Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

Pidzey

Jednička geniální,dvojka uspokojivá,trojka solidní..a čtyřka??...Děs.. na čtyřce se mi líbili startovní titulky s kostrama a podobný závěr ..taky kostry… ..co se týče jednotlivých smrtí..jo byli pěkně zpracovány..ale připadli mě až moc vyumělkovány a moc složité…oproti prvnímu dílu kde smrti probíhaly celkem logicky .. Ale přeci jen se na to dalo celkem dívat..ale zkrátka tenhle díl už nebyl šálek mého čaje..i když ty dvě roštěnky. ..jinak herci nic moc..a taky mě připadlo že tento film až příliš sází na 3D(já ho viděl normálně) a některé záběry vypadali trochu divně. Ale je pravda že jsem někdy napjatě čekal jak se situace vyvrbý a jestli hrdina danou postavu zachrání a nebo ne. Jednu hvězdu jsem udělil jen protože se mi tento díl líbil ze všech nejmíň.. kdybych neměl u dvojky dvě hvězdy možná bych přihodil,ale takhle nejde jinak. ()

jasanka

Dobré čvrté pokračování. Žádná přehnaná stopáž, akorát triky by to chtělo trochu graficky zlepšit... Hlavní hrdina už není okolím považován za blázna, emoce jsou více v pozadí a film se soustředí mnohem víc na detaily jednotlivých znamení smrti. ()

KosiR_ksr

Už z počáteční scény a titulků je člověku jasné, že se čtvrté pokračování bude ubírat stejným směrem jako se to dělo v případě pokračování Saw. Nejspíše si masy žádají pořád drastičtější scény a více krve. V tomto případě tak vznikl krvák s mnohdy zbytečně překombinovanými a především často až přes míru lacině digitálními scénami. Snímek, který jen těží ze jména svých zdařilejších předchůdců. O to více překvapí (a zamrzí), že jsou pod tímto snímkem podepsáni tvůrci dvojky, kterou považuji za nejlepší z této filmové série. Čtverka je pro mne zklamáním - 35% ()

Aurus

Nechápu proč má Nezvratný osud 4 46%. Zaslouží si víc. Nezvratný osud 4 je promně druhý nejlepší díl série Nezvratný osud. Příběh 10/10, Hudba 10/10, Postavy 10/10 a kamera 10/10. Film si zaslouží 80%. Moje hodnocení 90%. ()

BathoryMan

Lutujem dvoch vecí:1.Že tvorcovia nezabalili túto sériu už s trojkou a mohli odísť ako hrdinovia s trilogiou.2.A to hlavne lutujem 7 eur za lístok!!!Stále jedna a tá istá pesnička a s pribudajúcimi dielmi aj so stále trápnejšími umrtiami a vykrádaním z predchadzajúcich dielov.Jedine čo mi po tomto filme zostalo boli bolavé odtlaky na nose po tých ťažkých 3-D okuliaroch! ()

xavierr13

Naprosto zbytočné pokračovanie, ostatné ako diela predošlé.Naprosto,ale naprosto žiadne herecké výkony.Zaujímalo by ma,kde takéto kravini vyhrabaly.No proste apsolutne nezáživne a nudné.Nestrácajte stím čas ! ()

lasonic

Po zhliadnuti NO4 musim povedat, ze som ocakaval od rezisera dvojky Ellisa, nieco viac, ako tu predviedol. Zavody, podobne tym Nascar, to je idealne miesto, kde sa da "zachranit" par ludi. To, co nasleduje, je kopa umelych trikov a uz trikrat (jednotku neratam, lebo ta prisla vtedy s novym napadom, dovtedy neopozeranym) okopirovany dej filmu. Neviem, ako si reziser aj scenarista mohli mysliet, ze toto moze niekoho nadchnut. Vsadil na brutalitu, a to bola obrovska chyba. ()

mala_kea

Ellis se pokoušel o něco bizardnějšího a drastičtějšího, bohužel se vrací jen k předchozím dílům a takřka je kopíruje, jen osudy jsou změněny. A některé až tolik, až to hezké není. Zkrátka pan Ellis by si bez počítačových fíglů a programů ani nezavázal tkaničku. Kdo by ale čekal něco lepšího, něco jiného ? To snad ani nejde, jen se předhánějí, kdo udělá větší krveprolití. Zatím tedy vede 1. díl a už to tak doufám zůstane. Nepokoušejte se o další díl. ()

fixaman

Od jejích počátků jsem zarytým fandou téhle série.. Čtyřka mě v žádném případě nezklamala, protože nabídla přesně to, co od ní série znalý divák čekal.. Tedy originální smrti mladých sexy lidí, fajn přebuzenou muziku a vtipný film :) ()

FilmWave

Bavil jsem se víc než u trojky. Ani si to na žádnou originalitu (a že by to série už potřebovala jako sůl) nehraje a jde rovnou na věc. ()

Hapretor

Nepřekvapí, neurazí, nenadchne, ale aspoň trochu pobaví. Když chcete zaplácnout hodinu a půl jen tak pro nic, jděte do toho. ()

SidneyP

Probíhá to vždycky stejně - někdo něco vidí, pak se snaží dostat své kámoše pryč od spárů smrti, pak je ten dotyčný přemlouvá jako že je to všechno pravda... Nikdo mu nevěří, ale po 2-3 nevysvětlitelných náhodách, při níž někdo zemře jsou všichni vyděšení, takže tomu samozřejmě věřit začnou. Pořád dokolečka ten samej příběh, jen s jinými postavami a jinou úvodní nehodou. Ať nechají tuhle knížku už odplavat, nic nového to nepřináší a lidi to čím dál tím víc nudí. Za chvilku tady uvidíme Final Destination VIII! 40%. ()

marshaall

Toto je trash? Prvy, druhy a treti diel ma ako-tak bavil, ale toto vyzeralo trestuhodne lacno. Ja som za krv a nasilie, ale realnost mohli udrzat aspon v nevulgarnych medziach. Nie ze by prve tri diely vyzerali ako pribehy podla skutocnych udalosti, ale toto bolo vyslovene smiesne. To su tvorcovia cim dalej infantilnejsi, alebo to som ja odvtedy tak radikalne divacky dospel?. Ano, uz nie som 13-rocny chalan, ktory zasne nad scenou ako odtrhunte koleso preskoci 50 metrovu tribunu a cloveka na parkovisku upravi a'la Piccaso. ()

BOURQUE

Nič nového nečakajte! Stále je to ten istý scenár, jedine, „osudy“ obsahujú viac brutalít. No a herci/herečky sú noví/nové. PS: Stále platí – osud nikoho neminie!!!! Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

John8

Nebýt mé přítelkyně nikdy bych si tenhle film tak neužil, sama ho vybrala a když začal a v úvodních titulcích se oběvovali smrti z přechozích dílů říkám: "To je chytrý" ona "Co?" "To jsou smrti z těch předchozích filmů" "Já nikdy nezvratný osud neviděla" "Takže nevíš o čem to bude?" "Vůbec" :D srdeční záležitost a proto 4* jinak podprůměr. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu