poster

Futurama: Fialový trpaslík (video kompilace)

 • USA

  Futurama: Into the Wild Green Yonder

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

 • Bakllazaan
  *

  Scénář: Matt Groening Není to přímo odpad, ale je to naprosto zbytečný film. 90 minut žalostné výplně, která vámi propluje asi jako díl seriálu TAK JDE ČAS. Dokonce ani kdyby to bylo rozdelené na samotné 3 epizody dopadlo by to určitě stejně. Nejlepší zůstává furt první film! 10%(15.2.2009)

 • zipper111
  *****

  Futurama jede! Asi každý se se mnou shodne, že tak vysoké úrovně jako měl seriál už poslední filmy nedosahují, přesto je to velký nadstandart a každý si v něm najde své... Myslím, že jestli je to poslední díl, tak je to důstojné zakončení této geniální a veskrzé mašťácké kultovky. Viva la Futurama!...(12.4.2009)

 • bartias
  ****

  Fórky a vtipné narážky na cokoliv ze světa popkultury tvůrcům série stále nedošly. Některé jsou povedené, jiné méně a Snoop Dogg kupodivu vůbec není vtipný, spíš otravný. Hlavně je to ale zase prostě moc dlouhé. Děj by vydal skoro na tři samostatné epizody o dvojnásobné délce, ovšem typicky ujeté vtípky ne. Po prvních čtyřiceti minutách je tahle únava Futuramou tentokrát opravdu znát.(4.3.2009)

 • HAL
  **

  Smutné, nejlepší americký animovaný seriál všech dob... a musí skončit tak špatně. Film sice na rozdíl od těch starších vcelku drží pohromadě a má jakýs takýs sledovatelný děj, ale ten není ani trochu originální a vlastně ani vtipný. Genálních gagů, které se staly pro serii trademarkem, satiricky si utahujících z lidských vlastností, historie, či celé společnosti, je tu poskrovnu a vlastně se smrskly na pouhou zelenou agitku. Ani ten Nixon radostně nařízující odposlechy nemá až takový drajv jak by mohl... zato hloupých pádů a dalších mnohokrát opakovaných rádoby-vtipných scének je tu spousta. A mohl bych i pokračovat: Bender je nevýrazný, Zoidberg skoro nemá prostor, Farnsworth není šílený, atd. Není to extrémně nudný film, jen starší Futuramě nesahá ani po kolena... ale co je v něm největší ZLOČIN - vynikají romantická linie mezi Leelou a Fryem, která táhla celý seriál už od začátku a je na ní postaveno mnoho a mnoho vynikajících dílů, se tady celou stopáž řeší jen minimálně a není ani trochu emotivní... aby pak najednou skončila tím nejstupidnějším klišé jaké se ve filmech objevuje. Prostě smutné. 5/10(4.3.2009)

 • Djkoma
  ***

  Ekologicky feministický nuda. Čekání na něco víc se nevyplatilo a Futurama dokazuje dostatek prostoru pro inspiraci "v jiných filmech", ale nedostatek času a prostoru pro využití těchto nápadů a pak autoři vypouštějí prakticky nedodělky kazící jejich značku. Into the Wild Green Yonder má opět pár dobrých vtipů, ale jako celek je slabým průměrem. Od seriálu ušli autoři opravdu velký kus, ale opačný směrem, než by si divák přál a jejich 90sáti minutové filmečky nejsou pro Futuramu to pravé ořechové, už by to opravdu měli pochopit.(30.8.2009)

 • - Vo filme odznejú pravdivé vedecké poznatky ako Gap Keeler, prstenec Saturnu, asteroid 2261 Keeler a kráter na Marse s názvom Keeler. Všetky tieto veci sú pomenované podľa astronóma Edwarda Jamesa Keelera. (Greenpeacak)

 • - Úvod s písní Franka Sinatry vymyslel Seth MacFarlane. (HellFire)

 • - Výherní automaty v kasinu s nápisem „Wheel of Fortran“ odkazují na Fortran – první počítačový programovací jazyk vyšší úrovně. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace