Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

redalert21

Hnus, flus...Tady nejde o to ze je to furt to same...i trojka mela neco do sebe. Ale toto, herci tupy jak muj nuz v kuchyni, vubec to neutika i tech 80 minut je jak cela vecnost. Herci sympaticti asi jako ranní stolice, je vam uplne jedno kdo, kde, kdy zemre. To "3D" to muselo opravdu byt na urovni, neco tak nasilne vlozeneho sem snad jeste nevidel ! Toto nema nic spolecneho s FInal destination ! A ja myslel ze to zkazit ani nejde !! ()

MAST3R

Absolutně nechápu jakej kokot vymyslí scénu v bazénu, kam se za 1dollarem potopí přihřátej blondýn a ucpe svou prdelí odtok vody nebo co to je a následně ho to vcucne.. WTF ?? Tady se někdo moc koukal na toma a jerryho.. Pro mě opravdu nezáživný, než jsem to dokoukal uběhlo cca 14 dní - to mluví za vše. Nebýt těch opravdu hodně dost debilních nápadů smrtí, nemuselo by to dopadnout zle. 90minut? 30 by úplně stačilo. ()

OsuDNR

Po prvých troch častiach...vo štvrtom diely nebolo nič co by ma ohromilo a ohúrilo. Stará klasika Nezvrateneho osudu. Takže ** ()

májovec13

Jednička byla fakt dobrá, dvojka stále alespoň "logická", trojka docela vtipná, ale tohle už je moc, ani sem to nedokoukal. Strašně mi vadilo naprosto nelogické chování postav i smrti, navíc ty herce snad sebrali někde v uličce za pornokinem. ()

sonnycz

Když jsem dokoukal 3. díl, doufal jsem, že natočí i čtvrtý díl. A co se nestalo? natočili ho a ještě k tomu ve 3D. Tento film je velmi skvělá hororově akční podívaná, která vás nenechá ani chvíli v klidu. Mně osobně se film velmi líbil a proto ode mě získává dobré hodnocení za provedení, příběh a skvělé akční scény. Navíc 3D podívaná stojí za to a mnoho scén si díky tomu vychutnáte o mnoho lépe. ()

sAreOn

Čtvrté pokračování už bohužel ničím novým nepřekvapí. Smrti jsou poměrně nudné, někdy až překombinované a... a nic nového se ve filmu ani nevyskytuje. Podprůměr! (Kež už by Osud nechali spát) ()

pikto

Úvodné a záverečné titulky fajn ale keby dám 3 hviezdy,krivdil by som iným filmom. Je pravda,že rozmasakrovaného ľudského tela tu bolo neúrekom ale už by hádam aj stačilo. Dvojka na jednotku myslím ako ta naväzovala ale tu nič. Proste smrť si vyberie niekoho komu dá ,,schopnosť" vidiet ako niekto zomrie ale nevie kto.Aj tá schopnosť mu je v konečnom dôsledku na dve veci. Nie je to úplny odpad,ale nie je to niečo nad čím by som ešte pol dňa premýšlal. ()

halberdier

Nejhorší díl z celé série Final Destination. Nezajímaví herci, nevynalézavé a místy až směšně smrti = zcela zbytečné pokračování. ()

blekekeke

A pak že opakovaný trik není trikem, houby. Hezky jsem se lekl, když hlídače sjela sanitka ... Jinak tady už ani tak nešlo o smysl, ale o to která smrt bude vypadat hrůzostrašněji. ()

SelfishMan odpad!

Sorry ale toto bylo vážně zbytečné pokračování a těch peněz za lístek je mi líto ještě teď (nevím jestli jsem někdy udělal horší investici). 3D téměř nevyužité, mizérie od začátku do konce, další pokračování s radostí oželím...10% se zavřenýma očima maximálně ()

deathmoon

Pri prvých dvoch dieloch som bola nadšená,trojka bola tak trochu zbytočná ale nemôžem povedať že by som bola sklamaná.Stále to malo svoj dej,smrti boli brutálnejšie ale bolo tam pár vecí naviac a vôbec ma to neurazilo.Pri štvorke som mala pocit (ja a polovička ľudí v preplnenom kine) že sa proste zdvihnem a odídem. Postrádala som tam akýkoľvek dej,jedna smrť tam-druhá hneď za ňou,rozprávať sa medzi sebou už nemusíme a kto z nás umrie brutálnejšie?..Ale aby som tomu moc "nekrivdila" jedna vec sa podarila..Štvorke sa podarilo zavraždiť celú sériu... ()

Ondrew

X-te pokracovanie X-teho pokracovania... Vsetko ako cez kopirak, jedine, co sa meni, su sposoby umrti. Uchvatne... Ehm. A to sa na nas vali piate pokracovanie. Kazdopadne, toto vidim tak na 20%. ()

TheBrain odpad!

ooo pozor padá motor z auta....ooo všade krv...snaha o vyvolanie napätia a neočakávaných situácií. jednoducho je to film ktorý by som nazval ctrl + c Nezvratný osud 1 ctrl + v Nezvratný osud 4 ()

barikhartlik

Díl od dílu to je tato série slabší a slabší. Tohle byl zatím nejhorší díl. Nějaké leknutí nebo strach už nepřipadal v úvahu. Po sté opakovaná smrt sražením autobusu a různé podoby až bizardního umírání už skutečně nebylo ani ke strachu, natož k smíchu. Snad jen ten konec filmu měl nápad. Ani nevím, jestli mám ještě sílu dát pátý díl. ()

jopal

Stale sa na to dalo pozerat, stale prekvapujuce (nelogicko nezmyselne realisticke uskutocnitelne nemoznosti...) a hlavne zabava, tak co ... ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu