Výřečný Jack McCall řekne cokoli, jen aby dosáhl svého. Když se ovšem pokusí podvést jednoho duchovního guru, zjistí, že jeho život závisí na kouzelném stromě o tisíci listech… jeden za každé slovo, které mu zbývá. Jack teď musí přestat mluvit a přijít na nějaký nekonvenční způsob komunikace, nebo to má spočítané. (Magic Box)

Kryton

No né?! Co to?! Murphy není ve fekální komedii a ani nehraje celou rodinu? On tu dokonce dostane stromem přes hubu a bude většinou mlčet! Není to dobře pro všechny hatery?! .... Pokud odečtu hlavně tu velkou agitku na téma > najdi slunce v duši a buď hodný < , tak se Murphymu podařilo i slušně pobavit. Najednou je vidět, že huba nestačí. Musí si tak pomáhat mluvícími panenkami nebo gesty. Věřte, že těch 91 minut uteklo jako voda a nebyl jsem nasraný. Docela mě napadlo, jak bych se musel domluvit bez mluvení? ()

Krissty

Film s nádherným námětem a krásně myšleným příběhem... Ale Eddie Murphy, to je jedna z největších hereckých katastrof a do takovýchto emocionálních filmů by se pouštět neměl, protože na to prostě a jednoduše nemá. Ať si zůstane u svého Norbita a Zamilovaného profesora a tohle ať nechá hercům! Svými trapnými obličeji a humorem z toho udělal totální frašku... Být tam jiný hlavní představitel, který umí, mohlo to podle mě dopadnou víc než perfektně, ale takhle? Murphy mě prostě naštval... Být to čisté drama, mohlo mít snad i červené hodnocení, ale takhle... Vtipy mě ve většině případů vyloženě obtěžovaly... ()

JJ.Gibson

Snímek Tisíc slov má skutečně dobrý nápad, vlastníte strom, který je s Vámi spjatý a za každé vyřknuté slovo spadne lístek a je jich tisíc a potom, co opadají všechny, tak je konec i pro Vás. Pro odlehčení, je zde Eddie Murphy, který ještě stále dokáže vykřesat zábavné grimasy jako kdysi v Policajtovi z Beverly Hills. Myslím, že ale Tisíc slov nedokázalo využít na sto procent svůj potenciál a to ho bohužel sráží mezi těžký průměr. Což znamená: viděl jsem, fajn, ale nemám potřebu se podívat podruhé. K těm třem hvězdám se tato komedie vyškrábala jen tak tak... ()

ABLABLABLA

Nemůžu se rozhodnout mezi 2 a 3*. Na jednu stranu, jak tu bylo často řečeno, po dlouhé době, kde se dá Eddie snést a nemáte chuť ho zabít. Pobavila jsem se alias i zasmála. Ale na druhou stranu to byla jen další braková komedie, omílající to samé dokolečka. Možná že mám tendenci dát 3*, protože to předčilo mé očekávání odpadu:D Prostě naposledy Murphy podle mě exceloval při dabování oslíka ve Shrekovi a to je smutné. P.S. Hlavně že dickhead je jedno slovo, tak proč nevyplýtvat dalších 20 na to, že se budu se stromem o tom hádat. ()

MATADOR

Škoda, že Eddie nemůže v poslední době zavadit o pořádnou roli. V A Thousand Words se ale chytil za frňák a snažil se, i když jeho grimasy zná už každý snad i školou povinný, tak jde vidět snaha. Politováníhodné je však to, že námět je tak chatrný, že nestíhá Eddieho! Držim Ti palce, brácho :) ()

runner85

Kedže som od Eddieho zvyknutý aj na fekálny humor ala zamilovaný profesor 2 tak som zas žiaden skvost neočakával, ale celkom milo potešilo, dokonca tento film vedie aj k zamysleniu ... ()

dom156

Kde se ztratila ta lehkost a svěžest s Eddiem. Bohužel posledních pár let to za moc nestojí. Ale i tak tato komedie, není úplná katastrofa a dokonce jsem se párkrát zasmál. Dějově nám to fakt nenaplní, od poloviny filmu víme co se stane a nic nás zde opravdu nepřekvapí. Ale budiš na sobotní večer u notasu to celkem šlo průměr. ()

OG_Swifty

A do třetice film s Kerry Washington - akorát tady hraje jen vedlejší housle.. Eddie Murphy byl skvělý herec, bohužel se z něj stala ústřední postava rodinných dojemných sračkofilmů a Tisíc slov není výjimkou. Mizerná zápletka a nezajímavý vedlejší postavy filmu bohužel moc nepřidají, takže přivřu všechny oči co mám a dám tomu 2 hvězdičky asi jenom proto, že Imagine That bylo ještě o level horší. ()

M.i.k.e

standartní Murphyovka posledních let,která opětovně není moc vtipná,ale alespoň se netopí v bahně fekálního humoru.Tak jako tak potenciál by tu byl,leč je značně nevyužit a je to veliká škoda.Nakonec z toho stejně vyleze klasická moralitka plná klišé a patosu...40% ()

uterox

Doporučuji si pustit začátek a konec. Prostředek vynechat. To je strašná nuda. Jinak to má i morální význam na konec. Ale ta hlavní část filmu je vážně děsná, proto to tak lidi netáhne. Chápu to. Začátek kdy je bláznivý agent a pak konec, kdy se začíná měnit. To je zajímavé, ale zbytek vůbec. ()

Aljak

Námet perfektný, pointa taktiež, len skôr by som uprednostnil, keby sa film žánrovo uberal skôr dramatickým smerom a nie týmto štýlom. A ani z obsadenia Eddieho Murphyho do hlavnej role nie som zrovna nadšený. Tým pádom vlastne automaticky odpadá možnosť, že by ten film pôsobil nejakým vážnejším dojmom, hoci aspoň v závere konečne prestali tlačiť na pílu toho neznesiteľného "humoru". Ale treba uznať, že zopár scén sa naozaj vydarilo a pôsobili celkom komediálnym dojmom. Ale bohužiaľ, takýto krásny námet nie je stavaný na takéto prevedenie. Podľa mňa práve toto zabilo celé filmové spracovanie inak krásnej idei. ()

rakovnik

Na tento film se dá rozhodně alespoň jednou podívat. Jistě, nepřináší nic moc nového, ale dá se zde najít humor, vtip a alespoň nějaký děj, který plyne do očekávatelného dojáku na závěr. ()

Martin741

Ze sa Eddie Murphy po 50 -ke na to nevysere, hoven predsa namlel dost - vsetky tie tlustoprdelnate sracky co natocil hovoria samy za seba : 5 % ()

Langy10

Eddie Murphy je prostě klasa. Tuto komedii jsem vyhlížel už nějákou dobu do předu a teď konečně se povedlo jí zhlédnout. Eddie vystupuje jako podnikatel - podvodník a lhář a jednoho dne mu tu pusu zacpe jeden strom. Dosti humorné scénky a gesta Eddieho, bavil jsem se celý film! 85% ()

Streeper

Je to něco trochu jiného než jsem od Eddieho zvyklá, ale je to skvělý film. Nechápu, proč má tak špatné hodnocení. Jasně, příběh je trochu fantas magorie, ale přiznejme si to, na světě jsou miliony lidí, kteří by takový strom potřebovali, aby si uvědomili důležitosti života, který žijí. Škoda, že něco takového vážně neexistuje. ()

pufina

Začátek je k pobavení, závěr k zamyšlení. Eddie Murphy nezklamal :-) Myšlenka na film rozhodně zajímavá! ()