Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

J.Bonnie

vtipné, zábavné a Cameron dioz jako v každé své komedii prostě nezklame. Narozdíl od většiny filmů se tenhle postupem času zlepšuje z fáze, kdy si říkáte,, že tohle už tu bylo milionkrát do fáze lepšího průměru. Happyend je jen nejočekávanější limonáda, ale co? ? Proč by ne... vždyˇ jde jen o jednu z těch fakt lepších romantických komedií :) ()

oleg121

Jasný príklad toho, že sa netreba riadiť predsudkami. Z na prvý pohľad hlúpej komédie sa vykľula celkom slušná zábava. Tento typ filmov má však jeden háčik. Nie sú určené každému. Ak si film tohto typu chcete užiť, musíte jednoducho vypnúť, a brať ho ako obyčajnú oddychovku. Scenár je pritiahnutý za vlasy, až to bolí a snímku takisto chýba originalita, ale čo dnes nie je aspoň trochu klišé? Z hodinu a pol trvajúcej snímky som sa vôbec nenudil, a popravde mi bolo aj trochu ľúto, keď som videl záverečné titulky. ()

floppy4

No na zaciatku som si myslel ze to bude vacsia blbost ako to spociatku vyzeralo... Vaughan celkom prekvapil, sem-tam to malo celkom napad... velmi nenarocna, lightova jednohubka ktora aj celkom pobavi, neurazi ale dieru do sveta urcite nenarobi... velke plus pre Cameron Diaz, ktora je proste sexy =D ()

georgeVI

Jasné, že je to napísané podľa vychodenej cestičky, ale keďže je to proste úplne v pohode oddychová zábava, niet prečo nedať 4*. ()

kleci

Krásná Cameron Diaz mě uchvátila a přesvědčila že je to skvělá herečka a ještě ke všemu nádherná, Ashton Kutcher je takovej jak ho všichni známe....A abych to shrnul já sem se bavil od začátku až do konce, komedie kde se objeví las vegas miluju :)) ()

boticelli

Tak jsem po moooc dlouhe dobe sahnul (po doporuceni) po romanticke komedii... Brrrr...Tezce se mi chape, jakymi to prujmy Holywood divaky krmi. A divaci to zvesela basti... Kam se to ten vkus proboha posunul??? Kde je kouzlo filmu Zelena karta? Nejsem zadny puritan ale moceni do nadobi nebo priblble gagy pana herce ( ha ha ha ) Kutchera, to neee!!! Jedina * za Cameron, ktera je mila, ikdyz sem tam hraje v pekne sra*ce. ()

Polda99

Jednoduché, místy hloupé a předvídatelné....asi jako každá americká romantická komedie...ale já se bavil a smál, celkem dobrá oddychovka.... ()

IceZero

tak začátek strašný a konec taky docela předvídatelný, ale i tak se mi film docela líbil a vydržel jsem až do konce. Možná že i kvůli Cameron, která vypadá pořád dobře. Ale ten úplnej konec se mi jako mužskýmu moc nelíbil :D ()

s.u.g.e.r.

Vtipné, zábavné, povrchní - naprostá oddychovka, při které se zasmějete;-). Milovníkům hodnotných filmů přísně zakázáno! ()

RISOvonVODKA

Zasmial som asi v jednej, možno dvoch scénach a zvyšok prvotriedne blato. Nuda, stupídne dialógy bez štipky logiky a nesympatický herci. Áno, chyba môže byť aj vo mne, ale cez Kačera sa neprehryznem a Diaz tiež nepatrí medzi moje obľúbene celebrity. Boh ju talentom veľmi neobdaril, no zjavne ma niečo iné, čo môže režisérom ponúknuť. Film by mohol byť pozerateľný ak by ste boli pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok. Najlepšie oboje. ()

NellieLovett

Ze začátku jsem této komedii velké šance nedávala, když jsem si přečetla obsazení, ale musím říct, že jsem se vážně nasmála. Čekala jsem klasickou romanťárnu bez špetky vtipu, ale soužití dvou lidí, co se nemůžou vystát a vzájemně si dělaj naschvály, aby jeden z nich polevil, mě nutilo smát se. A klasickej předvídatelnej konec? No a co? To už by ani nemohla být americká romantická komedie, kdyby to happy end nemělo a tentokrát mi to ani nevadilo. ()

welena

Upřímně jsem byla příjemně překvapená. Od filmu s názvem Mejdan v Las Vegas jsem nečekala nic převratného, ale opravdu jsem se bavila. A i když herecká dvojice Diaz - Kutcher není z mých oblíbených a samozřejmě bylo ještě před úvodními titulky jasné, jak celý film skončí, nic z toho neubralo na pozitivním diváckém zážitku. Takový typ komedií se bude točit dál a co si budeme povídat, potřebujeme je. ()

Nezbednice

Povedená komedie o tom, zda je manželství za trest nebo za odměnu... Má oblíbená herečka Cameron Diaz to s Ashtonem Kutcherem ve Vegas rozjede "na plné pecky". Rozhodně doporučuji. ()

behunka

Takovej průměr. Cameron se mi v obličeji moc nelíbí. Myslím že kdyby bydlela vedle ve vchodě, tak si jí ani nevšimnu, ale postavu má super. Takže proč ne?? Stará mi na takovou roli opravdu nepřijde.Když jí přišmrcnou, tak je fajn. Ale Ashton je .......hm, prostě bomba chlap. Takže i kdyby film byl blé, tak na něj vydržím zírat. Nakonec s Cameron se k sobě hoděj. ()

Lonelybiker

První polovina filmu je dost zábavná a při jedné scénce jsem se málem po....l smíchy, ale konec je dotažen (spíš nedotažen) jako vždycky sladce a jak vše k němu plyne, ubývá humoru. Kdyby Cameron neměla pusu jako vrata od garáže, byla by to zřejmě nejvíc sexy herka celýho Hollywoodu. ()

VoiDson

Tak do poloviny se zdál film jako parádní komedie a poté jsme pomalu přešli do romantiky, kdy bylo jasné jak to dopadne, ale pánové upřímně kdo Cameron nechtěl :). Vzájemné žertíky prostě fascinující a ten trik s otvírám lahve musím někdy zkusit. ()