V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

rakovnik

Zajímavě pojatá vize blízké budoucnosti. Exekuce transplantovaných orgánů je dost surové téma. Ovšem příběh je klasika. Z lovce lovený, na poslední chvíli "záchrana lidstva". Však i pointa, byť jsem ji i čekal, nebyla novinkou, ()

dezorz

tvorcovia filmu zabudli, ze zijeme v sucasnosti. clovek, ktory ide do kina na nelogicku ptakovinu si zatial nema sancu vymenit mozog s nejakym dementom aby to v pohode ustal. ()

MrPierc

Neplatíš ? Vrátíš ! Umělé orgány se staly velkým byznysem. Exekutoři pro společnost Union mají svoji práci rádi. Je dobře placená, při provozování mohou poslouchat svoji oblíbenou hudbu a společnost se jich bojí. Union se orientuje jako vždy pouze na výdělky a jde přes orgány ( mrtvoly ). Hlavní hrdina (exekutor) ale začne dlužit firmě za nové srdce a tak se dostává na druhou stranu pro dlužníky. Jude Law překvapil, protože konečně dostal pořádnou akční pecku a dokázal ji využít. Jako velmi dobrá herečka do milenecké brutální dvojky se hodila exotická Alice Braga = holka do nepohody, která vám vždy podá pomocnou ruku ( ... nebo kladivo či pilu ). Každý píše o posledních 15ti minutách a i já musím říct, že se mi moc líbily. Hlavně souboj v chodbě a snímání čárových kódů. Netradiční téma, netradiční příběh a skvělý konec ! ()

shyster

Snůška klišé a nelogičností s rádoby cool záběry a hudbou trochu zlepšuje jedna akční scéna v podzemí. Nic víc. ()

Nach

Kašlu, že to mělo logické díry o velikosti náklaďáku. Bavil jsem se u toho po celou dobu od začátku do konce. Navíc výtečný Forest Whitaker (po kolikáté už) přehrává hlavního přdedstavitele, tentokrát Jude Lawa. Skutečně výtečný film, kterému dávám 75%. ()

Petoss1

Paráda tak toto ma dostalo. Príbeh Repo Men sa môže o pár rokov stať skutočnosť. Skvelá hudba, story, prostredie, postavy, bez váhania 5*. 90% ()

Nautila

Je to sice zapomenutelná zabíječka času, co za pár let bude běžet bez povšimnutí na Nově po desáté, s příběhem, co tu byl tisíckrát a je předvídatelnější než pletený ponožky, ale je to fajn, fajn fajnový. Law je tady zatraceně pěknej sexy bastard, je tam spousta řezných ran a operací, dobré muziky a scéna alá OldBoy nemá chybu. To byla prostě mňamka. Ale do písku, co je to zase za dementní konec, pěknej fujtajbl prosím. Lepší tři *. ()

Rocky88

I když je kostra zápletky dost neoriginální a děj někdy poněkud rozkouskovaný, svižné tempo, odvaha kamery, slušné akční dovednosti režiséra a závěrečné "nechci vyzrazovat co" to více než obstojně vynahradí. 3 a 1/2. ()

bourec

Jsem hodně potěšenej z tohodle filmu,hodně dobrá podívaná.Zaprvé ve všech směrech sympatický herci,pak moje obrovská slabost na scifi,to jak je tady nastíněná neradostná,ponurá budoucnost,mě dostalo.U těchle druhů filmu sem navíc ochotnej ledascos odpustit v logice,takže ten konec,tady hodně kritizovanej,mě spíš bavil.Akce,ke který hraje úplně boží hudba je naprosto perfektní,konec navíc překvapivej.Prostě skvělej film.80%. ()

Streeper

Námět originální, akce je tam dostatek. Nemám moc v lásce Jude Lawa, jako člověk je mi strašně nesympatický a bohužel se to i dost promítá do jeho herectví a nemůžu před tím zavřít oči. Nějak jsem mu nepřišla na chuť. Naopak Foresta jako člověka i jako herce ráda mám a tady hrál takovou zvláštní roli, na kterou bych ho vůbec netypovala, ale zvládl to na jedničku. Příběhově je to trochu slabší film, nejvíc mě tedy (pardon za ten výraz) nasral ten konec. Nechat to takhle skončit? Jako twist pro diváka asi dobrý, ale věřím, že většina musela odcházet z kina naprosto naštvaná :D ()

wohna

Scéna před růžovými dveřmi? Ta ve mě zůstane napořád. A i mnoho jinýho. Výkony Lawa a Whitekara. Propracovanost. ()

Flynn

Příjemná podívaná, Jude Law mi tam seděl, taková hezká sci-fi.... někdy to trošičku skřípalo a někdy to bylo přehnané, ale v tomhle tématu si to můžou tvůrci určitě dovolit.... každopádně milé překvapení. ()

Wormboy

Vymahanie pohladavok zahnane do extremu v celkom slusnom scifiakcnaku, ktoremu by urcite prospel bud priamociarejsi tah na branu, alebo prespekulovanie a kompletne dopracovanie filozofickeho podtextu, co by mohlo byt naozaj velmi zaujimave. Takto je to taky klasicky sciakcnak, ktory sa tvari, ze ma myslienku, no je prilis odviazany, aby mohol posobit vaznejsim dojmom. ()

Dannysek4U

Nerikam genialni, nerikam bez chyb, nerikam originalni a nevideny - ale tohle proste melo styl. Styl, kteryho si fakt cenim. A jatka kolem v doprovodu super muziky beru jako prijemnej bonus:o) ()

sulimo

Už si pomalu říkáte, jak to tím koncem zabili.......ale..........Pro mě velké překvapení, které je navíc mimořádně originální. ()

gabin(a)

Mám obavu, že to až takové sci-fi není...určitě už jsou dámy, které se zadlužily kvůli silikonům. I když se snad proboha nebude s dlužníky zacházet tak brutálně... ()

Martrix

Původně jsem chtěl dát hodnocení nižší. Jenže to bych Repo men zařadil mezi mnohem horší filmy, než jakým ve skutečnosti je. Problém tohoto filmu je nekompaktnost a nevyhraněnost. Má jít o cynický příběh o společnosti, kde je běžné exekuovat vše co nesplatíte a legalizovat tak zabíjení? Nebo příběh o chlápkovi, který dělá jediné co umí, i když díky tomu přichází o rodinu? Nebo je to příběh o odlišných hodnotách mezi dvěma přáteli? A co takhle nenápadité vyprávění o chlápkovi, který se z lovce stal kořistí? Akční film, nebo sadomasochistycký úlet? Nebo snad thriller o přátelství a o nacházení nových hodnot? To všechno je v Repo men smíchané dohromady. Kdyby se chopil režie někdo opravdu talentovaný, možná by se mu povedlo všechny tyto linie proplést tak, aby šlo o filmovou lahůdku. To se ale nestalo a místo hutného filmu jako byl Minority report, tady máme spatlaninu bez tvaru a chuti. I když jde o sci-fi a ledacos by se tedy dalo vysvětlit pokrokem v medicíně, je Repo men plný nesmyslů, které mohou snadno otrávit i někoho, kdo nemá o anatomii ani základní povědomí. Přesto je ve filmu pár opravdu dobrých míst, které by stály za rozvedení a které mě přiměly jednu hvězdu přihodit. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)