Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

asader

Navštívil sem tento film ve 3D,proto takové vysoké hodnocení.Horor ve 3d to je vždycky paráda,pokud bych tento film viděl v tv tak by toto hodnocení bylo o hodně nižší,protože jsem viděl všechny díly tak jsem čekal,že tvůrci přijdou s nějákým novým nápadem,ale nestalo se tak a jedná se pouze o to samé jako 3díl,který sem známkoval 3hvězdičkami a jelikož toto bylo o trošku lepší než trojka a navíc ve 3d je hodnocení o hvězdičku lepší. ()

White-Man

První díl byl naprosto perfektní. Druhý díl již poněku horší, stále ale skvělý. Třetí díl byl již odpad, který si vyžívál jen v brutálních smrtí. Čtvrtý díl byl stejný jako třetí, naprosto špatné pokračování. Film nezachránilo ani 3D, které bylo absolutně nevýrazné. Film si zaslouží hodnocení „odpad“, jednu hvězdiču ale musím dát, za rendgenové scény smrtí, během počátečních titulků a také konečné smrti hlavních hrdinů. Tato část se mi líbila, ostatní nestojí vůbec za zmínku. ()

Cechyno4

Já se v kině při 3D projekci bavil. Sál plný létajících šroubováků nebo ohně bylo něco zvláštního, neobyčejného ale přitom hodně zábavného. Jinak pořád to samé. Film nic nového nepřinesl. Ale za dobrou zábavu ty tři hvězdy dám :) ()

Rastman

Tedy, nečekal jsem mnoho, ale dostal jsem opravdu málo. Správnému žánru slasher pořád vévodí jen a pouze happy tree friends a jakkoliv vtipné byly některé smrti, tak originalita nebyla zrovna valná. Filmu by sedlo sestříhání na pouhých 30-40 minut s tím, že by zůstali jen smrtelné momenty hlavních postav. O nic jiného tu totiž nejde a když už se nás autoři snažili pobavit tím, jak někdo umře, mohli nechat alespoň nějaký náznak překvapení. Vše bylo hloupě prokouknutelné a ačkoliv triková stránka byla přinejmenším dobře technicky zvládnutá, ke konci už se vám chce prostě jít od filmu pryč. Dvě hvězdičky za některé originální kousky a místy výborný soundtrack. ()

Blazis34

Další pokračování o hororu plném nešťastných náhod od Davida Ellise. Znovu se snaží hlavní hrdinové přerušit řetězec postupně jdoucích úmrtí lidí, kteří na začátku přezili událost, při které měli umřít. Nějaké efekty jsou udělané docela pěkně - hlavně dost nechutně, ale jinak je film skoro o ničem. ()

Toumyk

Dost smíšený pocity...kopíruje předchozí díly, jen se mi příčiny "zcela náhodných a logicky vysvětlitelných" nehod zadají rafinovanější - jako nechat se vcucnout do díry v bazénu o průměru tak 15 cm a nechat se tak zabít? No přinejmenšim hodně podivné. Začátek byl ale naprosto výbornej - vtáhne do filmu, kterej ale pak nestojí za moc. Rozhodně pěkný byly v úvodních titulkách ty minulý smrti z předcházejících dílů. Ale jak říkám dobrý začátek a titulky tento fim nijak nezachránily...možná by stálo za to viděl jej ve 3D, možná bych pak * přidal. ()

honzic

Bohužel další pokračování skomírající série je ještě více okoukané a méně zábavné či snad děsící, je to více hra grafiky a počítače a herecké výkony jdou zcela k nule a tak i scénář a další části. Je to škoda, neb první díly skutečně nebyly špatné, bohužel natahování pokračování vede k zadupání do země, jen prosím ne další díl!!! Hodnocení: 30 % ()

toomm

Říkal jem to už u trojky a řeknu to znovu. Originálnost z prvního dílu se ztratila bůh ví kam. Každy díl začíná nějakou nehodou (auta už zde máme po druhé) ze které vyvázne skupinka lidí vedená mladou dvojicí, kteří později pochopí, že smrti neuniknou. Vše je navíc narozdíl od prvního dílu velice předvídatelné a smrti velice hloupé až směšné. Fuj hnusná digitální krev. Tohle si zkrátka jednička nezasloužila. Nebo že by to měla být sranda? Vyjma úvodních titulků děs. 20% ()

Gladi

Moj prvy 3D film, inak nic extra ako kazdy diel tejto nudnej serie plnej absurdnych umrti. Ale to 3D bolo efektne :-) ()

route60

Nejslabší díl ze všech a ty zápletky kdy si jde smrt pro púvodně uniklé jsou utahané a mnohdy hloupé třeba v bazénu zkrátka a dobře zbytečný film. ()

CrazymanM

Opravdu slabé,nechápu,proč za každou cenu tvůrci cítí potřebu pokračovat.Poprvé to bylo zajímavé,teď už to stojí za prd! ()

Sattiens odpad!

Jenom odpad??!! Horší hodnocení nejde? Škoda!! Tenhle film by si to opravdu zasloužil. Čekal sem že čtvrtej díl bude stejně nablblej jako předchozí ale tohle je moc. ()

infernet

Jen díky tomu, že jsem to viděl v kině ve 3D, dávám ***, protože v tomto provedení se občas leknete a dá se na to koukat. Vidět to ale doma, asi to ani nedokoukám. Těch "Nezvratných osudů" už bylo až až... ()

Lewaso

Jednička je nepřekonatelná, ale to všichni víme. Vytvářením dalších variant není pokořit jedničku, ale najít jiný prostor pro stejné téma. A to se daří - a obzvlášť ve čtyřce. Vidění jsou propracovaná jako prospekty od IKEA a nakonec to vždycky tak nějak dopadne. Účel je splněn. Minimálně na ***. A jednou hvězdičkou dát na úroveň tento film a „běžnou“ vyvražďovačku, kdy několik juniorů běhá v noci po lese, kde je postupně likviduje netvor * úchyl s pilou * vlk * mravenec * mimozemšťan (nehodící se škrtněte), je totální zhůvěřilost. Tenhle film přímo srší (i když krvavou) fantazií... ()

elanista1

Uz tradicna zalezitost, ti co videli predosle tri diely tu nemozu byt nicim prekvapeni, zazrak sa nekona. Avsak latka je stale polozena asi na rovnakej urovni. Tento film ponuka opat originalne sceny so smrtou, dokonca aj nejake napatie!! co v dvojke a trojke nemame ani omylom. Nezvratny osud 4 by bol najlepsou castou serie, keby nebol az stvrty v poradi, a to bez srandy. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu