ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

david666

Opět skvělé - při imaginárním kouření zpěváka Milli Vanilli jsem se málem poch...:-)¨Jen více takových úderů do omezených (nejen) Američanů. ()

Kovalevka

Né každému je tento film určený. Mě osobně stačilo jen půl hodiny na to abych to nakonec nedokoukal ... a to je snad první film kdy jsem měl ten pocit. Má to svůj vtip ale na můj vkus trochu moc už přehnaný. ()

ElFifo

Brüno celou stopáž osciluje mezi totálním nechutným odpadem a vytříbenou satirou Borata. Bohužel pro něj překročil v mnoha případech hranice mezi akceptovatelným sarkasmem a netolerovatelným a zvráceným fekálním humorem. Snaha šokovat a vyvolávat v divácích dávivý reflex je nadřazena jakékoliv autentičnosti a na místech, kde jsem s Boratem v rámci možností sympatizoval, tak Brünovi jsem přál pořádnou nakládačku (naštěstí jich pár dostal). To že S.B.Cohenovi není nic svaté jsem ostatně tušil a nijak mě to nepobuřovalo, ale že to dotáhne až do takovéhle žumpy..co přijde Sasho příště..? Já už to radši vidět nechci, ale za tu odvahu jít se svou kůží a ptákem na trh Ti ty 3* ještě dám. ()

cici24

Na to jak jsem myslel, že to bude úplná hovadino, to zase tak špatný nebylo:-)..Celkem časo jsem se smál a některé reakce lidí na Brünovi otázky jsou překvapivé. Jeden z největších zápichů je fotka jak Brüno drží svého syna nad hlavouo na horské dráze a servírka se zeptá jestli je to jeho syn:-)))....Dokonce i ty prasárny se daly přežít....(možná je to tím, že jsem měl v sobě pár deci vína:-))) ()

popo666

80% preco? Ked sa na to kuknem ako na film, tak je to vrchol nevkusu, odpornosti a... a tak dalej. Ked sa na to kuknem ako na sondu do tabu spolocnosti, vytvorenu vzdelanym clovekom s jasnym umyslom, cele dielo vyznieva inak. Zrazu v kazdej nechutnosti je skryta chut provokovat a prerazat zauzivane zvyky nasej kostrbatej spolocnosti. Momenty filmu: no azda vsetko :D zakrpateny "boyfrend", ma vase dieta rado horiaci fosfor?, pozdrav Milly Vanilly, knaz odteplovac lvl1 a nasledne lvl2, penis zhukne BRUNO, O.J., Bruno holubica mieru, ... Verim ,ze sa o 20 rokov na tomto zasmejem este raz a pousmejem sa, kam sa nasa spolocnost ubrala od roku 2009 ()

ChR1S

Dávám 3 hvězdy a myslím, že docela právem.Byly zde scény u kterých jsem se naprosto skvěle pobavil, ale na druhou stranu i scény, které byly místama až dost ujeté. Nicméně kostýmy, kterých Bruno vystřídá opravdu hodně, jeho neutuchající touha stát se světovou celebritou a být známý a způsob jakým toho chce dosáhnout a následně snaha přestat být homosexuálem, to jsou určitě hlavní prvky, na které film sází. A docela se mu to povedlo. ()

MAST3R

Na první shlédnutí prostě super, ale jak jsem to viděl po několikáté už je to neotřelá nuda. Některé vtipy tu jsou přímo excelentní. Borata jsem ani nedokoukal, ale toto je dobré 60% ()

Methos-SK

Podobny pribeh ako v Boratovi. Neviem ako je to mozne ale vacsinou mi su taketo filmy nechutne. Ale Uz dlho som sa tak nenasmial ako tu Sascha je dobry herec lebo vie natocit a zahrat aj taketo nieco co nemoze zly herec urobit aspon nie s takymi grimasami. A ten koniec ta bitka to bola bomba. ()

l.bejk odpad!

