Asi největší uchylárna co sem kdy viděl... vlastně je to naprostá kravina, ale některé scény jsou opravdu perfektní, i když je snímek větší extrém než Borat a Ali G, tak přesto je to jeden z mála, které kdy někdo natočil a díky komikovi jako je Cohen se můžeme podívat na věci v komickém podání, které jsou jinak málo přístupné filmovému plátnu.(16.11.2009)

Stejnej koncept jako u Borata, ale pořád je to vcelku prdel !(3.8.2009)

Několik scén bylo opravdu velmi humorných, často se mi ale spíše stávalo, že mi celé dlouhé pasáže přišly nevtipné či vtipné minimálně a přitom strašně natahované. Opravdu věřit, že většina filmu je "autentická" tj., natočená s lidmi, kteří netuší oč jde, asi bych se bavil více, ale pořád se mi zdálo, že to je sehrané domluvené, takže to pro mě ten správný efekt tlumilo.(13.9.2009)

• DaViD´82

Brüno, postav se tomu čelem. Derek Zoolander je prostě hezčí, ale opravdu hezčí klasa chlap. Tvoje smůla je především v tom, že si byl až příliš okatě "ten třetí do počtu" i v dobách kdy byl Sacha Baron Cohen ještě velmi vtipný a originální (tedy v době krátkých skečů s Boratem a Ali G). A co teprve nyní, kdy již pouze recykluje sebe sama a neví co si počít s celovečerní stopáží. V důsledku tak věnuje více času špulení análu na kameru než trefování se do zažitých pořádků. Jinými slovy si myslím, že Cohen již nemá skrze Aliho/Borata/Brüna co říct a měl by začít uvažovat o jiném alter egu.(9.12.2009)

Bruno je sice ultimatni homoklada, jenze to je tak vsechno, co muze nabidnout, z trojice filmu Ali G, Borat, Bruno je Bruno jasne nejslabsi. Film nijak zvlast nedrzi pohromade, jen pospojovany scenky na tema Bruno se chce stat hvezdou, ale to by zas tak nevadilo, problem je, ze se obcas opakuje a nebo to kolikrat moc vtipne nevyzni. Jenze pak sem jednou za cas soupne tak nehoraznou masakralni scenku, kde se nesere absolutne s nicim, ze to cloveka vzdy nakopne a vydrzi mu to az do dalsi masakralni scenky. Takze jako celek je to docela zabavna 75 minutova jizda, ale cekal jsem, ze se nasmeju daleko vic.(30.8.2009)

• - Původně dostal film rating NC-17, tedy nejvyšší možný vůbec. Sacha Baron Cohen musel film přestříhat, aby dostal rating R. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Cohen zaútočil na Madonnu vo svojom filme, ako módny doplnok používa černošské bábätko. Chce tým zosmiešniť urýchlenú adopciu malawskej siroty Davida Bandyho a dievčatka Mercy, ktorú tamojší súd Madonne umožnil adoptovať tiež vďaka výnimke z platného zákona. (Greenpeacak)

• - Z mierového aktivistu Ajmana Abú Ajtu si Sacha Baron Cohen vo filme vystrelil a znázornil ho ako teroristu. Palestínčanovi sa odvtedy skutoční teroristi vyhrážajú smrťou, a preto si pýtal odškodné 77 miliónov eur za ublíženie na cti. (Greenpeacak)