V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

sssssycak

Uvažoval jsem o hodnocení mezi 3* - 5*, a nakonec dávám 4*. Tak předně, ten konec je fakticky parádní mazec. Má to pořádný grády a koule, to bezpochyby. Poslední půlhodinky je neuvěřitelně akční i překvapivá, a celkový dojem z filmu neuvěřitelně táhne nahoru. Bohužel jako celek filmu k úplné dokonalosti něco chybí, a to především zhruba půlhodinka uprostřed filmu, která je ale zoufale, ale opravdu zoufale nudná, až si člověk říká, jestli by nebylo lepší jít dělat něco jiného. Škoda této části, jinak by to mohlo být za bezkonkurenčních 5*. Pokud ale tuto část vydržíte, dočkáte se opravdu brilantního závěru, který stojí za to vidět znovu. ()

Skip

Je to taková všehochuť, přičemž nejvíc mi seděla ta černohumorná linka. Celkově je to film v akčních scénách docela dobrý, vcelku slušně zahraný i zrežírovaný, ale celá ta zápletka byla taková až moc jednoduchá. ()

marleyy

90% Film, který mě dokázal přikovat do sedačky. Má velmi pěkný scénář, výtečné herecké výkony, neústupnou brutalitu, která je však správně odlehčena špetkou humoru. Ale hlavně závěrečný Mind-Fuck vás donutí si pustit film v budoucnu znovu a věřím, že ho jistě každý uvidí v trochu jiném světle. ()

Sheldra

Už asi tak deset let si říkám, co na tom Jude Lawovi všichni mají. Už mi to došlo: on totiž umí skvěle hrát! To ale ani náhodou není jediná devíza Repo Men. Sice jsem totiž čekala spíš průměrný akční sci-fi, ale dostala jsem mnohem víc - dost dobrý scénář, který se obejde bez laciných hlášek, super herce, prdlej soundtrack (no jo, reggae u kuchání zaživa je prostě stylovka) a zajímavej nápad, kterej sice po nějaké době začne na chvilku sklouzávat k prachsprosté honičce, ale to jen do momentu, než se zase vytasí s poměrně naturalistickou, a přitom nesamoúčelnou brutalitou, a hlavně hodně překvapivým koncem. Jestli je tohle béčko, je mnohem lepší než spousta rádobyáček, který si zaslouží spíš označení "zetka"! ()

Dubro

To tu poniekto, prstom fakt ukazovať nemienim, píše nenormálne siahodlhé drísty. To ma donútilo si skuknúť Repo menov minimálne dva krát. Ak sa ktosi-čosi sťažoval na hudobný doprovod, tak to bol iba člen fan klubu Načúvajúcich prístrojov so sluchom ako rys po operácii stredného ucha. Na výkon ústredných troch postáv sa môže sťažovať akurát tak výrobca bielych palíc, tréner slepeckých psov a majiteľ manufaktúry na výrobu zváračskej optiky. A keďže na pointu sa nesťažujem ani ja, musí to byť vydarená vecička. A že je! ()

kinderman

Skvělá akční sci- fi (plná toho nejčernějšího humoru) o budoucnosti našeho zdravotního systému tak trochu připomene Blade Runnera. Dokonale inscenovaná „milostná“ scéna sice bez sexu, ale zato se spoustou krve v závěru mě opravdu usadila. ()

Cl3ricK

No, tak tohle je něco. Kdyby nebylo skvělého konce, řekl bych že to je velké klišé. Chlápek dělá pro společnost. Společnost s ním najednou vyjebe a ... Přes slušný začátek se film trochu táhne. Sice to nebyly potoky krve jak jsem čekal, ale i tak byl film slušně krvavý. Jude Law hraje v pohodě, ale na druhou stranu tuhle roli by zvládl každý druhý herec. Atmosféra byla celkem temná a hudba byla dobře vybráná. Ve výsledku horší 4*. ()

Scylla

Lepší tři hvězdy. Náběh to má velmi slušnej, ale pak děj začne trochu usínat a béčkovatět... přesto celkem fajn akčňák, kterej by si zasloužil pevnější ruku scénáristy i režiséra... (P.S. velký plus za soundtrack! ;) ()

ilemas

Opět nudně natočený snímek s dobrým námětem, vůbec mě nesedlo herecké obsazení, Whitaker mě tam doslova vadil. Raději muzikál Repo:Genetická opera, než tenhle paskvil. Trocha akce na závěr a dost krve nezachrání dlouhý, pomalý a nudný rozjezd. ()

lioncel

Návrat mistra Paul Verhoevena do rodné země (2005-6) a jeho projekt "Černá kniha" znamenal dle předpovědi mezinárodní start kariéry pro Carice van Houten .. zde vystupující jako Carol. A to je moc dobře, neboť ta velmi zajímavá sympatická holandská kráska si to bezesporu zaslouží (a my "fajnšmekři" si zasloužíme ji). Doufám, že brzy dostane mnohem větší příležitost dokázat svůj talent - odhodlání už ukázala. Zasloužila by si to, já ji fandím ... ()

Carlossss

Další z těch filmů, kdy jsem si často sám pro sebe řekl: "Kde jsem tohle už sakra viděl?"... hlavně u scény nemálo inspirované Oldboyem. Ale ne, že by to vadilo.. spíš naopak. Natočit rutinu svym způsobem.. způsobem doposud neviděným.. je určitě známka kvality. Za mě skoro plnej počet.. hlavně za konec, na kterej jsem čuměl s tlamou dokořán. ()

easaque

Ani tato střílečko-honička mi pod kůži nevlezla, i když operační nástroje na to měli hezké. Sice námět sliboval docela zajímavý děj, ale ničeho světoborného jsem se nedočkal a spíš se nudil. Skalní fanoušci žánru akční sci-fi si však určitě užijou, protože se moc nevymyká od ostatních, jen ten děj sem tam pokulhává. Tentokrát ani 2 hvězdičky nedám. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

M.i.k.e

lehčí zklamání.Law i Whitaker sou jako RepoMeni solidní,ale přeci jen sem čekal trošku větší akční jízdu.Co film v mých očích zachránilo je posledních cca 20 minut.Souboj o růžové dveře je jedním z nejlepších který sem v poslední době viděl a ten "wtf?" konec mě hodně překvapil.Celkově tedy lehčí nadprůměr,ale na čtyři hvězdy se nevyškrábe... ()

Chen

Devítileté holčičky operují, s orgány se obchoduje na každém rohu a skenování orgánů připomíná erotické video. Má to něco do sebe. ()

peiton

Perfektne vyskladané sci-fi opisujúce ako by svet vyzeral v jeho "zajtrajšku".Ludia stávajúci sa v ňom úbohými otrokmi spoločnosti,nás v 1.pláne oboznamuje so sofistikovane fungujúcim systémom ,,výmeny orgánov" z toho iného uhľa pohľadu.Zároveň z 2.polovicou prichádza zápletka v tom ako práve ich (jeden z najlepších goríl) zamestnancov na ,,výmenu orgánov" zostane podvedení nimi (pre niečo) a tým nedobrovoľne padá do rúk práve tohto systému,následne opisujúc jeho protest a útek. Perfektný príklad toho ako sa z lovca stáva štvaná zver.Nezabudli ani na romantickú zápletku (zato im patrí môj špeciálny dík),strieda dostatok napätia a emotívny záver to vyhráva.Pointa Vás dostane,nepodarí sa Vám ju odhadnúť..na to kľudne vsadím svoj krk. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)