Excelentní dokument popisující někdy až neuvěřitelné příběhy lidí, kteří se za jistých okolností, at už vlastním nebo smolným přičiněním, ocitli na pokraji života a smrti odsouzeni bojovat s nástrahami přírody. Myslím, že po shlédnutí epizody trosečníka, který bojoval o holý život více jak 70 dní na otevřeném moře ve spalujícím vedru bez jídla s jedinou harpunou je evidentní, že člověk dokáže vše a nic není nemožné. Jen se musí chtít.(1.1.2014)

Takto zajímavé příběhy a až neuvěřitelné lidské osudy ukazující dramata lidí v krajních situacích a jejich úžasnou sílu přežít téměř nepřežitelné by si každopádně zasloužily mnohem lepší zpracování. Tohle provedení je celkem tristní a dost bezemoční. Přitom dramata jsou to mnohem silnější, než leckteré vyfabulované filmové situace. Zajímavý počin, ale tím to pro mne hasne. Velká škoda.(15.3.2012)

Nadprůměrný a občas i draze vypadající TV seriál, který hravě trumfne i řadu katastrofických velkofilmů. Příběhy v něm jsou o to dramatičtější, že jsou podávány Ich formou a každou vteřinu tedy víte, že to co sledujete, není blaf, ale realita, se kterou se skutečně dotyční setkali. Jeden z mála projektů, u kterého se občas přistihnu, že mám při jeho sledování husí kůži. 80%(14.6.2012)

41.)Odsouzen k smrti na Everestu (neuvěřitelné)...4*, Perfektně natočeno, krásné exteriéry. Ve spárech medvěda síla 4*, Únos ve vražedných polích 5*.Chris Moon neuvěřitelnej chlap.....Útěk z medvědí hory 4*,Z lavinového údolí 4*, Pomoc ze záhrobí 4*,perfektní práce: takový detail jako špína za nehty a ulámané nehty...Útěk z Amazonie 4*,VBýstup z pekla 4*, Nejtěžší-rozhodnutí 4*,Ponor hrůzy 3*,Dokonalá bouře 5*,Dokud-nás-smrt-nerozdělí 3*(silný okamžik když po modlitbě se za pár minut objevil vrtulník) Katastrofa v oceánu 3*,76 dní trosečníkem 5*,(26.7.2014)

Seriál je super, jediné čo mi veľmi vadí, že sa človek hneď na začiatku dozvie, kolko dní bol niekto uväznený na nejakej hore, v horách, na ostrove. To uberá dokumentu na dramatičnosti. Viď dievča, ktoré bolo v Grand kaňone XYZ dní. Keď si človek povie, že zajtra ju už nájdu, alebo že partia ľudí neprežije noc v horách a robia všetko pre to, aby ich zachránili a na začiatku sa človek dozvie "24 hodinová dráma", tak to nie je ani omylom dobré... 4*(24.1.2018)