poster

Hra o přežití

 • USA

  Surviving the Game

 • Slovensko

  Hra o prežitie

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller

USA, 1994, 96 min

Scénář:

Eric Bernt

Kamera:

Bojan Bazelli

Producenti:

David Permut

Scénografie:

Christiaan Wagener
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • smith22
  ****

  Občas u některých snímků opravdu nechápu hodnocení místních usedlíků.A tento film je ten pravej příklad.Mělo to příběh, mělo to hlavu a patu, dobré herce, pěkné prostředí při natáčení a přesto to místní vidí na 60%.Tento filmek sem viděl už dávno ale stále se mi i po dlouhé době líbí.Za mě dávám 75%.(29.6.2012)

 • Vitason
  ***

  Nekonečný les, parta boháčů, kteří už nevědí, co s volným časem a jeden zoufalý bezdomovec bojující o holý život. Kolikrát už to tady bylo? No, řekněme si to upřímně, několikrát. A co se týká Hry o přežití tak se opravdu nejedná o nic originálního ani o nic, co by v hunting survival žánru způsobilo převrat svým zpracováním, protože Hra o přežití nemá spád, je tu málo akce a likvidace záporáků je celkem nudná. Jediné, co stojí za pochvalu je složení party zvrhlých boháčů, kterému vévodí démonický Rutger Hauer. Škoda jen, že banda lovců nedostala větší prostor. Upocené tři hvězdy.(6.5.2011)

 • Phobia
  **

  Kterak vágus ze dna společnosti sejmul bandu bohatých lovců lidí. Na tomhle béčku je do očí bijící předvídatelnost, ale možná by mě to ani tolik nesralo, kdyby hlavní roli dostal někdo sympatičtější - Ice-T se mi prostě nelíbil, držela jsem palce Rutgerovi a jeho partě:-). Průměrné akční béčko v relativně atraktivním prostředí lesa. 46%(28.11.2008)

 • lennyd
  ***

  Bezdomovec Mason (Ice-T), je po sérii tragédií, které jej potkají, totálně znechucen životem - a chce s ním skoncovat. Přemluví jej ale dobrovolný pomocník Cole, který Masonovi sežene i novou práci - pár dní pomáhat bohatým lovcům kdesi uprostřed Skalistých hor. Ale na místě Mason zjišťuje, že lovci nehodlají lovit jen divokou zvěř, ale jejich cílem je právě Mason ... Mám rád filmy, které mi dají přesně to - co od nich očekávám. Stejně jako tento - žádné velké moralizování, žádný hluboký příběh, ale plnohodnotná akce od prvních minut až do posledních. Ice-T si bere na paškál jednoho lovce po druhém, každého dostatečně originálním způsobem. Pobavil mne taky závěr :)(20.5.2010)

 • Kingjiri
  **

  Živej terč bez Van Damma před kamerou a Johna Woo za kamerou. I když k sobě oba snímky nemaj kvalitou zase tak moc daleko, být první se prostě vyplácí. Navíc moh Ice-T s dredama jen těžko trumfnout drsnýho Van Damma s vlající hřívou. Zasazení děje do přírody byl dobrej nápad a s lepší akcí a charismatičtějšim hlavnim hrdinou cedícim krutý hlášky se moh dostavit menší úspěch. Takhle jen podpůrměrný béčko, který už jsem vlastně viděl, dvě slabší hvězdy.(29.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace