Epizody(23)

Cheeter

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí série už byla trochu slabší, než předchozí dvě. Celá se věnovala hlavně vztahům, navíc její závěr připravil půdu pro další vztahové peripetie. Objevuje se větším i Rajova divnost, to do budoucna taky nedopadlo dobře. Hlášky nadále ale zůstali dobré a to je dobrá zpráva. Celkově vzato jsem se dobře bavil, a to na slušné úrovni. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I po shlédnutí třetí sezóny musím konstatovat, že je zatím seriál téměř bez chyby, baví mě velice velmi a zásobuje mě neustálým přívalem kvalitních hlášek. Tvůrci se stále drží osvědčeného modelu, který stále bezvadně funguje, i když je jasně patrné, že Penny prochází postupným zajímavým vývojem- cituje Star Wars a vadí jí hloupí muži. To nebývalo! Každopádně platí, že i třetí řada byla skvělá a já jsem si ji užil. ()

NinadeL

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

3. série? Páni, Penny si uvědomila, že miluje Leonarda! Šok! Nezapomenutelná byla gothická epizoda a samozřejmě Sheldonova matka v podání geniální Laurie Metcalf. A v neposlední řadě jsme se chtě nechtě museli zamilovat do zlatých lokýnků na hlavince Melissy Rauch. Kam se jen poděla Katee Sackhoff nebo Danica McKellar? Pamatujete na Wila Wheatona, Stana Lee a doktorku štětku Judy Greer? ()

HaDan

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I když jsem to nečekal, tak tohle překonalo aj 2. serii.. Nevím co na to říct... Prostě tohle je boží.. Každa epizoda má něco do sebe, Penny začne milovat Leonarda, Sheldon a jeho expedice atd. tomuhle proste musím dát jeno hodnocení, který sem si šetřil na něco božího jako je tohle! takže božích 100%!!! ()

Forsberg11

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tretia sezóna Veľkého tresku vôbec v ničom nepoľavuje. Práve naopak, servíruje nám jeden vydarený gag za druhým. Každá z 23 častí je skvelá a mimoriadne zábavná záležitosť. A tá najlepšia hláška sa ukrýva v poslednej vete poslednej časti: Good God what have we done?! 100 %!! ()

• V epizodě zazní, že v půli cesty z Pasadeny do Nového Dillí je Japonsko. Ve skutečnosti je v půli cesty z Pasadeny do Nového Dillí místo mezi Východosibiřským mořem a mořem Laptěvů. (GreatestFan)