První 2 minuty filmu naprosto Super uvodní písnička mě dostala opravdu do pohody a velice sem se naladil a připravyl na pořádnou komedii.Jenže se dostavilo maximálně ..... film úplně o ničem,trapné dialogi ,až nechutné scény,jestli je tohle komedie tak sem to totálně nepobral.Děs,Bída ()

Raz2

Budu velmi stručný. Za děj jako takový by u mě film dostal jednu hvězdičku. Ale dašlí dvě má u mě Sacha Baron Cohen za odvahu a ještě jednu za sebekontrolu. Co si tenhle člověk dovolí s úplně vážnou tváří je neuvěřitelné. RESTECP :) ()

Davemix

Na Borata to nemá, ale prostě sem se v kině neskutečně bavil a chvílema jsem si řikal, že to prostě nemůže stále a stále víc šponovat. A co Bruno na to, může !. Sacha Baron Cohen se prostě nebojí nám to nandat úplně nadoraz. Je potřeba to prostě brát jenom jako množství neskutečnecj situací, který musel někdo vymyslet a pak taky natočit. A to chce odvahu. Nicméně chvílema to vypadá trochu prvoplánově, ale já mu to prostě odpouštím. Je fakt dobrej a zatraceně vtipnej. 75% ()

DeadRover

V čem je vlastně problém, je-li nějaký? Asi v té nejobecnější rovině, odhalit v té nejsyrovější podobě otázky sexu, je pro nás lidi stále trapná záležitost. Nu což, Sachu jsem si zamiloval, jeho nadsazené, sarkastické, inteligentní a hlavně necenzurované šlehy, kdy zapráská všechny a všechno, stejně tak jako např. šlehy bičíkem, kdy samice vypráská Bruna z okna .... Matně si vzpomínám na podobnou veselou scénu z Brankaleonovy armády .... Sacha to má u mě za 100 s tím že si fakt nejsem jistej s jeho orientací, asi je bi :)))))))))))))))) Ale mezi námi, když se tam ti hoši obíraj, tak je mi trochu šoufl, gayové prominou, není v tom nic osobního ... zvláštní, u děvčat mi to nevadí, naopak .... :-* ()

glaedrr

je to slepenec rádoby vtipnejch scén,který by bez hlavní postavy neměli společnýho vůbec nic...borat ještě ušel,ale tady jsem se za 81minut nezasmál ani jednou,možná proto,že mám nějakou nepochopitelnou averzi vůči nahejm chlapum... ()

elgordo

S odstupom času si už na detaily filmu veľmi nepamätám. V mysli mi však utkvel najmä song na konci - sa čudujem, že dokázal ukecať tých ľudí na účinkovanie. Ináč nič moc film. ()

HollyMolly

Kromě představitele hlavního hrdiny film nemá společného s jeho předchozím dílem skoro nic. Borat byl skvělý, Bruno ne. Vtipných momentů je zde pomálu, místo toho jsou k vidění jen nevkusné, nebo přímo trapné a neúspěšné pokusy o vtip. U něčeho jsem se opravdu hodně pobavila, ale bylo toho tak málo, že to téměř nestojí za zmínku v porovnání s celkovým dojmem. ()

Anakin21

Ve srovnání s Boratem rozhodně zaostává. Příběh homosexuálního návrháře a modela,jistě zaujme , bohužel né natolik aby jsme se k němu vraceli s takovým nadšením jako k Boratovi. Hudba k filmu však opravdu stojí za to. ()

wray odpad!

tento film je urcite jeden z najvacsich brakov co som zatial videl. proste odpad, ale - to vobec nevadi, lebo tusim ze presne o to slo :) Hlavna postava - ten co to cele vymsylel a okolo koho sa to toci, je v skutocnosti uplne bezvyznamna - vacsina humoru prameni ani nie tak z neho ako z reakcii ostatnych "obycajnych" ludi. Skor by som to teda cele prirovanal k akejsi skrytej kamere, alebo reality show, kde hlavnym cielom bolo sokovat, vedlajsim cielom pobavit. Ma to aj akysi pribeh ale - co si budeme klamat, to je uplne nepodstatne. Celkovo? Odpad - ale myslene vlastne v dobrom, je jedno za ako inteligentneho divaka sa povazujete - Bruno urcite rozosmeje aspon cimsi :) ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží