Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Veľké sklamanie. Kopírovanie boratovského štýlu príbehu (odchod do Ameriky z dôvodu neúspechu, asistent, vytúžený cieľ) a celej vizáže filmu je zjavné od začiatku do konca, vtipy nemali takú razantnosť, drzosť ani vypointovanosť ako v dokonalej komédii spred troch rokov, miestami mi film prišiel dokonca trápny. Očakávaná komédia roku sa teda nekonala, párkrát sa síce podarilo Cohenovi dostať ma do kŕčov smiechu, ale čakal som ich väčšiu frekvenciu. 55%.(20.8.2009)

 • Xmilden
  ****

  "Hai, ich bin Bruno." Sasha Baron Cohen ztvárnil jednoznačně nesračkovitější postavu historie filmu. Ten film je pomalu bych řekl hodně mentálně narušeným dílem, jistou genialitou nebo spíše genitálietou se vyznačuje, ale hraničí to opravdu s naprostým šílenstvím tvůrce. Film je slátaninou lepších a totálně mimo scén, nicméně se značnou originalitou a osobitým ksichtem. K těm lepším určitě patřila scéna s instruktorem karate, kterého Bruno postupně napadal umělými penisy, pak role Bruna v soudním dramatu. Scéna která mě pak naprosto rozsekala nastala když Bruno předstíral že mu šaty sežral medvěd a jediné co mu zůstalo byl balíček kondomů. Film pro silné žalůdky, který s přibývajícím počtem repríz v mých očích roste. PS: Puff Daddy = Puffy Vater, Reese Witherspoon = Reese Witherspinzen, Stewe Wonder = Schtevie Wunderbar, Will Smith = Wilhelm Schmit, Brad Pitt = Bradolt Pitler und Mel Gibson pojmenovaný Der Führer. 70%(22.7.2015)

 • gogo76
  ****

  Sacha pritvrdil a oproti Boratovi je to o dosť silnejšia káva, možno aj preto, že je to stále kontroverzná téma. Našťastie je tu toľko vtipov, že keď sa pobavíte aspoň na tretine z nich, budete spokojný. Čím viac hlášok vás pobaví, tým bližšie budete k štvorhviezdičkovému hodnoteniu. Na plný počet hviezdičiek určite tento film nemá, ale mňa niektorými hláškami pobavil natoľko, že mu štyri musím dať. Brad Pitt ako Breder Pitler a M. Gibson ako Fuhrer, žena s dieťaťom na konkurze, TV ovládač v zadku...Je to veľmi jednoduché-ak sa vám nepáčil Borat, nebude sa vám páčiť ani Bruno. Film 70%.(10.3.2010)

 • Malarkey
  ***

  Říkal jsem si, že nejhorší problém téhle komedie by mohl být fakt, že by se v tom hrozně viděl Borat, jenže ono tomu tak vůbec není. Scénky jsou absolutně jiné než by člověk čekal, plno toho překvapí, plno toho znechutí, ale nutno dodat, že Sascha Baron Cohen se vším neskutečně zabruslí do autu, že to vlastně vyjde zábavně. Není to totiž ani sprosté, nechutné nebo úchylné. Tohle je, zdá se mi, totiž uplně nová dimenze humoru, jakou ještě neznáme a jakou nám může v současnosti skutečně nabídnout jenom Ali G, Borat nebo právě Bruno. Jde o zvyk a zvládnout se dá všecko. Když jsem nad tím vším přemýšlel, asi bych i teď Boratovi slevil o jednu hvězdičku na tři. Kvalitně si totiž mohou oba podat ruce, protože u tohodle se stopro zasmějete, a některé scénky se stanou legendárními, že na ně jen tak nezapomenete, ale furt je to jenom souhra různých scének, do kterých se ještě občas přimotá nějaká ta citově vypjatá vsuvka...jako v Boratovi, že mi to přišlo vlastně filmové, ale přitom je to jenom takový obal. Už to není ani tak o demenci Amerického národa jako spíš o ponížení jednotlivých lidí, protože jak se zachovat v daných situací, které si sám hlavní herec vytváří, si nedokážu ani sám představit a vtipné chvíli nenechají diváka dlouho čekat. Plno nápadů mi ale přišlo, že to všecko je trošičku moc nucené, ne ze strany Bruna, ale ze strany jeho okolí. Každopádně u tohohle jednou a dost i když je to vlastně nesmírně autentické, každopádně už ne přecijen tolik jako Borat. Sascha Baron Cohen ale stále zůstává komikem 21. století a zůstane už asi na furt.(19.8.2009)

 • kinej
  ***

  Tentokrát Cohen neboduje tolik jako s Boratem, dokonce ani tolik jako s Alim-G. V předchozích filmech se totiž dařilo silnou humornou stránku podepřít nějakým tím více či méně nechutným fórem. Ale vždy šlo jen o doplněk, který film nijak nekazil a nesrážel u úroveň. Bohužel zde ubylo humoru a narostlo oplzlostí a nevkusností. Ty by možná fungovaly separátně, ale ne v takovém chumlu. Jakoby už Cohen nechtěl tolik bavit, ale hlavně provokovat. Film navíc nemá takový dramtický oblouk jako Borat, ale působí spíš jako sestřih uměle poslepovaných skečů. I když je zde pár dobrých momentů,. postrádá film tolik tref do černého jako Borat nebo Ali-G. Dal bych jen dvě hvězdičky, ale nedokážu Cohenovi upřít jeho herecké nasazení. Ten hraje svého Brüna s takovou umanutostí, až někdy pochybuji o jeho duševním zdraví. Někdy jako bych v jeho očích dokonce viěl záblesk šílenství a za takovéto sžití s postavou si Brüno o jednu hvězdu navíc zaslouží.(19.10.2009)

 • - Sacha Baron Cohen se se štábem dostal pomocí falešných průkazů na módní přehlídku v Miláně. Tam se mu podařilo dostat na pódium, dokud někdo nevypl světla a vyvedl jej ven. (HellFire)

 • - Původně dostal film rating NC-17, tedy nejvyšší možný vůbec. Sacha Baron Cohen musel film přestříhat, aby dostal rating R. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Ve scéně, kdy je Brüno (Sasha Baron Cohen) bit prsatou dominou, má na sobě po celou dobu černé ponožky. V okamžiku, kdy vyskakuje z okna, však žádné ponožky nemá a nemá je ani když běží venku. (Investman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace