poster

Rváči

 • USA

  Green Street Hooligans 2

Drama

USA, 2009, 91 min

 • Phorbo
  **

  Začátek mě málem unudil k smrti. Roztahanost která mě málem odradila a málem mě přinutila film vypnout. Ale kdyz si to kluci začali dávat víc a víc, tak to bylo už o něčem jiném. Docela to začlo bavit, ale potom přišel debilní fotbálek, kdy bylo jasný že v tom bude nějakej háček, který se hned vyřeší a koněc filma. Kam se todle hrabe na první díl...(19.2.2012)

 • BaronX
  *

  Tak tenhle film vyčerpal svůj potenciál už v předchozím díle, tohle „volné pokračování“ je jen těžko stravitelná a špatně uvařená kaše, která nepřináší ani zbla zábavy. Postavy jsou nudné a ploché, vězeňské prostředí už tu bylo tolikrát, že už nemá čím šokovat a fotbal za mřížemi, achichouvej … takovej Sly ve filmu Victory předvedl větší šou než tihle fanoušci West Hamu. Koukněte se raději znovu na Green Street Hooligans 1 s Frodem Pytlíkem, protože to je mnohem silnější káva!(21.6.2009)

 • metal.storm
  ***

  Naozaj by som chcela vidieť to väzenie, kde by sa o slobodu bojovalo futbalovým zápasom. Keď sa niečo také stane v "my name is Earl" okej, úžastné. Ale v dramatickom poňatí nezákonných športov, to nie. Začiatočný prejav fajn, herci sa najprv zdali byť celkom presvedčiví a prirodzení, až na to že do pozície mrchy vybrali už aj tak veľmi nesympatickú ženu, ktorá sa navyše nevedela tváriť výhražne. Potom sa to zvrtlo. A ako taký boj proti "zlu" začal až v tretej tretine, čo je dosť málo.(9.8.2015)

 • DanRichter
  ***

  film mě doporučil bratránek jako něco fajn, no po přečtení komentářů se mi do toho moc nechtělo. Nakonec jsem si to pustil, no a nebyla to zas až taková hrůza, jak se tady prezentuje. Jistě, film nepopisuje vězenský život zas až tak věrohodně, a jsou tam nějaké ty špatné vychytávky a nelogičnosti, ale rozhodně to není špatně natočený, a samotný námět má něco do sebe, kdy sice děj se může zdát trošku spletitý, ale i tak film má celkem spád, a nenechá diváka vydechnout. A i kdyby to natočili Mongolové, není to snad jedno ? důležitý je, že filmu nechybí akce, bitky jsou celkem drsně provedený a dobře natočený, a o tom tento film je, tak co víc chtít po něm , že by hloubku knih od Dostojevskeho??!! Jistě, na jedničku to nemá ani zdaleka, ale nezatracoval bych tento film, naopak na to jedno zkouknutí to stojí i pro ty, co moc nemusí chuligány a fotbal, a rádi se podívají na drsnější akční film z vězenského prostředí.(9.9.2009)

 • Tom_Lachtan
  *

  " koho zajímá fakt, že to nemá žádný scénář? Vždyť stačí parazitovat na značce předchozího filmu a občas nechat herce se servat, to bude stačit. " .... Takhle nějak si představuju proslov producenta, když žádal o finance na tenhle film. Takže ne, tohle fakt stačit nebude, alespoň ten scénář mohli dovolit napsat někomu schopnému(17.3.2013)

 • - V scéne, kedy Dave (Ross McCall) volá so svojou priateľkou pred záverečným zápasom, mu jeho rival Mark (Graham McTavish) podáva mobil Nokia N95. No keď si Dave priloží telefón k uchu, drží úplne iný model telefónu. (N0X.)

 • - Ross McCall (Dave Miller) je jediný herec, ktorý si zahral aj v predchodcovi Hooligans (2005). (ShortyIC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace