Rváči

Green Street Hooligans 2

USA, 2009, 91 min

• Hanys_

Felon i jednička GSH kope mnohem vyšší ligu. To je bez debat. Každopádně zábavnost Rváčů (připomínající víc Felona než GSH s Frodem) je chvílemi až neskutečná a hvězdičkově neohodnotitelná....:)(24.3.2010)

Rozpočet $8miliónov(7.6.2009)

Velice zábavný a brutální snímek o nenávisti dvou znepřátelených Hooligans. Tady se to odehrává ve vězení s docela slušně napsaným scénářem a dialogy či hudbou. Vedlejší role Matthiase Huese mě velice potěšila. 65%(31.5.2009)

Prostředí věznice ? Dobré. Rvačky ? Je jich hodně, jsou dobře natočené, ale mohly být lepší. Nejvíc mi vadily chyby, kterých je ve filmu dost a dost, tak například: Jeden chlap má od úderů pěstí zkrvavený celí obličej, v další scéně už má jen pár potůčků krve, po rvačkách nejsou žádné modřiny (né takové které by seděli po ránách které postavy schytali) a takových překlepů je celkem hodně. Hlavní hrdina hraje totálně mimo, potěšila mě ale skoro komparzní rolička Matthiase Huese, kdyby on hrál hlavní roli záporáka, možná, že bych si film užil i víc, ale ten původní není špatnej :)(17.7.2011)

Nemám rád fotbal, nenávidím fotbal. Tohle je ale tak perfektně natočenej footflick z prostředí vězení a jen otřené o blbý fotbal. TV film jako dělaný pro mé béčkové oko. Soundtrack od Strawberry-Rise up je jen bonus. Viděno minimálně 10x spolu s prvním dílem.(30.9.2015)

• - V scéne, kedy Dave (Ross McCall) volá so svojou priateľkou pred záverečným zápasom, mu jeho rival Mark (Graham McTavish) podáva mobil Nokia N95. No keď si Dave priloží telefón k uchu, drží úplne iný model telefónu. (N0X.)

• - Ross McCall (Dave Miller) je jediný herec, ktorý si zahral aj v predchodcovi Hooligans (2005). (ShortyIC)