Borata sa prekonať nepodarilo. Latka bola nastavená príliš vysoko. Bruno je jednotvárny a nie je tak nápaditý čo je škoda. Borat bol predsa len rôznorodejší a keď sa aj nejaká tá scénka úplne nevydarila, nasledovalo niečo iné - menu bolo bohatšie. Bruno však boduje svojou obrovskou drzosťou a to mne imponuje. Kadencia vtipu je ešte stále aj po úspešných predošlých filmoch (Ali G a Borat) na úrovni guľometu. Zabavil som sa a to je to hlavné. 70%(14.9.2009)

• DaViD´82

Brüno, postav se tomu čelem. Derek Zoolander je prostě hezčí, ale opravdu hezčí klasa chlap. Tvoje smůla je především v tom, že si byl až příliš okatě "ten třetí do počtu" i v dobách kdy byl Sacha Baron Cohen ještě velmi vtipný a originální (tedy v době krátkých skečů s Boratem a Ali G). A co teprve nyní, kdy již pouze recykluje sebe sama a neví co si počít s celovečerní stopáží. V důsledku tak věnuje více času špulení análu na kameru než trefování se do zažitých pořádků. Jinými slovy si myslím, že Cohen již nemá skrze Aliho/Borata/Brüna co říct a měl by začít uvažovat o jiném alter egu.(9.12.2009)

Scénář: Sacha Baron Cohen, Anthony Hines, Dan Mazer, Jeff Schaffer .. The Bruno failed. For the second time this century, people chased the most courageous man. Why was only brave enough, to try something new. They turned their backs on Bruno. The first drop ... It will become the most famous Souperstar, after Hitler. ___ Vzhůru do prdele a ještě dááál.(6.8.2009)

Škoda, že se Bruno rozhodl místo chytrého napadání americké vztahu k homosexualitě a všem těm nesmyslným paradoxům světa pod vlajkou s pruhy a hvězdičkami, raději věnoval co nejkontroverznější snaze "být hvězdou" a objevit sám sebe. Bruno totiž jako další z alter-eg Sacha Barona Cohena funguje výborně a pro mě je zajímavější i příjemnější než kazach Borat. I potenciál je o hodně větší, protože zmíněný vztah amerika-homosexualita je potenciálem nabité téma, které chvílemi Bruno skvěle kritizuje a předvádí všechnu tu stupiditu lidí, aby pak předvedl stupiditu vlastní. To ani nemluvím o prvních asi 15nácti minutách, v kterých předvede Bruno víc odvážných scén než kdejaká hvězda za celý svůj život nejen na tajných domácích nahrávkách... Podívat se na Bruna nebo ne? Nebo lépe ... ochutnat kontroverzi, který mohla být mnohem chytřejší a zábavnější než perverzní a zvrácená, nebo neochutnat, protože je hodně přehnaná a váš šálek kávy to není? Já se chvílemi smál až mě to samotného děsí a jediné, co si divák odnese je, že Cohen má víc odvahy než homosexuál s tričkem "I love dick" na wrestlingu... (právě tahle parodie a kritika ze strany Bruna na "mužský svět" a Ameriku jako "zemi svobody" tam má opravdu skvělé momenty).Více zde.(3.9.2009)

Borat se mi líbí víc... Ale Borat, jakkoliv schopný reportér je, zase nenatočil tak skvělé interview s Harrisonem Fordem. To se musí Brunovi nechat. Ze zbytku filmu pak za zapamatování stojí ještě dětský casting (dost možná nejlepší scéna vůbec), blízkovýchodní mírová mise, závěr ve wrestlingové aréně a ta parádní píseň. Jinak oceňuji hlavně Cohenovu odvahu a schopnost dělat ze sebe naprostého vola a docílit tak ztrapnění druhých.(16.2.2013)

• - V říjnu roku 2006 prohlásil web defamer.com, že se film bude jmenovat „Bruno: Delicious Journeys Through America for the Purpose of Making Heterosexual Males Visibly Uncomfortable in the Presence of a Gay Foreigner in a Mesh T-Shirt“ (což se dá přeložit jako „Bruno: Nádherné zážitky na cestě Amerikou za účelem znepříjemnění života heterosexuálních mužů v přítomnosti homosexuálního cizince v síťovaném tričku“). Toho se chytlo mnoho stránek a dokonce imdb.com jej prohlásil za oficiální název filmu. (HellFire)

• - Ve scéně kdy Bruno (Sacha Baron Cohen) jako Straight Dave strhává šaty z dívek, stojí vlevo blondýna a vpravo bruneta. V dalším záběru jsou však jejich pozice opačně. (Investman)

• - Hudbu složil Cohenův bratr Erran Baron Cohen. (Zdroj: ČSFD.cz)