Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

Asia_Power

Tak Frajer42 mě charakterizoval na výbornou jelikož lesba (bo skorolesba) opravdu sem :-D Každopádně film jsem viděla totálním nedopatřením. Stahovala sem sci-fi a stáhlo se mi tohle jelikož nějakej kokot se rozhodl napálit ubohou rákosku a tak pod úplně jiným názvem a obrázkama ukryl tenhle film. Po čtvrthodince nadávání jsem se rozhodla, že si to teda pustím když tam hraje Butler tak to třeba i přežiju. Já kráááva, že sem to nevymazala. Hlavní hrdina filmu mi totiž v tolika aspektech připomíná mého Alíka, že jsem celej film prořvala jelikož mi došlo, že kdybych ho někdy měla ztratit, tak si to půjdu hodit a poprvé v životě mi došlo, že taky není nesmrtelnej. Kolosální panika, úzkost, tuna slz a nakonec překvápko pro Alíka když přišel domů a ve dveřích mu skočila uřvaná rákoska do dveří mektající něco o tom, že jí nikdy nesmí zemřít...Mno co dodat...kdybych to nikdy neviděla byla bych šťastná, ale za to zkurvené nahození emocí a zjištění jak bych šla páchat sebevraždu musím filmu dát 5* a proklejt ho do horoucích pekel, protože tohle se citlivé duši kurva nedělá... ()

Boss321

Moc příjemná romantická komedie s inteligentním scénářem. Prvních dvacet minut se mi moc nelíbilo, ale pak se to hodně solidně rozjelo a takovou porci romantiky jsem už dlouho nedostal. Gerard Butler přesvědčil, že umí zahrát i jiné role než Leonidase v 300: Bitva u Thermopyl. O tom, že Hilary Swank je výtečná herečka schopná zahrát cokoliv, jsem se přesvědčil už v Kluci nepláčou. Obsazení seriálových hvězd byl výborný tah, hlavně Lisa Kudrow. Další co zaslouží obrovskou pochvalu je přenádherně vybraná hudba, která patří k tomu nejlepší co jsem poslední dobou ve filmech slyšel. Nebýt slabšího začátku, tak jasných pět hvězdiček, takhle lepší čtyři. Ale i tak se jedná o jednu z nejlepších romantických komedií roku 2007. Všem vřele doporučuji............... ()

Bart

Když pominu skvělé herecké výkony H. Swank, K. Bates a L. Kudrow, film mě nijak nezaujal. Čím taky? Když si odmyslím chabý scénář se stupidními dialogy, postavu totálního magora Daniela (H. Connick Jr) a celkovou neskutečnou nudu, zůstanou mi už jen ty herecké výkony. Film mě ani trochu nedojal a nepobavil. ()

Jossie

Tohle byl moc milý film. Hillary Swank byla jako Holly krásně křehká, něžná a zranitelná a tolik vnitřně zraněná ze ztráty milovaného muže. Její postupný návrat do života, za pomoci skvělých přátel, mámy, se kterou si nikdy moc nerozuměla a obrovské lásky Gerryho je vlastně podstatou celého filmu. Jen ten konec si mohli odpustit, nebylo ho třeba. ()

CheGuevara

P.S. Miluji tě nakonec dojíždí na svou nekomplikovanost, monotématičnost či dokonce jednoduchost. Všichni víme, o co se tam všichni snaží, co bude následovat a kdo je kdo. Všechno pěkně nalajnované od začátku do konce. I ty postavy zůstávají sobě věrné až do závěrečných titulků. Což, nezlobte se na mě, nakonec nezachrání ani hurónské charisma Gerarda Butlera. PS: Až umřu, asi se inspiruji. ()

Pethushka

Od první vteřiny až po poslední setinu sekundy jsem měla husí kůži. Aby taky ne, Gerard Butler, se kterým jsem bohužel dosud neměla tu čest, je jedním z nejlepších herců posledních let. Díky tomuto filmu jsem navíc začala nekonečně zbožňovat Hilary Swank. Role Holly v jejím podání byla neskutečně smyslná. Perfektně zahrála věkový rozdíl v jednotlivých částech. Při scéně, kdy leží v posteli a přehrává si záznamník s Garryho hlasem, jsem brečela fakt nahlas. P.S. Miluji Tě mě nepřestává okouzlovat a vždy mě rozpláče i rozesměje. Navíc překrásný soundtrack film dělá ještě emotivnějším. ()

tombac

Pro ženy takřka povinnost? Jistěže, dnes jsem to v kině vedle sebe slyšel a viděl. :) I když jsem zocelen z asijských emocionálních nářezů, docela slušné množství v P.S. Miluji tě se mnou solidně hnulo, což mě vždy od americké produkce překvapí a snímek mi tím připomněl loňskou obdobnou pohodovku Prázdniny, u niž jsem též uronil nejednu slzu. Překvapení je o to větší, že hlavní roli tu má Hillary Swank, kterou mám zafixovanou jako vymakanou polochlapici z Eastwoodova boxerského dramatu. Ale tady jí to vskutku sluší a s romantickou polohou nemá problém. Snímku je tu vyčítána korektnost, ale ta se mi vybavila až při rekapitulaci po zhlédnutí. Moc milé, ale maximum bych tomu dát nikdy nemohl, jelikož třeba Korejci mají s podobnými tématy mnohem silnější tah na branku. ()

Skejpr

Krásný a vtipný filmeček, který ani na chvíli nenudí a navzdory tématu se naprosto dokonale vyhýbá čemukoliv, co jen vzdáleně zavání kýčem. Chvílí je z něj cítit klasická Anglická komediální škola (pasáže v Irsku), chvílema, jako bych sledoval Allena, ve výsledku naprostá spokojenost a zase jednou takový příjemný pocit, že se ve mě něco hnulo. Těžko říct,jestli dát spíš velmi silné čtyři, nebo slabších pět. ()

Shit

Nejsem si jistej jestli to je to co z toho tady všichni dělaj. Určitě to je výbornej film, ale že by to byla nějaká milá romantika? Ne, to mi neřišlo, podle mě je to daleko víc drama a smutný než že by to člověka nějak potěšilo a zvedlo náladu, ale pravde je, že i romantický části se tady najdou a ty jsou fakt milý. JInak samozřejmě Hilary Swank opět skvělá a k ní dobrej Gerard Butler, i když sem v něm pořád viděl Leonidase a to jeho "This is Sparta". ()

flanker.27

Tak si říkám, teď to skončí, bude to dojemné, ale celkem pěkné - a následuje jedna z největších WTF scén roku - ne nebude to láska, ale přátelství. Ehm ehm. Tim vyhoděj půlku filmu oknem ven a William, na poměry americký romantiky docela normální chlap, se s tim spokojí. Co to jako tento??? Půjdeme na to přes plusy a mínusy. +: Hudba, několik vtipných scén (na jezeře), docela civilní, Hillary byla k sežrání (vzpomínka na vystoupení na pódiu - málem jsem slintal až na plátno). -: Docela dlouho mi trvalo se do filmu nějak pořit (asi prvních 30 minut mě skoro nechytlo), už zmíněný konec, několikanásobná připomínka teploušů (asi je to teď předepsaný), poznatek, že v americkym filmu se chlap musí vždycky omlouvat ženský, aniž by za něco mohl, Butlerovy ozdoby (na chlapy s řetězama a náramkama jsem alergickej). P.S. Přátelství mezi chlapem a ženskou neexistuje. ()

choze

Skvěle obsazené a zahrané titulním párem, dost melancholické, ale zároveň vtipné, na mě ale poněkud utahané. Nicméně zato, že jsem díky tomuhle filmu znovuobjevil The Same Mistake od Blunta, kterou si budu pobrukovat zřejmě až do smrti, to na ty tři zaokrouhlím. ()

Aluska88

Očekávala jsem nějakou depresivní podívanou o ztrátě velké lásky a místo toho jsem dostala odlehčeně a vtipně pojatý snímek. Hilary Swank je zde skutečně sexy a se šarmantním, osvaleným Gerardem Butlerem jim to spolu sluší. Výborný scénář i obsazení vedlejších rolí. ()

genetique

Ale pozrime že, tak predsa hollywoodska produkcia vypotila aj niečo hodnotnejšie, než tie bezduché romantické produkty na jedno použitie. Stane sa to len pár krát do roka a táto záležitosť patrí určite k tým reprezentatívnejším. Jasné, že to celé dýcha americkou naivitou a sčasti aj potrhlou nereálnosťou, ale s tým treba rátať a nehľadať tam tie chybičky. Nápad bol geniálny a spracovať sa ho podarila s grandióznym prehľadom. Plus Hilary a Gerard, môj obdiv, iskrivé a úprimné vystúpenie. Najmä od Butlera. Mimochodom môjmu dojmu rozhodne prospelo to, že mi v kine robila spoločnosť priateľka, keď k tomu prirátame fakt, že bol 'Valentín', musím dať 85%. ()

