Pan Bone (Michael Jai White) dodržuje dané sliby, a aby mohl splnit ten, co dal ve vězení svému teď už mrtvému příteli, musí se zúčastnit několika pouličních zápasů. To ho vynese výše, tam kam potřeboval, aby se seznámil se správnými lidmi. Dodrží své slovo či nikoliv? (c.tucker)

Dext

Popravdě jsem to dokoukal jen kvůli MJW ale už od začátku jsem věděl že to bude podprůměrný akční snímek. Když jsem však viděl 71% tak jsem se hodně divil. Já dávám 40% ()

lokolop

Pro mě jeden z nej "fight" filmů. Totálně mě to překvapilo, zkouknul jsem to jen náhodou a jsem za to rád. Asi by toto dílko nemělo chybět ve filmotéce žádného fanoška bojového žánru. Skvělej epilog s Kimbem.... :)) ()

pikovyeso

tohle bylo velmi béčko, ale prostě ten příběh a vizuální kvalita to úplně pohřbily. Michael Jai White je rychlejší než kulomet, Sapp je kromaňonec a jinak herci úplně splývají, prostě absolutně mě to nezaujalo ()

Chroe

Ve filmu hrál také např. Robert Wall, jak jinak než O'Haru, nebylo by špatné přidat mu to do filmografie, i když se jednalo spíše o žertovný štěk. Co se týče filmu samotného, tak naprosto splňuje vše co se od něj čeká...nic méně, nic více. A to prostě stačí a je to tak dobře. ()

Gannica

Jediné co je na tomhle filmu za něco stojí jsou zápasy, zbytek je nic moc. Michael Jai White, taky nepodal nejlepší výkon, hlavně tedy po stránce bojové zdatnosti.Rozhodně lepší podívat se na Undsiputed.Ale přeci ***. ()

Ejvi

Co jiného čekat od MJW. Fight, fight, fight.. Slabší děj plnící roli "aby se neřeklo" a ono se vlastně ani neřekne. Kdo si tenhle film pustí, chce vidět přesně to, co v něm je. Závěrečná scéna je ze slabšího soudku, ale takovému filmu to moc ublížit ani nemůže.. ()

vb7

Ikdyž jsou komentáře celkem negativní, tak naštěší procenta hovoří jasně. Je pravda, že u filmu se nemusí moc přemýšlet, ale to je většina podobných filmů. Tento je umocněný Jai Whitem. Z vězení se probojuje až před špičku jakési mafie. A to takovým způsobem, že to za to stojí vidět. Nadopovaný Bobb Sapp si opět střihne roli, jemu šitou na tělo a Jai Whitem s ledovým klidem zmlátí jeho, i pár dalších. Pohodová oddychovka pro milovníky žánru. ()

buryman

Příběh nechám stranou o ten v takových filmech zas až tak nejde.Bojové sceny paráda.Bohužel zklamáni z posledniho zápasu.Protivník nulové charisma ostatní boje byly daleko lepší. ()

LarisaDavid

Príbeh je síce jednoduchý bez nejakých šokujúcich zvratov, f**k je tam snáď tisíc krát....ale ja jednoducho bojové umenia žeriem a Michael to jednoducho vie a zároveň to bolo celkom dobre natočené (tým myslím, že zaberali oboch, bez nejakých mega strihov...dokonca by sa pár chvatov dalo z toho aj naučiť) takže som si to užila a pár krát som sa aj zasmiala...hlavne posledný súboj - "Bu" - myknutie, "Bu" - nič :D Bojové scény si rozhodne pozriem ešte niekoľko krát :) mimochodom, mali pekný šach :) ()