George Simmons je prototypem úspěšného muže, který má vše, po čem touží. Jako klubový komik sklízí nemalé ovace obecenstva a jeho vystoupení nabývají na obrovské popularitě. Georgeův bezstarostný život se změní v okamžiku, kdy se dozví o své nevyléčitelné nemoci. Podle lékařů mu nezbývá ani rok života. V klubu se seznámí s amatérským komikem Irou, kterého si najme jako osobního asistenta a nabídne mu, aby mu se svými vtipy na představeních dělal předskokana. George bývá často podrážděný a necítí se dobře. Ira si myslí, že by měl o svém zdravotním stavu říct i ostatním lidem, což udělá a je překvapen rozdílnými reakcemi svého okolí. Krátce nato George zjistí, že díky experimentální léčbě jeho nemoc ustupuje. Navíc se do jeho života vrátí bývalá přítelkyně a on začne zvažovat, co je pro něj důležité a co dává jeho životu skutečný smysl. (TV Nova)

Skleni

Bože jak rád som, že Apatow natočil niečo s inteligenciou. Nevravím, že mu to zrvona sadlo a šlo, ale je to na dobrej ceste. Bohužiaľ hlbší zámer ako vyjadrenie cieľa života alebo samotný zmysel, a k tomu pridať stupídny humor o penisoch a klábosenie o tom kto je trápnejší mi neprišlo zrovna super. Ale aj to je odpustené u mňa vzhľadom na novotu u Judda. Ale záver a implementáciu nie zrovna vtipných tých častí, ktoré vtipné mali byť.. ma naštvalo. film má vela chýb ale takisto vela pozitív. určite si to apatow u mňa nepokazil, ale ani zrovna neohúril. Také .. no.. 60% ()

darkreider

Apatow je asi človek s Vážnym problémom, ktorý ventiluje kadenciou tupých dialógov, kde nezáleží, či to má zmysel, hlavne, že tam je nejakým spôsobom spomenuté mužské prirodzenie. A čím viac toho, tým viac Apatow. Keď sa na to pozriem z uhla dramatického, tak pohľad na život komika, ktorý nie je komický, ale smutný, nie je poňatý zle. Preto tri hviezdy. Ale počúvať tie kydy, to ma teda dve a pol hodiny neberie. 99 percent wannabe vtipov nebolo vtipných a toto je vraj film o komediantoch. Well, asi to tak bude, keď si všimnem úroveň relácie "na stojáka", či ako sa to volalo. ()

ontik

2:30 trvajícíc komedie ,s mím nejméně oblíbeným komikem mě milé překvapila ale mé city se k tobě neměni Adama(Až na Volání o pomoc ;-))Byly zodpovězené ty nejzáludnější otázky.Je vesmír nekonečný?Co se stane když se spojí penis Toma Cruise,Davida Beckhama a Willa Smitha?Já už to konečně vím 80% ()

nurielka

spoiler - Bolo to na mňa trošku chaotické, v polovici filmu to u mňa stratilo niť. Najprv som si myslela, že to smeruje k jednému bodu, a bol by to krásny záver filmu, ale potom sa to zrazu stratilo a človek v tom filme iba tápa. Samozrejme, že to bolo vtipné a pohodové, tomu sa to nedá odoprieť, ale čo ja viem. Snažila by som sa dať filmu jasnú líniu a nie takú kde divák v polovici filmu vie, že hrdina vlastne nevie čo so sebou robiť a kde sa pohnúť a odrazu chce mať všetko a má h... a tak sa vydá k ex aby aspoň niečo zo svojho života mal a na konci je tam kde bol na začiatku. Možno, že má o jedného priateľa viac, aj keď by sa ešte nad tým dalo polemizovať či chlap, ktorý platí druhého chlapa aby mu robil asistenta, sa dá považovať za priateľa. (?) Dejová línia sa mi teda nepáčila. ()

Stíba

Víte někdy už mám dost těch filmů co sou od začátku stavěny jako hlubokomšlenkové vážné dramata, zaobírají se vážným tématem, jsou pojaty naturalistickým a podobným způsobem jen aby zkrátka působily stoprocentně jako ten pravý kvalitní film. Tohle u Komiků nedostanete. Dostanete komediální slupku plnou gagů (nevím co na nich spousta liem vadí protože mě se dost líbily) která netalčí na pilu, má i nějaká hluchá místa ale přitom ukrývá něco co spousta filmů neumí. Po celou dobu jsem byl na vlně tohohle filmu, místy se velice příjemně bavil a místy mě film hřál u srdce. Bylo to vážně příjemné a něčekané, vždyť jsem ten film ani nechtěl vidět a ono přiišlo tohle! Nezakrývám, že mám Adama Sandlera hodně rád, trošku sem cítil nádech jako v 50x a stále poprvé, některé ty Sandlerovské věci na mě zkrátka asi platí. Myslím, že přesně tohle jsem potřeboval, citlivý film, který je navenek vlastně něčím trochu jiným ale uvnitřř to prostě má. ()

fog

je to sice o nicem, ale clovek se nekterym gagum proste zasmeje a ja se rozhodne nenudil, takze pro me tenhle film splnil co jsem od nej cekal. ()

bolf!k

Opravdu špatnej film. Nevyvolalo to ve mě žádné emoce, protože to vlastně není komedie, ale ani drama. Celou dobu jsem čekal, jestli se to zlepší, ale bohužel. Pro mě zklamání. 50% ()

beckham-

Na můj vkus trošku zdlouhavé a některé scény absolutně nevtipné, ale byly tam i ty světlé chvilky a několikrát jsem se i zasmál. ()

palmrus

Jako nevim, ale film s názvem Komici by měl podle mě bejt vtipnější, navíc je to příšerně dlouhej film, aspoň že herci tam jsou docela dobrý... ()

Jajar

Rozpačitý pokus o směsici drama a komedie, která je nudnější (neskutečně přetažená stopáž!), než Zbouchnutá, nebo 40 let panic. Apatowovi se nedaří ukočírovat komplikovanou dějovou linii snímku, stejně jako složitou psychologii postav a přibližně od poloviny ten film netuší, kam má směřovat. Pár scén se sice povedlo a fakt sem se v nich nachechtal, ale jinak velké zklamání. ()

Kadas97

Táto komédia nebola točená pre niekoho ako som ja a preto som jej neporozumel alebo nechcel porozumieť. Neskutočne dlhá minutáž ma ubíjala a inokedy rýchlo ubiehajúca cesta z BA do LM mi trvala o mnoho dlhšie (bez meškania). 3 z 10 za Sandlera a jeden alebo dva vtipy. ()

Automaniak

Celé to na mě působilo jako takový dokument o někom kdo je úspěšný a moc si toho necení. Nevím co dál k tomu říct. Lepší 3*. ()

HenryIvan

Upozorňujem, že komentár prispôsobujem úrovni tohto fucking soft filmu. Tak isto nekopírujem štýl jedného konzujenta tejto stránky . Ľahká dráma s prímesou Sandlerovho brutálne stupidného, ale sympatického humoru. Týto tvorcovia vytvorili nový druh - fekálna rodinná komédia. Slovo fekálna použijem lebo ho tu radi a často používame. Na začiatku každého výstupu vo filme začína Sandler s neakým hovnom, napríklad: "Dievčatá nikdy nehovorte chlapcovi, že sa vám prvý krát stalo, že sa vám vošiel celý do huby. Že väčšinou sa zaseknete v polovici, to nehovorte." Takýchto hovien tam je neúrekom. No do prdele to vôbec nevadí, takýto film má byť taký. Taký, že máte pocit, že vaše IQ je 200. Rogen s tým jeho prístupom, že všetko čo robím je zle a čo robíš je krásne ako hovno ( ktorý stratil len keď odrovnal retarda Hilla ) bol ako tretia bradavka pred vazektómiou, čiže nezmyselný. Aj napriek tomu to bol jeho lepší výkon. Adam bol proste geniálne chlípny štyridsiatnik, čo potreboval olýzať gule a opäť ukázal svoj vlasný mamvpičizmus celému svetu ako to vie len on. A kedže som záverečnú debilinku zabudol, tak mi len povedzte pán vedúci prečo mi je tak zle s toho vášho bifteku. A už som si spomenul čo som chcel dodať, mrte dobré bolo ako pred koncom tá House wife vydrbala so Sandlerom jak somrák so šľapkou na výpadovke do Prešova. ()

kilobyte

(Ne)Klasická 80 minutová komedie, která ale trvá o hodinu déle. A jelikož mi nesedl stand upový humor, tak jsem se těma dvěma a půl hodinami doslova pronudil. Jestli máte rádi americký stand up, tak je film určený pro vás, jestli dáváte přednost jinému humoru, tak zbytečně neztrácejte dvě a půl hodiny. ()

tranquill

"Jenom chlap s velkým pérem dokáže vypěstovat takový růže!" Tohle komediální drama mělo něco do sebe, ale jak už se to se Sandlerem táhnem, i zde je spousta stupidit. ()

Chauncey

Po prvním zhlédnutí mám pocit, že to je lehce dramaturgicky nevyvážené, ale jsem to tvůrcům schopen odpustit kvůli té inteligentnosti a vtipnosti, s jakou dávají poctu všem těm, kteří se zabývají humorem. Sledujte všechna ta camea známých komiků, kteří doplňují vynikající herce v hlavních rolích (Sandler, Rogen, Mann a Bana). ()

Fleak

Funny People bohužel nejsou až zas tak funny. Těžko říct co to vlastně je. Za celý film jsem se ani pořádně nezasmál. Fakt nevim co si o tom myslet. Pro mě nejslabší Apatow...slabší 3* ()