Ben je geniální student MIT, kterému v dalším studiu brání nedostatek finančních prostředků. Proto po kratším váhání souhlasí s nabídkou svého profesora Mickyho Rosy. Pod jeho vedením se stane součástí studentského týmu, který pravidelně létá do Las Vegas, kde pomocí techniky tzv. „počítání karet“ obírá kasina o tisíce dolarů při hře Blackjack. Ben si zpočátku chce přivydělat jen tolik, kolik potřebuje na zaplacení studia, ale s jídlem roste chuť a svět luxusních hotelů a hýření je lákavý. A stejně tak lákavá je půvabná studentka a spolupachatelka Jill, do které se Ben zamiluje. Ačkoliv počítání karet není nezákonné, v sázce je mnoho a záhy nejde jen o to orientovat se v kartách, ale také o nutnost nenechat se přistihnout šéfem ochranky jednoho z kasin Colem Williamsem. Navíc se jednoho dne Ben při hře nesoustředí a jeho vinou prohraje skupinka hodně peněz. Pohádá se s profesorem, přesvědčí tým, že mohou pokračovat společně právě bez Mickyho, a začíná hra kdo s koho... (TV Nova)

Kašák

Poker mám mnohem raději než 21, ale tenhle film, ve kterém se vychytralý profesor a jeho geniální studenti počítají karty a vyhrávají, se mi moc a moc zamlouvá.. ()

camomilla

Mam slabost pro filmy na zaklade skutecne udalosti a jeste vic ty, ve kterych se krade nebo pasuje O:-) (Kokain, Obchodnik se smrti, Chyt me, kdyz to dokazes..). Oko bere je prijemne a svizne natoceny snimek o studentech, co doslova vyuzivaji matematiku v praxi a o vikendech vedou svuj druhy, luxusni zivot v Las Vegas, kde pocitaji karty a vyhravaji baliky penez. Priznejme si, jak velke by bylo pokuseni, mit takove schopnosti a moznosti? ()

Vergo

Jak si chudý, leč geniální chlapec k životnímu osvícení došel? Začátek byl hodně slibný. Kevin Spacey jako profesor pořádající pro vybrané studenty ,,karetní kroužek", Jim Sturgess chudý student zoufale potřebující peníze pro svojí zářnou budoucnost na prestižní škole a k tomu je navíc tajně zamilován do dívky, která je shodou okolností také členka ,,matematického kroužku"... Tak to má být. Od chvíle, kdy hlavní hrdina vstoupí do místnosti šumících žetonů, začne být však děj vesměs předvídatelný. Ze stydlivého kluka se stane sebevědomí týpek, který si koleduje o malér....a poučení. Největší škoda je, že se Kevin Spacey neměl čas pořádně ,,herecky vyřádit", a proto si víc jak ,,dobrý" nezaslouží... ()

solver

Pro mne zklamání. Začátek vypadal velmi slibně, ale pak to sklouzlo do plytké klišárny. Ze hry člověk neměl nic, prostě jen obecně se vědělo, že výhra/prohra. A celý příběh zpětně působí nevěrohodnou konstrukcí. ()

P@\/EL

Povedené drama o profesionálních hráčích Balckjacku, hry, která mě svou formou naprosto uchvátila. Díky skvělému námětu mě děj, jenž se převážně odehrává v lasvegasských kasínech, hodně zaujal. Film dále nabídne trochu akce i napětí a oproti ději spíše průměrnou zápletku. No a Micky Rosa mi tu vyloženě přišel jako pořádný záporák, tudíž mě závěr film docela potěšil. Mimochodem moc se mi líbil ten příklad se třemi tabulemi. ()

Mr.Hackels

Pohodovka, která nezklamala. Kevin Spacey zaválel v roli namachrovaného profesora. Celkově se na to dost dobře koukalo a dvě hodiny utekly jako voda. Závěr předvídatelný, ale jak jinak to skončit, že? 80% ()

bergeron

prijemny relax pri krasnom sountracku, par mladych tvari, a drsneho Fishburna ktory to cele okoreni, len ten Spacey tam trosku kulha s rolou. ()

mentos.

Příjemný film, u který zničil dost předvídatelný a unuděný závěr. Do lehkého nadprůměru vyzdvihuje jedině Kevin Spacey. ()

lubica1995

Zaujímavé spracovanie, ale od skutočnej skutočnosti má príliš ďaleko. Len zvolením hlavných postáv. Ale pozerať sa dal. Až do konca. ()

Pythonator

Nevím co je BlackJack, nevím co tam odpočítávali a nevím ani jestli je vážně možné takhle ojebávat Casino. Vím jen, že mě to v podstatě vůbec nezajímá, ale na film se dalo podívat. ()

pop.z.pop odpad!

Pravděpodobně nejhorší film v kterém Kevin Spacey hrál....jenom si na ten film vzpomenu a jsem neskutečně vytočený jaká to byla blbost :/ Dvě hodiny života v hajzlu ()

revere

Oko bere, ale rozum ne. Do kasína, kde ochranka v civilu bez zákonného důvodu odvléká své klienty přímo od stolu a za plného provozu do mučících sklepů, by dlouho ve švech nepraskalo. Kromě toho sledování souboje ve hře blackjack je jen o málo zábavnější, než záznam utkání Slavia - Baník. ()

kodwin

Oko bere - když umíte dobře počítat. To se ale moc nelíbí majitelům kasín. Proto si najímají chlapíky, kteří mají jejich podnik vyčistit o geniální hlavy. Příběh nadaného studenta Bena je podívanou, která neurazí a občas i nadchne. Studentský život nemusí být jen o škudlení, když na to máte hlavu. A Ben ji má, stejně jako má profesora, který mu ukáže, jak jí využít. ()

Tomas182

Když nemáte náladu na nic náročného, tohle je ta správná volba. Zavítáte okem diváka do velkých kasín, naučíte se v nich trochu podvádět a nakonec zjistíte co se vám vše může stát ()

futislav

Není to špatné, taková klasika na dlouhé podzimní večery. Děj je sice tak od čtvrtiny filmu lehce předvídatelný, ale divák má aspoň radost, že se zase strefil, jak to dopadne. Je tam sice pár nesmyslů, ale lehce se přejdou. Proč by v casinu zakazovali počítat karty ? Od toho ta hra přeci je a každý má stejnou šanci s ní vyčůrat. Trochu nefér vůči single hráči je pár nastrčených spoluhráčů, kteří nenápadně poradí jak sázet. Ale to si přece může zorganizovat každý. Každý ví, že se casino snaží hráče obrat, takže je logický předpoklad, že hráči udělají vše, aby to bylo naopak. ()