Madison

Chvíľami dojemná a hlavne presladená romantická limonáda, ktorá ničím neurazí - práve naopak - príjemne pobaví, odreaguje, oživí túžby, objasní sny a obohatí láskou. Hilary Swank je geniálna, scenár strieda lepkavú sentimentalitu s vtipnými prvkami a občas a celkom oprávnene dojme k slzám. Ak máte pri sledovaní tohto filmu nablízku aj svoju druhú polovičku - záver bude o to krajší, vrúcnejší a vy si môžete bez výčitiek pridať o jednu hviezdu navyše. ()

Hellboy

Dobrý nápad, příšerné provedení. Tohle jde úplně mimo mě... Hilary Swank se mi nelíbí a Gerard Butler by se měl držet testosteronových rolí (ačkoliv má samozřejmě talent i na jiné žánry:) ()

hellstruck

Popravdě jediné, co mě na tomto filmu ohromilo je příběh (ne však jeho zpracování) a Gerard Butler nebo Jeffrey Dean Morgan. Asi přeci jen nejsem romantička jak jsem si myslela, protože nějak nedokážu pochopit, na co většina lidí potřebovala kapesníčky. Představa , že bych přišla o celoživotní lásku je sice jako ta nejhorší noční můra, ale když si odmyslím právě to téma filmu, tak mi z toho vychází úplně průměrná romantika. Obávám se, že většina diváků za sebe nechala hodnotit emoce. Se mnou to popravdě moc nehlo už proto, že se film až moc okatě snažil diváka rozbrečet. Co mi vyloženě vadilo, tak byla Hilary Swank, která možná umí zahrát kluka, ale truchlící manželku rozhodně ne. Ten její žal chvílemi působil až směšně. Nemluvě o občasných scénáristických WTF ("Nedělej, jako bys byla jediná vdova ve městě!"????). Obdobné filmy mám ráda, ale tenhle podle mě patří k těm slabším, nedá se nic dělat.. ()

Kaka

Jeden z nejoriginálnějších romantických filmů posledních let. A kupodivu není ani tak přeslazený jak se čekalo. Tvůrci drží příběh pevně v rukou a nepovolí ani jednou zbytečný sentiment. Hilary Swank je ztřeštěná, upřímná, dojímavá, rozverná, opravdová, uvěřitelná, strhující, skvostná. Jedna z nejlepších hereček současného Hollywoodu až na jednu jedinou nepovedenou brečící scénu exceluje nevídaným způsobem a zastiňuje trochu nevýrazné kamarádky, svoji matku a dokonce i svého zesnulého manžela. Chytrý a svým způsobem docela napínavý snímek, u kterého si člověk nejen pobrečí, ale i zasměje a občas snad i popřemýšlí. ()

Spiker01

Po úvodní scéně jsem si říkal, že jsem pěkně naletěl a tak půl hoďky jsem se z toho vzpamatovával. Nakonec se to ale rozjelo a já se postupně naladil na správnou vlnu a od druhé poloviny je to vynikající, i když malinko posmutnělá, romantická komedie, které se dnes již moc netočí. Hilary Swank jsem neměl rád dokonce ani v Million Dollar Baby, ale tady je fakt skvělá a nakonec jsem si to celé slušně užil. Hodnocení tak nějak optimální, ale klidně bych se nedivil, kdyby tu viselo i 60%. ()

Lavran

Snímeček, který svou upřímností musí potěšit snad úplně každého (btw: v tomto ohledu má blízko k Lásce nebeské). Je totiž vtipný i smutný, sladkobolný i uvolněný, lehce stravitelný i emocionálně výživný. Jen ten konec se příliš nevyvedl... ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)