• rykardo
  *

  Odpad asi ne, totálně ztracenejch 85 minut určitě ...(20.7.2008)

 • borsalino
  odpad!

  Cesta peklem nezačala úplně nejhůře, ovšem po několika minutách se brány pekla začaly otevírat, když svůj herecký talent rozehrál Jákl v roli chlapáka, Nový v roli nedoceněného, Dejdar v roli sukničkáře... Z oslavy šéfa pošle Jákl domů svou ženu a synka autem, žena sice nechce, ale Jákl rozhodne že pojede. Ta nabourá a synek přijde o život. On se zhroutí, je hospitalizován na psychiatrii. Bývalí parťáci přemýšlejí, jak ho dostat z letargie a tak vymyslí kaskadérský výstup, který jako na oko nikdo nezvládne, jen Jákl. Ten to přijme a je z toho venku. Nemáte taky pocit, že nic prostšího a otřepanějšího natočit nelze? Navíc ty dialogy a herecké výkony byly místy k uzoufání. Přestože nemám v oblibě domácí práce, při sledování tohoto díla jsem za ně byl vděčný. Takže jestli už chcete do pekla, máte možnost, ale já s váma nejdu...(15.6.2008)

 • Big Bear
  *

  Jestli tohle měla být pocta našim kaskadérům, tak no nazdar... Příště méně výbuchů a trochu více filmařiny... *(2.2.2015)

 • Iggy
  **

  Náhodou, tenhle „thriller z drsného života filmových kaskadérů“ byl mnohem menším zklamáním, než jsem očekával. I když teda zápletka žádná sláva, ale akce docela ušla. Krom jiného je to, co se mizanscény týče, docela pěkné retro roku 1995, sociologicky pak poučný dokument o době, které chyběl vkus (ne ten filmový).(12.6.2008)

 • sinp
  **

  Ech... prostě to vypadá trapně. Trvalo nám to docela dlouho než jsme pochopili, že kvalitní akční film u nás - utopie číslo jedna. Aspoň, že se Martin Hollý poučil z některých chyb které předtím produkoval Vít Olmer u Nahoty na prodej. Očekávat nicméně akční zábavu je téměř nemožné - režisér, co si vytvořil slávu za české nové vlny se na stará kolena vrhnul na akční žánr a zákonitě narazil. Akce je trapná, scénář úsměvný. Ale jak říkám, lepší než Vít Olmer.(9.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace