Když někdo patří mezi fotbalové hooligans, je to navždy. Nezáleží na tom, kde je ani co dělá. Jeho tým je pro něj vším. Platí to všude, i ve vězení. I tam je to West Ham proti Millwallu. Tahle válka nepomine ani na jediný den. Úplatní dozorci zavírají oči před každodenní brutalitou. Jako kdyby nebylo jasné, že tohle nejsou žádné nevinné šarvátky. Tady jde o život... (TV JOJ)

MM_Ramone

Jebnutí Američania sa serú do všetkého, z čoho sa dajú vytrieskať doláre a je im úplne jedno, že danej téme rozumejú ako hus pivu a celé to skurvia. Amíci vedia hovno o tom, čo je to futbalové násilie a ako to chodí medzi hooligans. Už prvá časť "Green Street Hooligans", kde si zahral chuligána hobit Frodo, nestála za veľa. Bolo to hodne mimo. No toto primitívne, zbytočné pokračovanie je totálna sračka. Naivný americký nezmysel, strata času. Ak chcete vidieť výborne natočený film o futbalových chuligánoch, tak si pustite anglický snímok "Football Factory". * ()

Andersis

Prostředí věznice ? Dobré. Rvačky ? Je jich hodně, jsou dobře natočené, ale mohly být lepší. Nejvíc mi vadily chyby, kterých je ve filmu dost a dost, tak například: Jeden chlap má od úderů pěstí zkrvavený celí obličej, v další scéně už má jen pár potůčků krve, po rvačkách nejsou žádné modřiny (né takové které by seděli po ránách které postavy schytali) a takových překlepů je celkem hodně. Hlavní hrdina hraje totálně mimo, potěšila mě ale skoro komparzní rolička Matthiase Huese, kdyby on hrál hlavní roli záporáka, možná, že bych si film užil i víc, ale ten původní není špatnej :) ()

Boudyy

Film navazuje na jedničku a dokonce se zde objevují i někteří herci, kteří hráli stejné postavy v jedničce. Neustálé bitky, kecy s kamarády, šukézní dozorkyně a dozorce-kamarád. Celý film se člověk baví a závěrečný fotbalový zápas "o vše" by nemusel být tak klišoidní ve smyslu "prohrát a zachránit někoho nebo vyhrát a zachránit sebe". Ale to již spoileruji. ()

cure

Nádherná ukážka ako si amerikánci predstavujú anglických hooligans. Oproti pôvodným je to pozérsky, zcolorovaná, zostrihaná reklama na "ťažký" život fans, s krásnymi žiarivými úsmevmi, vo väzení. A to všetko napriek tomu, že angažovali veľké množstvo hercov z Anglicka a Škótska. Myšlienka bola dobrá, ale mal to robiť angličan prípadne nemecká hooligans z "jednotky". Jasné, že bol aj us happy end s pivom v plechovkách a prci prci prcicky môžu začať. Už chýbali len Offsprings. Taktiež ma vytáčalo to kopírovanie Felona aj s tou hypotékou v sračkách. Pozitíva boli dva hlavné a to sympatický hlavný hrdina s parťákmi a muzika. Inak americký štandardne priemerný spotrebný tovar. Už aj kôli tomu, že si dovolili ryžovať na jednotke za 40%. ()

Dr.Loomis

k tomuto filmu jsem přistupoval jako kdyby to nebylo pokračování GREEN STREET HOOLIGANS.A také sem udělal dobře,Jinak bych šel s hodnocením níže.Celé se to odehrává ve vězení a jestli to tam chodí aspon na 50% jako v tomhle fimu,tak jr dost hustý,a do vězení se jen tak dostat nechci.Film je jak jinak jen o Rvaní takže tohle český distrubotor nazval dobře,mlatí se tam každou chvíli,a mě to ani chvilku nepřipadalo nudné,ale samozřejmě když se podívám na druhou stranu,tak to opravdu o ničem jiném nebylo,jen o rvaní.Ale mě se to líbilo.65 % ()

• V scéne, kedy Dave (Ross McCall) volá so svojou priateľkou pred záverečným zápasom, mu jeho rival Mark (Graham McTavish) podáva mobil Nokia N95. No keď si Dave priloží telefón k uchu, drží úplne iný model telefónu. (N0X.)
  • Ross McCall (Dave Miller) je jediný herec, ktorý si zahral aj v predchodcovi Hooligans (2005). (ShortyIC)
  • Na výsledkovej tabuli je pred zápasom napísané "Millwall vs. West Ham". Keď sa však po prvýkrát zmení skóre, nápis je v opačnom garde. (GTS_PUNK)