Reklama

Reklama

ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (1 174)

POMO 

všechny recenze uživatele

Na rovnakú schému ako v Boratovi (podivný Európan ide robiť kariéru do USA a sprevádza ho asistent, s ktorým sa najprv poháda a neskôr udobrí) natiahnutý odlišný a zároveň veľmi podobný typ humoru. Humor v Boratovi sa ale nemotal iba okolo ritných otvorov a malého adoptovaného černoška. Preto mi asi pripadal rozmanitejší, bližší a i nápaditejší. Čo ale nič nemení na tom, že Sacha Baron Cohen je jeden z najlepších žijúcich komikov. A verím, že má talent i na seriózne charakterné herectvo. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Říkal jsem si, že nejhorší problém téhle komedie by mohl být fakt, že by se v tom hrozně viděl Borat, jenže ono tomu tak vůbec není. Scénky jsou absolutně jiné než by člověk čekal, plno toho překvapí, plno toho znechutí, ale nutno dodat, že Sascha Baron Cohen se vším neskutečně zabruslí do autu, že to vlastně vyjde zábavně. Není to totiž ani sprosté, nechutné nebo úchylné. Tohle je, zdá se mi, totiž uplně nová dimenze humoru, jakou ještě neznáme a jakou nám může v současnosti skutečně nabídnout jenom Ali G, Borat nebo právě Bruno. Jde o zvyk a zvládnout se dá všecko. Když jsem nad tím vším přemýšlel, asi bych i teď Boratovi slevil o jednu hvězdičku na tři. Kvalitně si totiž mohou oba podat ruce, protože u tohodle se stopro zasmějete, a některé scénky se stanou legendárními, že na ně jen tak nezapomenete, ale furt je to jenom souhra různých scének, do kterých se ještě občas přimotá nějaká ta citově vypjatá vsuvka...jako v Boratovi, že mi to přišlo vlastně filmové, ale přitom je to jenom takový obal. Už to není ani tak o demenci Amerického národa jako spíš o ponížení jednotlivých lidí, protože jak se zachovat v daných situací, které si sám hlavní herec vytváří, si nedokážu ani sám představit a vtipné chvíli nenechají diváka dlouho čekat. Plno nápadů mi ale přišlo, že to všecko je trošičku moc nucené, ne ze strany Bruna, ale ze strany jeho okolí. Každopádně u tohohle jednou a dost i když je to vlastně nesmírně autentické, každopádně už ne přecijen tolik jako Borat. Sascha Baron Cohen ale stále zůstává komikem 21. století a zůstane už asi na furt. ()

Reklama

Matty 

všechny recenze uživatele

Odvážná komedie, která na rozdíl od Borata tolik netěží z dojmu autenticity (filmovost scén je zřejmá), ale přitom je ještě útočnější, když krom tupých celebrit a narcisistických bijců za lepší svět cení obnažený pyj také na všechny heterosexuály. Brüno brutálními metodami učí toleranci a jelikož sám jakoukoli sebereflexi postrádá, nechává vymezení mantinelů na nás. Nepříliš tolerantně musím podotknout, že být jím „testován“ na živo, asi po pár minutách zbaběle prchnu. Jeho hlavním přínosem ovšem není banální poselství o tom, že nenormální nejsou homosexuálové, nýbrž lidé, kteří je nedokáži akceptovat, ale silné emoce, jenž svou otevřeností vyvolává. Díky různým filmovým databázím mohou veřejnost se svými dojmy obeznámit jak ti, kteří film „nestrávili“, tak ti, které k chlapáckému smíchu ponoukala zejména přehřátost hlavního hrdiny. Film provokuje k odhalování skrývaných slabin - bílý Barack Obama nakonec skutečně něčeho dosáhnul. 85% Zajímavé komentáře: Psema, JFL ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Brüno für österreich präsident! Natürlich! - No a teď na chvilku vážně, tedy pokud to s nějakým Cohenovým filmem vůbec jde: Ten chlap by měl dostat už teď Oscara (nebo nějakou jinou homosošku) za celoživotní dílo, protože to, co za sebou nechává tenhle nejvíce vydělávající Brit roku 2012 je už teď (u některých scének bohužel) nezapomenutelné a neopakovatelné! Pravda je, že po Alim a Boratovi se mi zdál Bruno trochu (ale fakt jen malinko) mdlejší, to ale mohlo být způsobeno tím, že jsem už přeci jen tušil, co je Sacha zač a čeho je schopen. Jinak finále se závěrečným songem je fakt povedené a mě osobně luxusně pobavil i hetero vtípek se zazděným zadním vchodem. :-D Je to skoro na 70%. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Ano Saša má velmi specificský smysl pro humor a tady ho projevil v celé své kráse. Ovšem může se stát, že to co Sacha považuje za vtipné já považuju za trapné, ne vždy, třeba pokus usmířit židy a palestince mě pobavil nad míru, ale většina análního a jinak sexuálního humoru mě tedy opravdu neoslovila i když chápu, že v tom byla určitá satira na americkou společnost a její předsudky, tak zvolená forma šla většinou mimo mě. ()

Galerie (71)

Zajímavosti (25)

  • Sacha Baron Cohen se se štábem dostal pomocí falešných průkazů na módní přehlídku v Miláně. Tam se mu podařilo dostat na pódium, dokud někdo nevypl světla a vyvedl jej ven. (HellFire)
  • Ve scéně kdy Bruno (Sacha Baron Cohen) jako Straight Dave strhává šaty z dívek, stojí vlevo blondýna a vpravo bruneta. V dalším záběru jsou však jejich pozice opačně. (Investman)
  • Dodnes sa riešilo už niekoľko káuz spojených s pripravovaným projektom a jeho dokumentárnou formou (resp. štýlom skrytej kamery), napríklad aj útok guvernéra Kalifornie na samotného herca. (Smok)

Související novinky

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Festival Fresh Film Fest, který proběhne v Praze od 25. do 29. srpna, zahájí předpremiérová projekce filmu Scott Pilgrim proti celému světu v kině Aero. Jde o adaptaci komiksové série Bryana Lee O… (více)

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží

17.07.2009

Zhruba před měsícem vás Terry Gilliam touto originální upoutávkou pozval na filmový Festival nad řekou. Terry se do Písku dostaví osobně. Festival začíná 31. 7. a potrvá až do 9. 8. 2009. Na co se… (více)

Reklama

Reklama