Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

keyzar

Myslet si že jen proto že patřím do "slavné" série osudů jsem zaručenej trhák není dobrej nápad! Film je místama opravdu komický až trapný. Zažil jsem 80min trápení které známým určitě nedoporučím. Třikrát a dost! ()

Psychotic17

Pořád stejné. Oproti předchozím dílům se nezměnilo vůbec nic, takže se jde kochat pouze tím, jaké nové způsoby smrti si tvůrci vymyslí. A to jim jde slušně, takže jako oddechovku to lze doporučit těm, kterým se líbila trojka. 50%. ()

Formanovec

Ne...opravdu? Celé znovu? A stále horší horší... Proč to nemohlo skončit po relativně dobrých 2 dílech. Tento jsem už dokoukával se značnými potížemi, ale to ještě není to nejhorší... Příde 5!!! ()

lobo87

Skvelé úvodné titulky nás navnadili na šťavnatý príbeh, ale realita bola iná. Najslabší diel série. Nesympatické postavy, nelogické konanie, klišé dialógy a nulová atmosféra. Samozrejme, niektoré časti boli zaujímavé a zábavné, ale ako celok to asi ani nemalo vzniknúť... 45% ()

george16

Stejně jako u trojky - dvě hvězdy jako samostatný film by si to určitě nezasloužilo, ale jakou součást jedné série bohužel ano, protože je prostě spolu se trojkou nejslabší a už to docela nudí ()

VanBradley89

Tak jsem je viděl všechny. Zajímavé je, že z jednoho námětu se podařilo vylouhovat 5 dílů. Bez jakékoliv změny. Každý má stejné pořadí, předtucha, pohřeb, umírání přeživších, jak se to dá změnit, konec. Tenhle díl má štěstí, že si z trojky pamatuju akorát solárko a divnej konec, jinak by se stal nejhorší ze série. Neřekl bych zklamání, nic moc sem od toho nečekal, ale at byli díly jakékoliv vždy se v nich našlo alespoň něco zábavného. Tady potěšili tři smrťáci, hodní zapamatování jinak nic. Nesympatický postavy, krátká stopáž a trapná druhá předtucha. Hodně zbytečný díl. ()

FREEWHEELER

Veľmi slabé. Moment prekvapenia vymizol jak Pluto zo zozamu planét a chladné jak on boli aj všetky postavy v tomto prázdnom 78 minútovom utrpení. Tvorcov za odmenu do KIA za pás. ()

vodkasesemte

hezký holky, nenáročný obsah, mužu si v hlavě promítat jiný filmy - mě se to líbí, dávám za tři a za tu hnusnou scenu na eskalátorech, kterou si pořád pouštím dokola... 2020 3 20 Would it kill you to be sensitive? I dont know. I have never tried it. Same difference. It wasnt destined at all. Ma wife sai that deja vu is like Gods way of (tak to mám pořád už dlouho, každý den několikrát). I m getting older, but I still like to party. Till death do we part. See signs before something bad was gonna happen. Love Lays Dying. Dixieland (přesně tydle, říkám tomu shody). Somethings wrong (no to je, ale s celým světem). Things are happening. You are both nuts. Combustible. Bye bye, suckers! A giant chococchino with wipped cream, chocolate syrup, caramel and sprinkles. I m going into a diabetic coma just looking at it. Space cadet, you wanna come back down to Earth? What if us being here right now was the plan from the beginning? To je jako v Terminátorovi. Změnili jste svou budoucnost, ale nemuže změnit svuj osud. ()

Swingie

Rozhodoval som sa medzi dvoma a troma hviezdičkami... ale nakoniec ponechám tri, aj ked je to skôr 3-... Je to dobré, baví ma to, zasmial som sa /hí, to nebolo zámerom filmu?/ ale je to slabšie, ako predchádzajúce diely. Co ma ale teší každý deň, že ľudia sú vynaliezaví a vymyslia všetky možné spôsoby úmrtia len nie ten, čo tipujeme. Mám ale taký neblahý pocit, že čím viac dielov, tým menšia kvalita... Jedno veľké plus som však dal za začiatočné titulky, kde boli zobrazené spôsoby smrti v predchádzajúcich dieloch. ()

martingaga

Narazil som na tento film večer v kine a netušil som aký bude ani aké boli 3 pred ním, celkom som sa tešil lebo je to dosť populárna séria bohužial už od prvej automobilovej havárie som vedel že to nebude o žiadnej velkej zápletke a neboli k videniu ani moc velké efekty, ktorým by neuverilo snaď ani 5 ročné dieťa.....ďalej ma štvalo, že vždy ako bola nejaká scéna zameraná len na určitú osobu hneď ste vedeli, že ai ju nejako smrť dobehne a tak nebolo žiadne napätie len ste sedeli a čakali a keď už konečne niekto zdochol úplne trapným prípadom ste si len povedali, že au to asi bolelo, žiadny súcit ani nič, ale nakoniec zas musím pochváliť scénu v autoumyvárni, ktorá bola sice strašne hlúpa ale zábavná a hlavne v nej išlo o jedinú podla mňa sympatickú osobu vo filme, ale nakoniec sa tu zhliadnuť dalo a nikomu to neuškodí.... ()

Domas88 odpad!

Komentovat jsem chtěl až u čísla 5, jelikož 1-3 byly prakticky stejné, jen už pomalu upadali , tak tenhle díl je už mimo úplně, škoda potenciál celá serie určitě měla,ale tady byl ten úpadek už tak velký... lituju toho času u téhle kraviny.. ()

Aywes

Kreativní mordy zachraňují slabý koncept. Pro fanoušky série povinnost. Pro ostatní těžce meh záležitost. ()

Nikolas__

Strašně špatný scénář, postavy, herci. Zpracování ale dobré, efekty někdy meh, ale jinak byl vizuál ok. První FD co jsem viděl, což je škoda ale dnes jsem chtěl prostě vidět něco kratšího a vím že na sebe jednotlivé díly nějak moc nenavazují. Určitě dám ostatní díly, první dva stoprocentně, ale tohle byla hrůza 3/10. PS: nebýt dobrého konce tak bych šel ještě níž, je to fakt bída. Když tak se tomuto dílu vyhněte obloukem. ()

DonBraso

Vlastně co jsem to chtěl říct?Jo,že jsem se kupodivu i dost bavil.Ono je dobrý tyhle série nejet moc po sobě,ale nechat pěkně vyčuchnout a zapomenout,že nějaký jiný díl je,což u Rychle a Zběsile třeba nejde:) Nezvratný osud je jen o tom,jak v nějakým sledu někoho zabít.Škoda je,že vraždy mají stejný element a stále něco teče a vybouchne či povolí.Ovšem gradaci to má parádní,protože vražd tu máte hodně a ani ten začátek není zas tak strašný.Logika hadr,ale díky tempu je to slušná oddechovka,která ani ve tři ráno nenudila.65% ()

Scanerior

Tentokrát si dáme závodní okruh a trochu se sešlápne plyn, protože stopáž už není tak dlouhá, ale vlastně to stačilo. Bylo to úderné, rychlé, zajímavé takže proč ne. Opět tu je nový způsob znamení, tedy vidiny a opět tu je pár odkazů. Stejně jako třetí pokračování to má na 3 hvězdy. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu