Po tomhle filmu se už nedivim, proč ve světě tak rychle tajou ledovce a myslim, že ozónová díra vůbec neexistuje, že je to jen taková zástěrka, to teplo pochází úplně odněkud jinud. Jinak to teda neni taková prdel jako Borat a je tady daleko víc zřejmý, že řada scének je nahranejch, protože ať mi nikdo neřiká, že lidem přijde normální kameraman v kasárnách, ale budiž, i tak je to sranda a některý řádně vyhřátý scény jsou naprosto brutální(Brunův pořad s inteview s Harrisonem Fordem,Swingers party,salónek s mexickým nábytkem, sebeobrana, seance atd) a Brunovy sváděcí metody nemaj chybu(29.8.2009)

Určitě nejsem jediná, komu Bruno přišel dost křečovitý. Borat byl skvělý v tom, že pod těmi jednoduchými vtípky jste viděli, že Cohen zdaleka není tak prvoplánový - za dobrodružstvím kazažského reportéra jste vlastně viděli docela sofistikovaný vztyčený prostředníček, strčený do tváře americké malosti. Bruno se pokouší o něco podobného, ale tentokrát už opravdu je pouze jednoduchý, křečovitý a prvoplánový. Ano, zasmějete se při ukázkách soužití Bruna s pygmejcem nebo u táboráku s partou lovců. Ale v paměti vám zůstane jen pár odhalených pánských přirození.(12.10.2009)

Borat se mi líbí víc... Ale Borat, jakkoliv schopný reportér je, zase nenatočil tak skvělé interview s Harrisonem Fordem. To se musí Brunovi nechat. Ze zbytku filmu pak za zapamatování stojí ještě dětský casting (dost možná nejlepší scéna vůbec), blízkovýchodní mírová mise, závěr ve wrestlingové aréně a ta parádní píseň. Jinak oceňuji hlavně Cohenovu odvahu a schopnost dělat ze sebe naprostého vola a docílit tak ztrapnění druhých.(16.2.2013)

• Morien

Pořád si říkám, kdy lidem přestane stačit před ně náměty jenom bez ladu a skladu naházet. Co takhle nějaký opečovávání? Zalívat květinku, aby vyrostla? Přivazovat kmínek, aby se nezlámal? Obírat housenky, aby nesežraly lístečky? Prosit sluníčko, aby se kvítek vybarvil do červena? Ha? Že to baví Barona to chápu, rychle vydělaný peníze se asi hoděj, ale co my, diváci, jak dlouho si necháme strkat do zadku láhev šampaňskýho, aniž bychom se ji pokusili sami otevřít?(13.12.2009)

Scénář: Sacha Baron Cohen, Anthony Hines, Dan Mazer, Jeff Schaffer .. The Bruno failed. For the second time this century, people chased the most courageous man. Why was only brave enough, to try something new. They turned their backs on Bruno. The first drop ... It will become the most famous Souperstar, after Hitler. ___ Vzhůru do prdele a ještě dááál.(6.8.2009)

• - Spoiler: V momentě, kdy Bruno (Sascha Baron Cohen) vytáhne z krabice dítě, byla skutečným překvapením téměř pro všechny účinkující. Jejich údiv je proto reálný. (johhny007)

• - Bruno se dostal nepozorovaně na vojenskou akademii ve Fort McClellan v Annistonu. Prozradil ho až jeden z kadetů, který jej poznal z filmu Borat. (HellFire)

• - Ve scéně kdy Bruno (Sacha Baron Cohen) jako Straight Dave strhává šaty z dívek, stojí vlevo blondýna a vpravo bruneta. V dalším záběru jsou však jejich pozice opačně. (Investman)