Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

waska odpad!

Jsem v šoku z toho, jak vysoké hodnocení má tahle neskutečná blbost. Nulový děj, dialogy naprosto tragický a herecký výkony snad netřeba komentovat. Fuj.. ()

prasklinka

dobrý nápad, zajímavé prostředí, špatný (teda příšerný) scénář, nechápu jak mohli nalákat herce => promarněná šance a docela ztráta času ()

Menno

Ta petice co je na internetu aby Kotík přestal točit, opravdu má svůj smysl. Takže kdo se ještě nepodepsal tak honem, honem. ()

arinečka

Občas jsem se zasmála ( hlavně některé reklamy + Iva Janžurová, ta mi tedy někoho živě připomněla:-)) ). Totální chaos scénáře. Pár dobrých herců. Hezký představitel hlavní role. Nevyužitý (v ukecané na nic roli) Langmajer. Takové plýtvání. Culící se Nováková. No. Víc než dva nedám. ()

dEst28

Komedie ? Vůbec ne, splátanina všeho možného, a bohužel špatného. Asi 2x jsem se jenom tak pousmál, jinak jsem se sám sobě divil, že se mi povedlo to dokoukat. Je to škoda, potencionál to mělo, ale herci a scénář tento film doslova zabili. ()

Psycho.R

Nevím, jestli dvě, nebo tři. Nechtěl bych ničemu křivdit. Ale pravda je, že pokud je to komedie, tak jsem se ani jednou nezasmál. ()

cinemaboy7

Chápu, že sehnat peníze na film o reklamě a reklamní agentuře je hračka a asi proto jsme nebyli ušetřeni tohoto dílka. Ani nechci vědět, kdo v tom má všechno prsty. Film se snaží být "cool", není. Nevzpomenu si ani na jednu vtipnou nebo alspoň úsměvnou scénu. Ve chvíli, kdy by měl film gradovat a snažit se upoutat alspoň vydařenou pointou, když už ničím jiným, tak závěrečný "podraz" odbyde předáním několika papírových složek na chodbě hlavními aktéry a to celé za doprovodu nevydařené hudby, která doslova otavuje celý film. O hercích se zmiňovat nechci, protože není vůbec o čem. Líto mi je jen mé oblíbené Ivušky Janžurové, která jim nato kývla:( Za co hvězdičku dávám nevím. Snad pro toho, kdo zvedne českou komedii ze dna a český národ se bude mít zase čemu zasmát. ()

quixote

Zoufale nevtipná komedie (dá se tomu tak vůbec říkat?), kde nic nefunguje a herci hrají jako svázaní, že je za ně člověku až trapně. Naprosto zbytečný film, pro který by bylo lepší, kdyby se vůbec nenatočil. ()

Petula009

Čekala jsem odpad a byla jsem mile překvapena,škoda těch nerozvitých dialogů a scénáře obecně. Zajímavý příběh ()

E lan

Špatný scénář, hrozné zpracování a jen sotva průměrní herci. Proč tedy **? Je to po dlouhé době český film a dobře se u něj odpočívalo. ()

Nocturno culto

Zkusil jsem tomu dát šanci ale už z výběru herců cítím že to nebude můj šálek kávy, nicméně jsem to shlédnul až do konce..Našlo se tam pár dobrých momentů ale prostě mám rád jinou sortu našich filmových představitelů, než jsou třeba Vydra, Hampl, Novotný .. mrzí mě účast paní Janžurové, že se tomu zaprodala..k tomu námět, který mě také moc neoslovil, takové nijaké ..jedna hvězda za Sandru a Ivu .. ()

rublik05

Velmi jednoduchá oddechovka. Samotný film je strašně stupidní, zachraňuje ho snad jenom dobré herecké obsazení, kdy se herci fakt snaží. Přesto je to slabý podprůměr. 3/10. ()

RypavaDvojka

Tenhle kousek jsem viděl asi už potřetí a i napotřetí jsem se bavil. Každý má asi jiný vkus, ale tenhle film prostě můžu jako další podceňované české kousky. ()