Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

cerbygerby

Moc pěkný romantický film, s jasnou zápletkou a předem jasným koncem, ale zase jinak podané se skvělými herci.. rozhodoval jsem se mezi 4-5 hvězdama..... film mě fakt bavil, a vzhledem k již zmíněným hercům a trochu jiném podání romantiky se přikláním k těm 5 * (alee s odřenýma ušima) ()

Pekisan

Nieco podobne som videl nedavno len role boli viac-menej obratene. A musim povedat, ze v tomto pripade to bolo menej vtipne a ani chemia medzi hlavnymi postavami na mna nijak extra neucinkovala. A ten happyend bol sice dobry ale na mna prilis umely ()

..Anya

"Jej!" Konečně komedie u které jsem se opravdu bavila :D. Hurá. Izzie nezklamala ani tentokrát a hořké dialogy na téma Muži sou z Marsu a ženy z Venuše tomu dodaly šťávu a ostrovtip. ()

Whitebeard

Spíš trapný film než vtipný film, spíš nudný film než zábavný film. Nee, tady toho moc nefungovalo. Měl jsem co dělat dokoukat do konce. ()

BadCough

Ľahko vyšumiteľná komédia s množstvom milých sprosťárničiek, charizmatickým Gerardom Butlerom a priemerným soundtrackom. ()

aR3Zz

Nechybí nápad, nechybí charismatičtí herci, ale chybí kvalita. Průměrná komedie téměř po všech stránkách. Což z ní na druhou stranu v konkurenci těch podprůměrných dělá přijatelnou volbu na volný večer s Vaší drahou polovičkou. 55% ()

Yojimbo

Po náhodném rozkliknutí profilu filmu jsem s překvapením zjistil, že jsem ho hodnotil. Větší výpověď, než hvězdičky, má ale fakt, že si z filmu nepamatuji nic, vůbec NIC! ()

bubblebobble

Musím uznať, že Gerard Butler je čo sa týka jeho zovňajšku naozaj na zožratie. Ale čo z toho mám keď mi neustále kazí filmové zážitky? ()

chrispe

Film, který ke mě přišel v tu správnou dobu a splnil svůj účel. Opravdu pobavil. Mezi Katherine a Gerardem to skvěle funguje, je tam vtip, super. ()

Stíba

Ve spousta ohledech samozřejmě ohraná pohádka ale co byste chtěli po romantických komediích. :-) Hlavní je, že to dobře funguje a to především díky Butlerovi. Prima oddychovka. ()

Torgal

Energickému, drsne priamočiaremu Butlerovi školiacemu pipinku Katherine Heigl vďačí tento film skoro za všetko. Kým scenár neprikázal Gerardovi v závere skrotnúť aby dosiahol očakávaný povinný happyend, tak sledovať ho bola výborná zábava. Väčšinu času to funguje ako v romantickej, tak i v komediálnej rovine a tak hoci si tú štvrtú hviezdu úplne nezaslúži, budem blahosklonný, lebo takto vydarený počin v tomto žánri som nevidel už dlhý čas. 7/10 ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami