Šedesátá léta se chýlí ke konci a ve vzduchu je cítit změna. I když to tak zatím v ospalém městečku Woodstock vůbec nevypadá, všechno začne tady. Elliot Tiber (Demetri Martin), jeho autoritářská matka a slabošský otec vedou polorozpadlý penzion, ve kterém se hosté objevují, jenom když opravdu nemají na výběr. Najednou se kolem začnou psát dějiny a největší nejenom hudební událost té doby přivádí do městečka Woodstock tisíce lidí. (oficiální text distributora)

casioa....

Far out :) či ako to M.Lang stále dával....Milý pohľad na Woodstock, nečakajte koncerty, či Boba (Dylana), Jimiho (Hendrixa) alebo Janis (Joplin)...toto je pohľad...z boku. Mal som miestami pocit, že režíruje Jim Jarmusch, alebo niekto podobný :) ()

klúčik

V súčastnosti žije moja 15 ročná dcéra v zajatí týchto rokov.... Film bol len priemerný, čakal som hlavne muziku...55%. ()

Shakeus

Moc příjemný film na téma Woodstocku, kolik takových filmů je? I když se vše točí spíše okolo hlavního hrdiny, který během několika dní koncertu najde sám sebe a dospěje. Pro mě byl dosud Demetri Martin zcela neznámý a musím říct, od tohoto snímku si jej budu pamatovat. Režie Ang Leeho je přesně taková, jaká se sem hodí. Nic radikálního, agresivního, anarchistického, divokého, jednoduše dost jiné, než si dnes většina lidí představí pod pojmem Hippies. Woodstock byl něco výjimečného a zasloužil si, aby byl také důstojně přenesen na plátna kin. ()

cab

Komorni snimek spise o rodinnych hodnotach, ktery sluvko Woodstock sebou jenom tahne a nechava jim podbarvit atmosferu. Nidky bych nerekl, ze muj oblibeny reziser je podepsan pod timto bezpohlavnim snimkem. Ulet ze 60. let za 60% ()

AngiS

Po shlédnutí filmu Zažít Woodstock, jsem došla k závěru, že jsem ráda, že jsem Woodstock nezažila. Pakáž sjetá. ()

Mičl

Průměrný pohled na fesťák, vesnickýho joudu sjíždějícího svoji mozkovnu LSDéčkem a jeho ulítlou greedy matku, ale jo ještě to de. ()

Bohemák

Žádná veliká psina to není, ale velmi dobrý pokus o přiblížení jedné z hlavních postav Woodstocku rozhodně ano. Hudby bohužel příliš nezazní, ale nálada doby celkem zdařile dýchne. ()

HonzysKISS

Čekal jsem, že to bude jenom o drogách, prcání a hippies. No a je v tom o něco víc. Moc pěkně natočený snímek, hezky si s tím poradili ve scénáři. V první polovině sledujeme, jak festival vůbec vytvořit a ve druhé už v něm doslova žijeme. Akorát od toho moc nečekejte, není to bohužel žádný zázrak. Opravdový Woodstock byl tisíckrát větší. Je to jenom pro diváky, které tohle téma čistě zajímá. Tady jde hlavně o to prostředí a o ten dav pohodových lidí. Atmosféru to taky nějakou má, ale především díky kameře. Protože koncertování tady téměř žádný není. Což je vlastně největší škoda. Taky mi přijde, že je v tom docela slabý výběr hudby. Na tu dobu do snímku mohli dát víc pecek. Hlavně u toho nefetujte. ()

aquiver

Zažít Woodstock je vynikající a zásadní reflexe Ameriky a doby hippies, podobná jako točil Miloš Forman. Speciální pochvalu zaslouží hypnotické scény s hudebním podkresem, opojný a velmi zajímavý zážitek! 80 % ()

Ještěřák

Byl jsem zvědavej na atrapy The Who, Jefferson Airplane a hlavně Janis Joplin, nejlépe v těch šeredných óbrbrejlích. NULA ZÁBĚRŮ NA PÓDIUM RYCHLE VYŘEŠILO TOHLE DILEMA. Teda ne, že by se tam o nich nežvanilo. Kurva drát, na každým rohu žvaníme o skrytý komerčnosti Woodstocku a přitom takhle okatě šetříme na samotným filmu?! Místo toho jsme nafasovali jakési všední problémy standardně mizerné americké rodiny. Zbytek filmu - to když je zaměřeno na hipíky - je ale OK - alespoň když se na to kouká srdcem. Točit to Stone a ne Lee, tak jsme zase na five stars. ()

Kejt.lin

dáme za 2 ;) .. nemůžu bejt zklamaná, protože sem od toho ani moc nečekala.. jen jsem si potvrdila mojí myšlenku průměrného a možná i lehnce podprůměrného filmu.. myslím, že Woodstock je téma, které stojí za to zvěčnit na filmovou pásku, ovšem tady se to zas tak nepodařilo a nejspíš to tam nevypadalo tak nezáživně jako v tomhle filmu...jinak pokud měl Demetri Martin ve scénáři, že role Elliota měla bejt naprosto nudná, bez energie a vzhledem k tomu i těžko pozorovatelná tak smekám klobouk a zahrál to skvěle :D ... "tak trochu Vám přiblížim co vlastně ten Woodstock byl a ostatní okolnosti si vyhledejte na internetu, nebo se podívejte na dokument" ..asi nějak takhle to na mě působí..a to neni moc dobrý ;)) ()

DannyBoy80

Vcelku slušná komedie s pár nudnýma místama. Lee je nějak vytížený na ty buzíky :) Každopádně Schreiber byl šílený :) Hlavní postava trochu nudná, ovšem jeho rodiče pekelní. 68% ()

Elyonka

Naplánovat obrovskou akci není žádný med. Obzvláště pokud se jedná o něco takového jako je Woodstock. Zajímavý a řekla bych, že celkem i pravdivý film o tom jak to všechno vypadá, vzniká a končí. Pokud se vám stýská po atmosféře letních festivalů a koncertů plných slunce, lidí, zážitků, deště a skvělé hudby /Ono když ji dělal Danny Elfman, tak se není moc čemu divit, že?/, tak je tenhle film přímo pro vás. Minimálně tedy na mě úplně dýchala celá ta úžasná atmosféra, která tam tehdy určitě panovala a na konci jsem měla sto chutí se hned na nějakou takovou akci rozjet. ()

angloumene

Zažít Woodstock se sice odehrává v době hippies, ale vlastně to o nich ani tak není. Jde spíše o jakýsi velkolepý podklad pro velkou životní událost jednoho obyčejného muže. Díky blížícímu se koncertu a tomu, že městečko ve kterém bydlí, pohltí záplava nejrůznějších lidí, má příležitost poznat nejen sám sebe a svou rodinu, ale i to, jak to chodí ve velkém světě. Podle ostatních komentářů mi přijde, že jedni film odsuzují kvůli hipíkům a druzí kvůli tomu, že se nejedná o dostatečně velkolepou párty... No máte pravdu, jestli máte něco proti kulisám filmu, nedá se nic dělat a o párty se taky nejedná. Tento film je prostě klasické komorní drama a to ve velkém kabátě. ()

dezert

Jeden z nejzbytečnějších filmů (minimálně) tohohle roku. Neskutečně suchopárný a uspávácí cosi, co nedokážu pořádně pojmenovat. Asi se točilo bez scénáře, jinak si nedokážu vysvětlit to, že tam není ani náznak něčeho jako je děj. Ale to by zase bylo na tenhle počin moc frajerský, takže se spíš točilo podle špatnýho scénáře. Natočit film o Woodstocku a té době celkově tak neuvěřitelně nezajímavě je na pěst a trest. Takže zbývá otázka, co to mělo znamenat. Pravděpodobně celý tento film je jeden velký srán. Jedna hvězda za ten rozdělenej obraz v některých pasážích. Vždyť ten film vypadá, jak kdyby ho točil komunista! To není nic proti Angu Lee, Zkrocená hora byla docela super, ale nejásal jsem u toho. Toto nepochopím. ()

chim.chim

Nechala jsem se unášet barevnou hippie vlnou, všecko bylo free a všude byl peace... a tahle vlna mě s sebou vzala do toho nádherného světa, dokonalého ráje. Až takhle mě svou skvělou atmosférou Woodstock pohltil! ()

Ang Lee: Zkrocený Woodstock

Ang Lee: Zkrocený Woodstock

26.04.2008

Tchajwanský režisér se dostatečně heterosexuálně vyřádil v erotikou nabitém, v Americe dokonce mírně skandálním thrilleru Touha, opatrnost... a teď se vrací ke gay tematice. Možná doufá, že mu opět… (více)