Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Stranger77

Není to sice čistá stovka, ale je to rozhodně o něco lepší než Návrh s Bullockovou a Reynoldsem. To byla svěží vtipná komedie, která neměla s normálním životem příliš společného. V tomto ohledu je film jeho pravým opakem. V mnoha scénách jsem si uvědomil, že "na tom něco je". Teď nemyslím ani tak "šerednou pravdu", kterou nám sděluje hlavní postava, jako spíš události v poslední části filmu (nebudu prozrazovat), kdy se ukáže svým způsobem ještě další pravda. Film je jinak místy opravdu neskutečně vtipný, i když je dost drsný co se týče vyjadřování, ale to by měl být dospělý člověk schopen rozumně filtrovat. Samozřejmě i tady jde převážně o zábavu a nedá se čekat jiný konec než obvykle, ale tak nějak mi to přišlo naprosto svěží :) ()

vieriX

Tak tohle byl pro mě totální šok nečekal jsem, že se budu tak dobře bavit. Na to, že to byla romantická komedie tak byla prošpikována sprostými slovy naprosto dokonale. A hlavni dvojice Katherine Heigel a fucking kurva Gerald Butler byl famozní. ()

Cortesz

Další z mnoha romantických komedií, která je klišoidní, tak jako všechny ostatní, ale dle mého natočit originální film v tomtu žánru je nemožný úkol. Ani zde se to nepodařilo, ale tvůrci se o to ani nesnažili a vsadili na přisprostlé prupovídky a oplzlé scény a byla to docela riskantní sázka, ale vyplatila se. Čekal jsem, že mě ty sprostá slova budou spíše rušit, ale naopak, do filmu sedly. Ovšem největší výhodou je herecké obsazení hlavních rolí. Butler je frajer a brzo se zařadí v mé herecké TOPce, Katherine Heigl, kterou, abych se pravdu přiznal moc neznám mě překvapila a zahrála skvěle, a k tomu všemu mezi ní a Butlerem to jiskří, což je vždycky v těchto romantických komediích to největší plus. ()

unrocker

Romantika , kterou dopředu budete vědět jak dopadne, co vede dva hlavní hrdiny klasicky se na začátku nesnášející a na konci se milující k sobě? No a to je celá pointa filmu, není to klasické story , je to naprosto skvostně kecající Butler do toho mu trochu hůře sekunduje Heigl, ale dohromady to jiskří a držíte jim palce ať to dají dohromady... :) ()

ratpile

Typické klišé hodná holka vs zlobivej frajer. Ba co víc je to jedno strašné kliše za dalším klišé, ačkoli se to samozřejmě musí u komedie s cukrovou panenkou Heigl očekávat. Jenže, je tu jedno velké ALE - chodící supercharisma Gerard Butler, sakra s ním bych šel snad na rande i já . Konec buzniček, víc šovinistickejch skotů! Navíc se na to pěkně dívá a občas sem se i zasmál. Když člověk trošku ví co ho čeká a má podobná romantická odlehčení rád, nemůže být zklamán. V rámci amerických romantických komedii jednoznačně nadprůměr, ale nebýt Butlera, tak nevím nevím :-) ()

DJ Kritik

Priznám sa, že mnohé z toho je veľmi predvídateľné a všetko je tak trochu ohrané, ale na mňa celý tento snímok pôsobil veľmi milo a dokonca i vtípky vulgárnejšieho charakteru nepôsobili oplzlo. Scény s nevšednými nohavičkami alebo návšteva bejzbolového zápasu boli výborne zahrané a hlavný predstavitelia dodávali filmu šarm. Hudba za ničím nezaostávala a skutočne sa človek pri tomto filme môže aj zasmiať. A inak skoro všetko, o čom je reč akože v komédii, je bohužiaľ čistá pravda, ktorú si nechceme pripustiť, či nie? Hudba: *** Humor: *** Realita: *** Vtiahnutie do deja: **** Romantickosť: *** ()

jafuska

tak toto bylo nudný, nezáživný, prostě film o ničem, a ty rady co dával, to bylo děsný, nedoporučuji, ztráta času ()

Tom5821

Zpočátku jsem se několikrát opravdu příjemně pobavil, avšak tragicky "ulepený" americký konec můj dojem na film naprosto pokazil. Přesto se při hodnocení snažím opomenout posledních dvacet minut. Tudíž 4/5, i když s koncem by to bylo sotva za 3. ()

Mr.Roman

Tisícdvestodeväťdesiatepiate pojednanie na tému "Ako sa dvaja spočiatku neznášajú, ale nakoniec aj tak zamilujú, pretože láska nepozná medze". Áno, film plný klišé, ktorý keby som nikdy nevidel, o nič by som neprišiel, maximálne tak o jednu novú filmovú úlohu sympaťáka Gerarda Butlera, ktorý to všetko drží ako tak nad vodou. ()

miki68cz

Kýč jak bič, předem naplánované dialogy a herní projevy bez invence, bez vlastního vlivu na výsledek. Slabá komunikační komedie, která nahrazuje vtip lacinými fórky a sprostými slovy, trochu ve stylu Kameňáku. Katherine je sice krásná ale v některých chvílích až barbienovská slaďačka, která dostála svému údělu slabé herečky a Butler se nezmohl vlivem silného režijního vedení k ničemu a má na něco vůbec ??? Muzika- zapomenutelná, kamera standardní, ostatní herci - v nedohlednu, žádní další herci tam nebyli. Spal jsem u toho, fakt super. ()

blacktomas

Dal jsem si za poslední dva dny tři romanťáky, to aby přítelkyně nerejpala, že jí pouštím jenom svoje věci. Kdo zná, pochopí. A tenhle byl ze všech třech nejlepší. Jasně, drží se všech pravidel, která jsme už viděli mnohokrát, ale který prostě fungujou. Ničím výjimečným nepřekvapí, ale dokáže pobavit. ()

han.ci

Mě to překvapivě docela bavilo, jako oddechovka na koukání s přítelem, který mě ujišťuje, že ten chlap nemá pravdu, super. ()

Peter-1307

Pozerať tento film som išiel s vedomím, že veľa nečakám, a že bude nanajvýš takou jednohubkou a že sa môže ľahko stať, že použijem tlačítka „speed play“, či dokonca „stop“ a „eject“. Ale tie tlačítka som nakoniec nepoužil. Vypla ich častá iskrivá chémia medzi hulvátom a drsňákom Gerardom Butlerom a vo vzťahu voči mužom tak naivnou Katherine Heigl. Samotný scénar a priebeh déja bol jednoduchý, ale našťastie to nezkĺzlo do bollywoodského klišé (za to je pol hviezdičky naviac) i keď trápnostiam sa nevyhli. Suma sumarum ľahká romantická komédia, lepší priemer , kde však nejaký ten týždeň neskôr po pozretí filmu si už budete mať problém vybaviť si aj iné scény ako vibrujúce nohavičky v reštaurácii. ()

Marrianna

Ani jsem nevěřila, že když večer usednu k televizi budu se tak úžasně bavit, při klasické romantické komedii. Jenže ono to Gerardovi prostě sekne, o Katherine ani nemluvit a mezi nima to jistkří tak, že je mi až líto, že jsem jen pouhý divák a takové jiskření nezažívám sama. Fungovalo to na mě jako opravdu výborný lék na mizernou náladu, a že jsem ji měla sakra mizernou přistihla jsem se jak se připitoměle šklebím radostí. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami