Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

Scanerior

Tentokrát si dáme závodní okruh a trochu se sešlápne plyn, protože stopáž už není tak dlouhá, ale vlastně to stačilo. Bylo to úderné, rychlé, zajímavé takže proč ne. Opět tu je nový způsob znamení, tedy vidiny a opět tu je pár odkazů. Stejně jako třetí pokračování to má na 3 hvězdy. ()

cici24

Tak tohle byl nejslabší díl z celé série....celkově to nudilo, došla kreativita a nápady, prostě průser....před podíváním jsem říkal, že tohle můžou točit pořád a že je to určitě lepší serie naž Saw, ale teď už si to nemyslím... ()

arcy666

Příjemná nenudící vyvražďovačka s absolutní absencí příběhu a mnoha logickými kiksy, která je tak krásně naivní až je zábavná. S přihlédnutím k předchozím dílům musím uznat, že nic víc, než zpestření pátečního večeru, ani nabídnout nemohla. ()

MaxQ69

Nemůžu si pomoct. 3 hvězdičky jsou možná přehnané, ale stejně tak i pouhá jedna! 5/10. Je sice pravdou, že stále dokola omýlané téma se jen těžko vymyslí něco nového. Zato považuji inovaci v podobě 3D za poměrně dobrou a hlavně splnila svůj účel. Trojrozměrné zobrazení není nijak převratné, každopádně to, pro někoho fádné, pokračování rozhodně oživí. Podle mě je čtyřka ve 3D rozhodně lepší než třetí díl. Škoda jen, že trailer prozradil všechno, co mohl a tak pokud jej divák viděl před shlédnutím samotného filmu, připraví se o spousta překvapení. Vytkl bych filmu jediné, a sice příslišné použití lítajících vnitřností a další podobné nechuťárny, které sníměk snesly o stupínek níž. Tato inovace byla podle mého spíše krokem zpátky než kupředu. Každopádně jsem spokojený a ačkoli vím, že se už nic moc nového vymyslet nedá, těším se na jeho další pokračování. ()

brasek

Krásna scéna na začiatku, pekné vyvraždenie publika :) Film má svoju atmosféru a aj prekvapuje v istých veciach. Posledná scéna s röntgenovými kostrami je naozaj skvelá :) ()

@nthr4X

Tak tady nesouhlasím že úvodní scéna nestála za nic podle mě lepší než ve 3jce. Možná to bylo tím 3D ale celkově sem to 3D ve filmu čekal lepší. Jinak efektní smrti a akce. 65% ()

jiricek86

Film sám o sobě slabota, ale 3D efekty rapidně zvyšují pozornost i napětí, takže ve výsledku je celkový dojem podstatně lepší. ()

l.bejk

A zase tu máme onu známou vidinu a opět zachaňování lidí,zajímavé umírání,jde viděť že se pořád snaží najít originálnější smrt.Už to hold není jako 1 a slušná 2 možná kdybych to viděl ve 3D tak by to mohlo být určitě zajímavější. ()

Mawete odpad!

Řekl bych, že celá tato série je pro mě kultovní. Bohužel dá se prvním dvěma dílům vůbec říkat série? Trojka příšerná, čtyřka jen o něco lepší. Ale i tak není v tom filmu nic co bych mohl někomu dopručit. Chcete příběh? podívejte se na jedničku. Chcete vymakané smrti? Podívejte se na dvojku. Chcete další zbytečnou sérii, která vychází z původního filmu, jen ho vykrádá a tahá z lidí peníze? Tak pokračujte v dalších dílech. ()

Insomniac

Jedna hviezda za úmrtia, ktoré aj keď boli nelogicky dementné (hlavne niektoré - napr. s bazénom v nemocnici:), aspoň nejak strašne nenudili. Inak od filmu nedostanete nič. Štvorka by už hádam stačila... ()

david666

Nemůžu si pomoct, ale mě Nezvratný osud, i když už recykluje sám sebe, pořád baví. Vždycky se těším jak to přeživší "koupí". Tady navíc máme 3D efekty, které se do podobných filmů hodí. Slušná podívaná. ()

frankiiee

Nemozem si pomoct, ale uz zacinam byt alergicky ako na Nezvratny osud tak aj na seriu Saw. Opat sa ukazala klesajuca tendencia kvality. Vsetko to zacina a konci pri debilnom scenari. Ano vizualne je toto dielo na urovni, ale co z toho ked sa pri tom clovek nudi a nudi.Tato seria uz asi nema moc co ponuknut. ()

CabelNM

Námet ako u každej časti navlas rovnaký, akurát v scenári je zmena postáv a úmrtí ako u každej inej časti, prestalo ma to baviť, jednotka ma položila na lopatky svojou originalitou, dvojka ešte celkom príjemne na ňu príbehom nadväzovala, trojka ničím novým neprekvapila a to isté platí aj u štvorky v ktorej sa začínajú cibriť už až nadprirodzené úmrtia ()

veverysiak

Kebyže som to bral vážne, tak by som krútil hlavou nad tým, ako sa mohla Amerika dostať tak ďaleko, keď tam nič poriadne nefunguje a každý roboš je totálny bordelár, ale keďže ide o teátro, beriem to ako ďalšiu názornú príručku bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ktorej za veľkou mlákou prepožičali thrilerový názov Final Destination a dali jej seriálovú podobu, treba povedať, že štvrtá časť v mnohom pripomína agitačné dokumenty za peniaze štátnych inštitúcií s lacnými komparzistami, lenže ono tá bieda nekončí len pri mimoriadne slabých hercoch, hlúpy je scenár aj dialógy, nuž a dosral to aj režisér, a pritom sa stačilo len málinko so všetkým pohrať, lebo príbeh už bol dávno vymyslený, bolo ho treba len obliecť do pestrofarebnejších šiat, a tak to nemôžem brať naozaj inak ako ukážku zakázaných manipulácií a činností, takže 45%. ()

Davemix

Naprosto příšerný a trapný. Dokoukal jsem to jen tak tak. Jednu hvězdičku dávám za pár dobrejch fórů, ale celkově těsně před odpadem ! 20% ()

Ajay

Že by nekonečná série jako SAW?? Když sem viděl jedničku a dvojku bylo to super, v dalších pokračováních 3 a 4 mi schází nápady, ne že by zde nebyly zajímavá úmrtí, ale prostě nic co by překvapilo. Pokud bych neznal předchozí díly asi bych hodnotil více hvězdami, ale smůla předchozí jsem viděl!! :D ()

Innos

Nemôžem uveriť tomu, že to natočil ten istý režisér čo natočil aj dvojku. :-/ ...wtf? efecty ako zo starej počitačovej hry, atmosféra 0% ...mega tupé postavy s wtf dialogmi.....jediné pozitivum je kratka stopaz ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu