Packed to the Rafters (TV seriál)

Komedie / Drama

Austrálie, 2008, 122x42 min

Rebecca Gibney, Erik Thomson, Jessica McNamee, Simon Bossell, Hugh Sheridan, Jessica Marais, Fiona Press, Jai Courtney, Zoe Ventoura, Daniel Lissing, Andy Whitfield, Alyssa-Jane Cook, Callan McAuliffe, Raelee Hill, Craig McLachlan, Paul Tassone, Camille Keenan, Myles Pollard, Angus McLaren, Brooke Satchwell, Chloe Gardner, Betty Lucas, Christian Antidormi, Sarah Snook, Christopher Stollery, Roy Billing, Ryan Corr, Claire Scott, Eliza Taylor, Catherine Farrah, Hannah Marshall, Megan Drury, Gillian Jones, Anna Bauert, Gillian Alexy, Anna Lawrence, Sophie Katinis, Silvia Colloca, Belinda Bromilow, Brendan Clearkin, Tasneem Roc, Don Christopher, Torquil Neilson, Malcolm Kennard, Kelly Paterniti, Bernard Curry, Alexandra Park, Gabriella Maselli, Stephen Peacocke, Felino Dolloso, Aaron Geier, Ben Geurens, Harriet Dyer, Justin Rosniak, Celia Ireland, Ash Ricardo, Zoe Carides, Shannon Ashlyn, Melanie Vallejo, Peter McAllum, Holly Fraser, Brenna Harding, Kate Rees Davies, Briony Williams, Samantha Tolj, Gus Murray, Steven Vidler, Renai Caruso, Diane Craig, Cheree Cassidy, Kris McQuade, Kate Fitzpatrick, Tom O'Sullivan, Diarmid Heidenreich

Robert Gibson

Kostýmy:

Gwendolyn Stukely

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Působilo to na mě jako takový klasický rodinný seriál(viděn necelý díl),ale hlavně jsem se na to chtěl podívat kvůli Jaiovi Courtneyovi.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy.(3.6.2015)