George Simmons je prototypem úspěšného muže, který má vše, po čem touží. Jako klubový komik sklízí nemalé ovace obecenstva a jeho vystoupení nabývají na obrovské popularitě. Georgeův bezstarostný život se změní v okamžiku, kdy se dozví o své nevyléčitelné nemoci. Podle lékařů mu nezbývá ani rok života. V klubu se seznámí s amatérským komikem Irou, kterého si najme jako osobního asistenta a nabídne mu, aby mu se svými vtipy na představeních dělal předskokana. George bývá často podrážděný a necítí se dobře. Ira si myslí, že by měl o svém zdravotním stavu říct i ostatním lidem, což udělá a je překvapen rozdílnými reakcemi svého okolí. Krátce nato George zjistí, že díky experimentální léčbě jeho nemoc ustupuje. Navíc se do jeho života vrátí bývalá přítelkyně a on začne zvažovat, co je pro něj důležité a co dává jeho životu skutečný smysl. (TV Nova)

Uhura

Nesnesitelný Sandler v nesnesitelně dlouhém, dojemném, a až na pár dobrých vtipů na jevišti (stand-up scén tu ale bylo dost pomálu) nesnesitelně nudném filmu opět předvádí svůj nesnesitlný herecký antitalent. Druhou polovinu jsem se snažila zabavit alespoň průzkumem jeho strašného neumětelství - zkuste se mu dívat na oči. V jakékoliv scéně, ať už má být smutný, veselý, nebo rozčilený, mají pořád ten stejný výraz. Jeho pohled je ustrnulý a nezáživný, stejně jako film sám. ()

RajCZitko

Film, na který prostě musíte mít náladu, protože ta silná hořkosladká atmosféra vtipu, ponurosti, zklamání, smrti, a všech těch dalších pocitů, které tidle lidé mají, se nekonzumuje tak zlehka, jako například bitka mimozemských autorobotů. Nicméně fajn si zase jednou dát trochu vážnější téma, ne jen total entertainment movie, ale jak říkám, musí na to být nálada. ()

departed

Už podle názvu, jménu režiséra a dvou hlavních představitelů by si lidi mohli myslet, že půjde o komedii, ale ne tak docela. Je to spíš odlehčenější drama, tedy alespoň takhle to na mě působilo. Život nemocného stand-up komika a jeho nového asistenta, zobrazen ve zbytečně a nepochopitelně natahované necelé dvou a půl hodině, který se ze začátku tváří vážněji a vyplňuje místa svými stand-up výstupy, aby jsme jako diváci měli přehled, jak si takoví stand-up komici žijí, se ke konci - díky návštěvě ex-přítelkyně - promění v legrační absurditu, zejména zásluhou geniální rolí Erica Bany, který si ji vychutnal do posledního dechu. Takže nebrat jako komedii, jinak přijde zklamání. Nejspíš. ()

Talina

Fuuu, proč je to tak dlouhé?!! A ještě k tomu je to nevtipná komedie...úsměv mi vylezl snad jen u některých situací.Jediný důvod proč jsem to dokoukala do konce byl Seth Rogen, protože toho cápka prostě zbožňuju! ()

Izz

Nechápu, co Apatowa vede k myšlence, že jeho scénáře utáhnou často víc jak dvouhodinovou (tady dokonce 150 minut!) stopáž. Komici jsou docela fajn, ale zrovna tímto docela dost trpí. ()

john.h

Bylo to strašně dlouhé. Ale stabilně si to udržovalo míru zábavnosti povedenými vtípky. Jen se na tu zábavnost někdy zbytečně moc dlouho čekalo. Například pasáž návštěvy u ex a jejího manžela byla docela nezáživná a až na její závěr a komediální stránku Erica Bany postrádala stejnou míru zábavy, jako ve scénách předtím. ()

