• stephano

Tak tomuhle jsem opravdu šanci nedal a to mám seriály rád. Nejen že je to strašná vykrádačka všeho, ale hlavní hrdina je nesympatickej jak kaktus v prdeli. Vypnul jsem tu epizodu těsně před koncem, jelikož mě to neskutečně nudilo a to by pilot měl nějak nalákat. Navíc pochybuju že scenaristi přijdou na něco zajímavýho když už všechno už sme mohli vidět v Housovi a Mentalistovi, navíc zpracování je jak z venezuely.(23.12.2009)

Doktor Mentál se snaží být tak hrozně kůůl, až to kůůl není. Těch pár epizod, co jsem zatím měla příležitost vidět, zapáchalo nevyužitým potenciálem. Koukat se na to dá, to zas jo, ale stále mě neopouští pocit, že prostoru pro vyšperkování postav i vylepšení zápletek jednotlivých dílů zůstává příliš. A Chris Vance ke své škodě postrádá živelné charisma (oslizlý dabing taky nepomáhá), jakým disponuje jeho konkurent z oddělení diagnostické medicíny - Hugh Laurie alias doktor Dům. 59%(26.7.2010)

• anderson

Po prvej epizóde to vyzerá ako kópia HOUSEa. Lenže tentokrát ide o prípady z psychiatrie. Prvým vyšetrovaným je "Patoshik" ktorý vidí preludy jašteričích ľudí. Dosť veľa bude záležať aj na tom aké ďalšie línie bude séria rozvíjať. Po prvej epizóde konštatujem iba značnú neoriginalitu a to, že CHRIS "Whistler" VANCE je skôr "The Mentalist" než "HOUSE". HUGH LAURIE je skrátka iba jeden. (27.5.2009)(27.5.2009)

Co to všichni kecají o Houseovi. Je tu mnohem a mnohem víc odlišností než schodných věcí. Dr. Gallagher je psychiatr, velice empatický a je rád v kontaktu s pacienty, což je při analýze velice důležité. Rozhodně je veliká škoda, že byl seriál ukončen po 13-ti epizodách. Rozhodně měl velký potenciál, i když nebyl využit na plné koule. Ale i tak jsem z toho dost naučil a dozvěděl.(22.11.2011)

S takovýmhle seriálem je problém. Spousta lidí se podívá na deset minut, řekne si, že je to napodobenina Dr. House a ohodnotí jednou hvězdou tzv. za snahu. Záleží prostě na postoji. Když zapomenete, že nějaký House existuje, musíte uznat, že to prostě není vůbec špatný seriál a ještě z velmi zajímavého prostředí psychiatrie. Nebudu popírat, že velkou zásluhu na tom, že mě to zaujalo má Chris Vance. Jo jasně, už sme zase u toho... nemá tolik charismatu jako Hugh Laurie, ale něco na něm je. Upřímně se nemůžu rozhodnout jestli dát 3 nebo 4*. Zatím tři a ještě uvidíme. 70 %(7.7.2010)