Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

Ronaldo79

Sam Raimi, je režisér, jenž ví, jak se točí ,,kulervoucí horor'' s jemných nádechem humoru, to dokázal již v minulosti. K snímku, zde není co vytýkat, snad jen neúspěšné vymítání tam film mírně pokulháva, ale jinak bych mohl vychrlit nespočet superlativů, mezi ně patří každé scéna s cikánskou čarodějnicí, její vzhled je dost hrůzostrašný a v neposlední řadě překvapující závěr, kdy si myslíte, že hl. hrdinka má vyhráno a ono ouvejs. ()

Hepy13

Solidní psychárna! Radši se držte toho co nám jako malým říkávali na základní škole - že starým lidem se má pomáhat. Kdybych ale věděl co mě čeká, tak bych těch babiček v tramvaji pustil sednout mnohem víc :-) ()

Flopik

No a je to dopozerané . Film ma príjemne prekvapil . Netušil som že horor a komédia sa dajú spojiť tak aby som sa aj cukal aj smial zároveň.No Sam Raimi to dokázal a preto dávam 4* hviezd a u mňa 83%. 1 hviezdičku som dal preto že na začiatku som s chuti jedol a ako sa tam ukázala tá babka prestalo mi chutiť . Lakačky fungujú viac než dobre , hlavne keď to človek vôbec nečaká. Určite jeden z tých kvalitnejších hororov. ()

Emzet

Tam, kde byl Evil Dead 2 brutální a svěží oddychovkou z ruky brakového génia, je Drag Me to Hell jenom přeplácanou a nekoherentní kravinou, která se snaží odkazovat na kdeco, na předchozí počiny režiséra především, a neuvěřitelně nudí. --------------- Nemám nic proti míchání horroru a komedie… pokud oboje stojí za to. Ano, občas jsem se zasmál (krev z nosu), ale to jedno leknutí vážně neznamená "horror", ať už si ten výraz vykládáte jakkoliv. Většina snímku je zkrátka pouze přespříliš zdlouhavá mezihra mezi děsivými okamžiky, které nikdy nepřijdou. --------------- Extrémně nesympatická hlavní "hrdinka" (spíš tedy zloduch-protagonista) je oproti Ashovi o sto tříd níž. Tak jako celý film. Ta jedna hvězda je za scénu na hřbitově a vtipné vymítání. Normálně bych tak přísný nebyl, ale Raimi má na víc. ()

lardko

Film pojednává o ženě kterou prokleje stará cikánka a musí proto bojovat se silným démonem... sice to neni film kde na každém rohu bude lekačka , ale silná atmosféra filmu bude až do posledního konce , a nuda ve filmu rozhodně není. Nadprůměr **** ()

Jaroslaf

Raimiho úchylný styl mi sedí, přiznaná a přehnaná béčkovost v garážové bitce mě posadila na zadek, bohužel tempo pomalu zabředlo do všemožných tryskajících tekutin a digitálních kapesníků. Nebýt těchto zbytečností, jdu s hodnocením velmi vysoko, škoda pane Raimi :) ()

jorgus

po precteni uvodnich zdejsich minirecenzi, shlednuti traileru i zarazeni filmu mezi Horor / Thriller jsem sel asi s prehnanym ocekavanim poradneho hororu..po prisernem uvodu s mexikanskym chlapcem jsem si rikal, ze to bude priserny horor..po uvodnim bitce v garazi prisel dalsi WTF prulom v mem ocekavani, ze avizovany horor je komedie:)..nerikam, ze jsem se parkrat nezasmal, ale zvlaste ke konci byl film moc hluchy a tech vtipu pri kterych jsem se nesmal opravdove, ale co je to za blbost bylo malo..Milos to vse nezachranil:)p.s. lidi kteri se u tohodle lekali nebo jim to prislo desive nechapu..moc predtim hororu nevideli:) ()

wollo

Kašlu na nějakou konstruktivní kritiku - tohle je prostě bomba! Pro mě jeden z nejlepších hororů co jsem měl možnost shlédnout ()

lady01

Myslím, že pro první horor v kině jsem si vybrala velmi dobře :-). Je pravda, že jsem chytla za ruku svého manžela hned, jak to začalo a pustila ho, až to skončilo... parkrát jsem otočila hlavu, protože pro mě tam pár věcí bylo "mírně" nechutných... ale taky jsem se pěkně zasmála u několika scén a můj poslední výbuch smíchu byl na konci, kdy jsem si představila, že ta píle u hrobu byla úplně zbytečná... :-). Musím říct, že se mi to hodně líbilo a dlouho jsem neviděla takhle povedený horor. ()

