• sinp
  **

  Ech... prostě to vypadá trapně. Trvalo nám to docela dlouho než jsme pochopili, že kvalitní akční film u nás - utopie číslo jedna. Aspoň, že se Martin Hollý poučil z některých chyb které předtím produkoval Vít Olmer u Nahoty na prodej. Očekávat nicméně akční zábavu je téměř nemožné - režisér, co si vytvořil slávu za české nové vlny se na stará kolena vrhnul na akční žánr a zákonitě narazil. Akce je trapná, scénář úsměvný. Ale jak říkám, lepší než Vít Olmer.(9.10.2005)

 • Tosim
  ***

  Mno...akční žánr nám moc nejde, ale co takhle koprodukce? :-) Nicméně by měla být větší než xXx, aby z nás nedělala voly. Nemyslím si, že tenhle film voly z kaskadérů dělal, problém je v tom, že i scénář psal kaskadér :-) Dále tento snímek působí mnooohem menším pocitem blivna u diváka, když srovnává třeba s Nahotou na prodej...(29.8.2003)

 • Niktorius
  **

  Tento film bych vyloženě nezatracoval. Nápad byl dobrý a osobně vždy oceňuji, když se čeští filmaři pokusí natočit něco jiného, než jen další komedii podle osvědčených schémat. Mnohem více než stěží průměrná režie však tento film o kaskadérech kazí scénář psaný... jak jinak než kaskadérem. A tak vlastně jen sledujeme jak kaskadéři točí filmy (ta linie s smrtí syna psychickým zhroucením je téměř neviditelná a hlavně nezajímavá) a nakonec se sami stávají hrdiny při záchraně životů z hořícího domu (nechybí obří výbuch). Nicméně si přestop nemylsím, že by Cesta pekelem představoval úplný odpad a dost se divím, že v televizi film takřka nevysílají, zatímco mnohem horší bláboly vídáme na obrazovkách pravidelně.(2.9.2007)

 • cheyene
  ***

  Nijak zázračný film to není, ale za shlédnutí stojí...Petr Jákl a jeho syn se objevují v jednom filmu. Tradičně dobře se role ujal Ondřej Vetchý a pochopitelně i R. Brzobohatý, Pavel Nový a Martin Dejdar. Na samém konci je výborně vidět radost Pavla Nového z činu, který pro svého kolegu - Petra Jákla st. udělal...(8.6.2008)

 • Malarkey
  **

  Na to, že Česká republika má jedny z nejlepších kaskadérů v Evropě a snad i na světě, je tenhle film děsně špatnej. A je to škoda, protože takové povolání by si v Česku zasloužilo pěkné zpracování. Herci každopádně super a kaskadérské scény boží. Ale to je taky to jediné, co je u tohoto filmu dobré.(2.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace