Když někdo patří mezi fotbalové hooligans, je to navždy. Nezáleží na tom, kde je ani co dělá. Jeho tým je pro něj vším. Platí to všude, i ve vězení. I tam je to West Ham proti Millwallu. Tahle válka nepomine ani na jediný den. Úplatní dozorci zavírají oči před každodenní brutalitou. Jako kdyby nebylo jasné, že tohle nejsou žádné nevinné šarvátky. Tady jde o život... (TV JOJ)

MM_Ramone

Jebnutí Američania sa serú do všetkého, z čoho sa dajú vytrieskať doláre a je im úplne jedno, že danej téme rozumejú ako hus pivu a celé to skurvia. Amíci vedia hovno o tom, čo je to futbalové násilie a ako to chodí medzi hooligans. Už prvá časť "Green Street Hooligans", kde si zahral chuligána hobit Frodo, nestála za veľa. Bolo to hodne mimo. No toto primitívne, zbytočné pokračovanie je totálna sračka. Naivný americký nezmysel, strata času. Ak chcete vidieť výborne natočený film o futbalových chuligánoch, tak si pustite anglický snímok "Football Factory". * ()

MoRTy

I když mám rád vězeňský filmy a filmy o chuligánech a předchozí díl se mi líbil, tak tohle nějakym zvláštnim způsobem nefunguje. Příběh je dost divnej, to vězení se vůbec netváří jako vězení (navíc je to očividně americká a ne anglická věznice). Hlavní postavy jednaj uplně nesmyslně a furt se rvou - a vždycky dostanou hrozný petelice a pak jim vůbec nic není - a hlavně nemá to v tom filmu žádnej pořádnej důvod a ani to už pak není vtipný. OK pár bitek tam bejt musí, ale rvou se fakt furt jak kokoti. A závěrečnej zápas kde se zase jen furt rvou a strážci se u toho bavěj to je prostě pakárna a je to opravdu směšný. Škoda že takhle zazdili celkem ucházející film. ()

oje

Jde tu – stejně jako v ostatních vězeňských filmech – o problémy s kolektivem s tím rozdílem, že spory nejsou mezi rasami, ale fotbalovými fanoušky. Samé drsné keci a spousta bitek, u kterých kolikrát ani nevím proč kdo koho mlátí. Návaznost na vydařený první díl je téměř nulová a hlavně bych řekl zbytečná. Pryč jsou všechny charismatické ksichty z předchozího dílu a vůbec postavám bych nevěřil ani slovo. Dorozci se s vězni baví jak štamgasti v hospodě a občas od nich dostanou dokonce vynadáno. Přišly i momenty, kdy sem se měl asi smát, a to už byl uplný konec. Atmosféra žaláře žádná a napětí si dalo taky dovolenou. Režisér by si zasloužil pár let na vostro – pak by třeba točil lepší filmy. Dramatičtějším pohledem do vězení je skvělý Zločinec. Alternativa: Felon, Animal Factory, Lockdown, In Hell. ()

Tom_Lachtan

" koho zajímá fakt, že to nemá žádný scénář? Vždyť stačí parazitovat na značce předchozího filmu a občas nechat herce se servat, to bude stačit. " .... Takhle nějak si představuju proslov producenta, když žádal o finance na tenhle film. Takže ne, tohle fakt stačit nebude, alespoň ten scénář mohli dovolit napsat někomu schopnému ()

Torision

Když si odmyslíte, že jedni o sobě říkají, že jsou fandové West Hamu a druzí Millwallu, pak z toho máte pouze obyčejnej nízkorozpočtovej vězeňskej film. Navíc je to vězeňskej film, kterej (narozdíl třeba od Zločince nebo Shawshangu) nemá žádnou kostru a (narozdíl třeba od Trestný lavice) není ani zábavnej. Jo, je v něm spousta rvaček, ale u 80% z nich mi ani pořádně nedošlo, proč se dějou, navíc byly nepřehledný a efekty s krví mi přišly jako z roku 1839. Ten film je hrozně průhlednej a těžko uvěřitelnej. Třeba i proto, že dozorci se tu k trestancům chovaj jako k bejvalejm spolužákum na slučováku se základkou. Nebo kvůli hercům. Třeba největšícho chuligána tu hraje tak sedmdesáti kilovej chlapík, kterej vypadá spíš na nějakýho IT technika a v tomhle filmu hraje drsňáka drsnějšího než Steven Seagal. Jo a navíc se půlka příběhu točí kolem vztahu nějakýho černýho bachaře se svojí nadřízenou, což je naprosto otravný a nechápu, co to s tim mělo společnýho. Znova se na to koukat nebudu. ()

• Na výsledkovej tabuli je pred zápasom napísané "Millwall vs. West Ham". Keď sa však po prvýkrát zmení skóre, nápis je v opačnom garde. (GTS_PUNK)
  • V scéne, kedy Dave (Ross McCall) volá so svojou priateľkou pred záverečným zápasom, mu jeho rival Mark (Graham McTavish) podáva mobil Nokia N95. No keď si Dave priloží telefón k uchu, drží úplne iný model telefónu. (N0X.)
  • Ross McCall (Dave Miller) je jediný herec, ktorý si zahral aj v predchodcovi Hooligans (2005). (ShortyIC)