Shitonit

Klasika. Sandler. Neurazí, nenasere, ale že bych si z toho trhal prdel smíchy, to asi ne: Obsah: multibohatej ne moc ftipnej pičus se dozví, že má trágickou chorobu. Nejdřív čumí, pak blbě tlachá, no a pak si pořídí panáka, Pichuse, a s ním chce vopíchat celej svět. Pičusovi se to daří, Pichus je vyměklej. Pichus pro pičuse vymejšlí neftipný ftipy, pičus je plká lidem, a pichus z toho dostává drobný. K tomu se tam motá parta pichusovejch přiblbe debilních kamarádů. Pár buchtiček, sem tam čubka, kozy nevidět. Tlachání o životě, celkově do deseti ftipnejch scén. No a to je asi z děje tak nějak vsjo. Názor: Názor na celou tuto multi žánrovou patlanici poněkud postrádám. Pa. ()

soldiersn

Hlavním negativním poznatkem je přemrštěná stopáž. Podobná USA komedie by se měla držet délky maximálně 90min, poté už průměrné „nucené“ vtipy omrzí. Víte co je horší než USA komedie trvající 2 a 1/2h? USA komedie natažená na 5 dílů. Sečteno a podtrženo: opomenete-li některé zbytečné scény, podíváte se na herecké výkony, tak ve výsledku budete spokojeni (alespoň tak, jak od podobného filmu lze čekat). ()

L3G1ON4R

Od filmu s názvem Funny Poeple, navíc s tak bohatým obsazením bych čekal mnohem větší filmový požitek po celou dobu filmu. Nemocný komik Adam Sandler s jeho poskokem Irou a zápletkou s bývalou přítelkyní komika mi tak úplně nehraje do noty Funny. Dějová struktura se dá vidět i v reálném životě a bez placení, o to víc u mě stoupl film se Sandlerem Click Život na dálkové ovládání, menší podobnost není vyloučena. Někdy mám pocit, že by se spíš mělo platit divákům aby se na některé filmy dívali... ()

Fearoth

Od tohoto filmu jsem očekával opravdu dost a bohužel jsem byl trochu zklamaný protože po prvních 20ti minutách bylo jasné o co tu půjde a i nejspíše jaké bude zápletka :-) Stárnoucí Adam Sandler nebyl špatný, ale Setch Rogen byl podle mě úžasný jako vždy. Nebýt jako, dám 3* ()

Burrows

Ústředním motivem je jeviště a stand - up scénky, které jsou převážně úsměvné, někdy opravdu vtipné. Nejlepší byla ta s Barackem Obamou :-) Judd Apatow vytvořil pohodový snímek s vyváženými složkami humoru a dramatu a rozvleklým koncem, který má dvě linie. To je škoda, protože divák čeká konec a ten je v nedohlednu. ()

RobbieM@N

Film nemůže fungovat na člověku jemuž připadá Sandler krajně nevtipný, to je asi nejzásadnější, potom je snímek tímto člověkem považován za blbost. Jediné cameo Eminema se nadmíru povedlo. ()

angel.CZ odpad!

Od názvu komici by se mělo čekat komedie.To je snad jasné, ovšem né v tomhle případě.Tak trapný, bezprecedenční a ubohý film jsem od Sandlera čekal tak v roce 2030....Jeden či dva ,,skoro´´ povedené vtípky nedělá ještě ze 146minut komedii. 5 ze 100 a jasný odpad.Jen se divím že to má ta velkhodnocení.... ()

LukKon

Príliš dlhá stopáž!!! Ak by tie vtipy a celý ten humor boli vtesnané do 90 max. 100 minút, mohla to byť nadpriemerná komédia s prvkami drámy. Takto je to skôr zdĺhavá priemerná dráma s prvkami komédie. ()

vieriX

Jak hodnotit takový film není to jednoduché film měl jedny z nejvtipnějších dialogů co jsem za dlouhou dobu viděl občas se Judd Apatow snažil zahrát na city,což mu podle mého zas tak dobře nešlo. Ale rozhodně se jednalo o víc než nadprůměrnou zábavu. Ps: Rozhodně bych měl, ale výtku k obludné pasáži celého filmu myslím kdyby délka byla tak o 30 minut kratší nebylo by to naškodu. ()

3cze

Nečekejte komedii. Jedná se spíš drama z komediálního prostředí. To s sebou samozřejmě nese i spoustu vtipných situací, ale těžištěm filmu je neveselý osud Sandlerovy postavy. Každopádně se na to výborně kouká, já se nenudil ani chvilku. Sandler mi připomněl skvělý výkon ve Volání o pomoc. Překvapil komediálně pětihvězdičkový Eric Bana. ()