Chňá Chňá - bráno se značným nadhledem a přimhouřenýma očima - potom se jedná o neškodnou lacině působící kravinku, kde dejdar s novým cvičí, dejdar s novým střílí (z pušky nebo do trenýrek), dejdar s novým šlapou na výbušniny a dejdar s novým řeší životní trable - nic víc,nic míň, je to vtipné, ale odsýpá to...............moje hodnocení = 5,5 z 10.(20.6.2017)

Nó a co no....že tam bude akce vypadat podle českých poměrů tak s tim jsem počítal...taky se dá tušit že prachy na nějakej trhák by zrovna tak akorát tady někdo měl....že to psal kaskadér na to kašlu a že je nadabovanej Soukupem mi nevadí...já se přitom dobře bavil tak co....myslim že zase na tak nízký úrovni ten film není....rozhodně mě vyděsilo že má stejné množství procent jako celej zasranej KLUB SRÁČŮ....jo a jinak nevim co tady maj všichni v hubě "pokus o českej akční film" když je to jen určitý poděkování a splacenej dluh českým kaskadérům za jejich práci.Bez ohledu na to jestli to bude film špatnej nebo dobrej.Takže podstata je trochu jinde...von vám bude starej člověk točit akčňák po américku pro vaše akční potěšeníčko asi né???(9.6.2008)

Kaskadéři se rozhodli, že také chtějí nejaký ten svůj film. Kaskadéři ale nejsou herci a proto jsou hvězdami filmů právě skuteční herci, zatímco první zmiňované povolání je poněkud v ústraní slávy. Tento film ukázal, že oprávněně. Nicméně se ale nejedná o úplně špatný film. Škoda jen, že se nám snaží ukázat i duši na povrchu tvrdých chlapů, čím se obnažuje jejich toporný herecký projev.(24.4.2016)

• kingik

Když si jeden z předních českých kaskadérů Petr Jákl napíše roli přímo na tělo, lze očekávat nezvládnutý film hrající si usilovně na americký styl. Tenhle film na to ale nemá, ačkoliv práce kaskadéra je, z pozice blíže nezainteresovaného diváka o tuto profesi, poměrně atraktivní. Jenže to by se film musel umět taky dobře natočit, nebrat se tak smrtelně vážně a přitom hraničit s parodií. Už jen to obsazení vedlejších rolí, a to i hlavní role byla zahraná Jáklem otřesně, je poměrně směšné a jako by vypadlo z nějaké parodie na akční filmy. Dejdar, Nový a spol. hrají kolegy kaskadéry tak připitoměle, až se neubráníte pousmání. Pak si náhle uvědomíte, že byste se mohli prosmát celým filmem až do konce a opravdu tomu tak je. Jedna příšerná scéna stíhá druhou, herci se smrtelně vážnou tváří pronášejí repliky jak ze Žhavých výstřelů a děj je jedna úděsná slátanina bez náznaku dobrého tmelu. A to režisér Martin Hollý uměl kdysi natočit kvalitní film, ale v našich podmínkách se nedá natočit ani průměrný akční "smažák". Tady se to tvůrcům nepěkně speklo, ale za pokusy film akčně rozpohybovat, i za cenu divácky škodolibé salvy smíchu, dávám akčních 40%(5.6.2012)

• Boss321

Absolutně nechápu proč se v Čechách takové filmy vůbec točí. Když pominu, že na to nejsou herci a režiséři, tak hlavně na to u nás nejsou peníze, bez kterých se slušný akční film se solidním úspěchem asi jen těžko natočí. Ovšem co se nedá upřít a za to jediné dávám hvězdičku, je námět. Vzdát hold kaskadérům se bohužel vůbec nepovedlo.......(8.6.2008)