Morico

Film Drag Me to Hell u mě k navození strachu nefungoval, ale jako audio-vizuální podívaná je to fakt masakr, Sam Raimi umí a začne to dokazovat hned od začátku a nedá pokoj až do konce. Film osciluje celou dobu kolem čtyř hvězdiček... za ten konec sem chtěl dát i pátou, ale jelikož je film zaškatulkován do kategorie horor a já už od Blair Witche marně čekám, kdy se konečně zase zese*u naplno, schovám si pátou hvězdu pro něco takového... ()

ddf76

Slaby odvar a velke zklamani :(. Sam Raimi natocil velmi predvidatelny horor s chabym scenarem. Na rozdil od Evil Dead prisel s digitalmi triky, ale ty jsou velmi spatne, skoda ze nezustal u rucnich triku. Nenechte se zmast oslavnymi recenzemi na netu, opravdu to nestoji za navstevu kina, i kdyz to bylo jen za 69 Kc :(. Zatim zklamani roku. ()

^Rain^

Totalni mysofilfest, ktery se muze libit snad jen nadsencum bliti z ust do ust, trinactiletym satanistum a milovnikum beckovych CGi. ()

atlet

s velkým očekáváním, jak budu mít "zcvrklé koule" hrůzou po odchodu z kina a ono nic...prosím o změnu žánru na bláznivá komedie...takhle jsem se nenasmál hodně dlouho...abych jenom nehanil žánr hororu, ano, některé scény byly lekací, ale to střídání s humorem (přemýšlím, zda-li to tak bylo myšleno, či to mělo být vše hororové) mě opravdu nedostalo...tento film byl jeden z mých nejhorších omylů, na které jsem šel do kina...kdybych neplatil takovou vysokou částku za kino, odejdu před koncem...ačkoli konec to vše dokonal...trapas! ()

TaanStari

Dokonalé skloubení komedie a hororu. Opravdu. Neznám žádný jiný film, kde bych se bál a smál zároveň. Byla to prasárna, ale ne taková ta laciná, ale ta která nikdy nepřechází do sebeparodie a má od začátku do konce pořádně hustou atmosféru a vysokou kvalitu. Od dob Kruhu mě žádný horor nenadchnul jako tenhle. ()

ViktorEl

Výborný horor!!Sam Raimi ukázal, že ešte stále vie natočiť horor na vysokej úrovni, ale mal jednu chybu, záver filmu je veľmi predvídateľný, ale ináč špičkový horor. ()

Ulrich

Celkem zklámání. Vůbec nejde o oldschool Raimiho, jak se všude píše, ale spíše o dost průměrný horůrek, z kterého občas problesknou gagy, které dávají vzpomenout na to, jaká to byla psina, když dostával přes tlamu Bruce Campbell. Bohužel, právě bez Campbella, který byl takový prototyp otloukánka, kdy nás bavilo všechno co se mu děje, to zkrátka není ono. Drag me to hell JE dobrý film. Hlavně v záplavě vyvražďovaček, remaků japonských hororů je o mnoho tříd nad hororovým průměrem, co se dnes točí. Bohužel ale ta laťka není nastavena moc vysoko. ()

Money_too

Nevím jestli tu hodnotíte stejný film jako já, ale říct že tenhle film je nejděsivější horor roku,je jako by jste oblékli své dítě do plavek když se zrovna chystá lyžovat v Alpách! Stupidní děj a scénář. Jestli se jako někdo má bát Velkopopovického kozla, tak to jsou lidé,co se léčí v Kosmonosech z alkoholu,ale ne diváci u televizí.Uslintaná baba bez zubů byla spíše silně k smíchu a prostě celkově film je opravdu ale opravdu povedená parodie na horory..! :D ()

HuanCraven

Nemůžu hodnotit objektivně, protože mě hlavní hrdinka tak hrozně iritovala svým neustále vystrašeným a ubohounkým výrazem, který se navíc za celý film v podstatě nezměnil, že mi film naprosto znechutila. Jako dobrý nápad mi přišly určité momentky a nápady s nadpřirozenem (třeba kapesníček atp. ), ale film jako celek byl nevyvážený a předvýdatelný (což by bylo v pořádku, kdyby to vyvažovalo něco jiného). Pravda je, že druhá polovina byla o 50% lepší, a tak dávám 3*** ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)