Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

Sandiego

Film, který si zaslouží obdiv za to, jak dokáže s rozpočtem srovnatelným s filmem Normal vytvořit film zcela zaměnitelný s televizní produkcí (dokonce až s epizodou nekonečného seriálu). Opravdu v televizi by se film vyjímal lépe, stejně jako všechny Kotíkovy dosavadní díla. Kromě nepochopení co to znamená distribuční film se i zcela míjí snaha o crazy komedii, jelikož se zde nenajde jediný vydařený vtip, alespoň něco málo reklam má něco do sebe. Po herecké stránce nic moc, ale o dno ve většině případů nejde, jen mi je líto, že Janžurka musí teď brát za vděk podobné role, je sice roztomilá, ale to co zde musí předvádět je hodně pod její úroveň. ()

Vojcl odpad!

Ukázkový brak současné české filmové tvorby. Stejně jako u Pánské jízdy nám Martin Kotík servíruje absurdní příběh s trapnými vtipy, u nichž se snad může bavit snad jen ten kdo to napsal a hereckými "výkony" na úrovni mateřské školky. Tohle už nikdy víc! ()

blackrain

Škoda, že vtip tu zbytečně zacházel až do trapností, kdy jsem kroutila hlavou a přivírala oči. Herecké obsazení bylo dobré, i když si říkám, co tu někteří herci dělali. Je ten scénář jim moc šancí nedával. S námětem si taky zrovna nikdo moc hlavu nelámal. Sází se tu na starou dobře osvědčenou šablonu. Reklama v reklamě. ()

Dr. Hawkeye

Čekal jsem to mnohem horší, takže jsem se i docela bavil... *** po nějaké době jsem viděl film po cestě z Prahy do Brna (nebo naopak, to je docela jedno) a najednou mi přišlo, že ten film v porovnání s jinými pozdějšími počiny, není zas tak zlý... a to je vlastně docela zlé... ()

FilmFan24

Tak dlouho jsem odolával, až jsem neodolal...a o nic bych býval nepřišel, kdybych tento skvost z domácích luhů a hájů neviděl. Vesměs strašlivé "herecké" výkony srovnatelné s jakýmkoliv Novou produkovaným televizním seriálem, kde občas zazáří sympatický Jan Zadražil v hlavní roli šéfa, který má firmu svého strýce (standartně dobrý Václav Vydra) přivést k bankrotu. Že jsem si tuto "komedii", která mě tak akorát hnula žlučí nebo čím, nenechal raději ujít... ()

CageDepp

Začátek mě bavil, ale pak to bylo horší a horší a tu hudbu tam mohlo dát jedině hovado. A pak jediný co tady bylo hezkýho byla Sandra Nováková. ()

Tygrys

Ani vlastně nevím za co dávám tu 1*. To, že se takovýhle film u nás dostal do kina považuju za hodně špatný vtip. ()

Bonaparte.

Takový typický český druhořadý film... rádoby vtipný. Jednou koukatelný. Sice silné herecké obsazení, avšak potenciál slabými dialogy zahozen. 1* za nápad a děj, 1* za paní Janžurovou. 30% ()

OG_Swifty

Banda béčkovejch (spíš céčkovejch) neherců v nevtipné komedii, kterou hrdě sponzoroval i můj (bývalý) zaměstnavatel v době mé působnosti ve firmě. Filmy Martina Kotíka jsou vlastně jen o trochu málo zábavnější než holocaust. Na třetím obrázku v galerii je nějaký hořící auto, který v tom filmu ale vůbec nehořelo (v traileru dokonce vybuchuje, což spolu se souloží taky ve filmu nebylo). Jednu hvězdičku dávám třeba za to, že Janžurová ve filmu pije energetický nápoj. ()

Katarine

Náhodou tahle komedie nebyla až tak špatná. Na dnešní české poměry to ušlo. Příběh měl i nějaký děj a vtipné mi to přišlo celkem dost. Co mi ale vadilo byly herecké výkony - silně podprůměrné, všechny tyhle herce jsem už viděla zahrát i lépe. A myslím, že Iva Janžurová tohle neměla zapotřebí. ()

Pirabin

Jedna hvězdička za pěknou hudbu, a jedna za pár pěkných charakterů a pár vtipných scén, ale režie jak je u Kotíka zvykem hrozná, příšerné interiéry, a pár předvídatelných scén. Dvě hvězdičky, ale bez Ondřeje Ládka, by možná ode mě neměl ani jednu. ()

maverick10

Ne prilis originalni zapletka - v ne prilis originalnim pribehu s dementimi dialogy, kde byste vetu rozvinutou hledali opravdu jenom tezko. Navic ten pribeh byl tak lajdacky sestaven, vzdyt na dulezite momenty filmu se proste zapomnelo a jen se skakalo v pribehu jak na na louce plne kobylek. Vubec se tu nebudu zminovat o komerci, ktera mi zpusobovala sedy zakal. To vsechno by se dalo snest, kdyby tvurci dodrzeli zanrovy zamer. Lec bohuzel, ani komedie to nebyla. Tak ted jen marne premyslim, co ze to vlastne bylo??? Snad celovecerni reklama, prolozena v osm hodin na Nove reklamama? ()

ilemas odpad!

Kde jsou staré dobré české komedie? Dnes už neumí nic natočit, hrůza... kam česká kinematografie spěje. ()

HappySmile

Nápad dobrej, chvilkama to byla dokonce sranda, ale jinak většinu času nuda, nuda, nuda. Bohužel byl příběh podaný takovým vleklým, nudným a nezajímavým přístupem, že těch pár světlých chvilek (reklamy, které byly skoro všechny opravdu na hlavu) úplně zaniklo. Jediné, co mě asi tak zaujalo, byla úvodní (závěrečná) písnička. ()

M.i.k.e

co k tomu říct...od komedie bych očekával,že se pobavím a zasměju,což se tady nestalo.Odkoukal sem to sice celé,ale na víc jak na 2 lehké pousmání to nebylo.Námět sice není žádný zázrak,ale určitě se z něj dalo vytřískat víc,nehledě na herecké obsazení,které mi bylo z větší část krajně nesympatické...sakum prásk další z nekonečné série českých rádobykomedií,která se sice dá odkoukat,ale že by jí člověk musel vidět víckrát se rozhodně říct nedá... ()

rakovnik

Musím říci, že na nováckoprimáckyseriálové prostředí a zpracování (především kameru) mě celkem mile překvapil děj. Dost se divím, že v tomto filmu hraje Iva Janžurová, její postava je trošku podceněná, ale ta jen umocňuje dobrý dojem z kvalitního hereckého obsazení. Škoda jen hlavní role, tu bych svěřil někomu jinému. Možná jsem ovlivněn tím, že na film jsem nekoukal sám, ale musím připustit, že jsem se celkem bavil a herci se příliš neztrapnili. Kam se hrabe vizuálně podobná "Pánská jízda". Každopádně tento film měl zůstat na televizních obrazovkách, do kina bych na něj nikdy nešel. Productplacement je v každém záběru, ale je to taková zábavná kravinka, že vám to uteče a ani si nevzpomenete, na jakou reklamu jste koukali. ()