Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Eldrick

Ačkoliv je mi téma porna natolik blízké, na film bych asi rychle zapomněl, nebýt teroristů-honibrků. Prostě jde o hodně slabší kus než spřízněné SOCIAL NETWORK, GODFELLAS, LORD OF WAR, BOOGIE NIGHTS nebo SNATCH (díky ruské mafii s účastí Šerbedžija). Pod taktovkou takového Finchera by šlo o mnohem vyživnější kus než film o shitbooku. Takhle se člověk musí spokojit jen s řemeslnym průměrem, který kradl všude možně (dokonce i songy Rolling Stones jsou použity stejně jako to dělá Scorsese), ale samotný film s ničim novým nepřišel - což nasere o to víc, když šlo o látku s takovým potenciálem. Ať žije porno! ()

Ruuzha

Koukaj na to všichni a kdo tvrdí, že ne kouká na to ještě víc. Ale málo kdo ví kolik špíny, mrtvol a kriminality se za pornem skrývá. Příběh jak někdo dokázal nejvýdělečnější bussines všech dob posunout na úroveň nepředstavitelných rozměrů je nejen skvěle odvyprávěný, ale i úžasně natočený a není potřeba hollywoodských superstars. Takže příště než si kliknete na kdokolivsikamkolivstrkacokoliv.com tak mrkněte na tenhle film ať je vám jasný, kdo a jak vám zařídil dlouhé noci končící tenisovým loktem a košem plným papírových kapesníčů. 90% ()

Dzeyna

Porno průmysl :D Skvělý snímek, který se točí kolem internetových stránek, před kterými si "honí" nejen normální chlapi, ale i atentátníci a teroristé. Vážně vtipně zahrané. Hlavní hrdina Jack, má manželku a dvě děti, ale potká Wayna a Bucka, kteří to vše vymysleli a stali se z nich milionáři, a tak postupem času neměl čas na svou rodinu. Následně ztratil rodinu a dal přednost mladé porno hvězdě Audrey, jejíž stránky využívala právě i vláda k hledání již zmíněných teroristů, ale nakonec se stejně vrátí zpět k rodině. Porno "trojka" nebo spíš jeden z jejich týmu- James zabije omylem rusáka Ivana, a největší leader ruské mafie, který má určitý podíl v jejich byznysu to zjistí a nechává se podplácet a celou dobu je vydírá. Vše Jackovi vychází, má peníze, takže ví, že mu nic nehrozí a tak si z ničeho nedělá hlavu. Celé je to typická americká gangster-porno komedie, ale stojí za to se na ní podívat. ()

honajz

Prostředníci přišli pozdě. Koho by problém vydělávání na pornoprůmyslu mohl zajímat po filmech Kevina Smithe a zvláště Zack a Miri točí porno? Navíc styl Prostředníků je stejný, podobně ukřičený a vulgární. Všichni chlapi na celém světě si honí péro, zní úvodní premisa filmu. A tak sledujeme, jak se mladík, který dostal od nemocného otce úkol postarat se o rodinu, spojí se dvěma kamarády a začnou podnikat v internetovém pornobyznysu. Aby to bylo napínavější, je film uvozen scénou odvážení milionu dolarů ruské mafii. A o ničem jiném v podstatě film není, když pomineme ještě neplacení daní a jiné podobné problémy. Je až moc znát, jak se snaží tvůrci konkurovat Fincherově snímku The Social Network o vzniku Facebooku. A tak se i zde skáče v několika časových rovinách, i zde se řinou z úst herců nekonečné repliky. I zde použijeme rádoby dokumentární roztřesenou kameru. (Mimochodem, divné je, že u dokumentů vídám statickou kameru.) Ale kde si Fincher uchoval režisérskou zručnost a přehlednost, zde brzy nastoupí určitý zmatek. Ne, že by některé repliky a dialogy nebyly vtipné, ale celkově film působí hodně nekompaktně, někdy až chtěně. Nepomáhá ani stopáž, která je delší, než byste čekali - a chtěli. Navíc jsme podobných filmů už viděli několik, například od zmíněného Kevina Smithe, takže se u některých scén neubráníme pocitu již viděného. A nakolik mám rád Luka Wilsona, hodí se skutečně spíše do mírně střelených mírně mysticky vyprávěných komediálních dramat, ale jako drsný byznysmen vypadá poněkud směšně. A nějak ani ty umělohmotné holky nevypadaly až tak atraktivně, fakt. :) Takže takový průměrný film, skutečně ani neurazí, ani nenadchne. téma je už poněkud vyčpělé, zpracování je zmatené a herecké výkony takové nijaké (do jaké role asi tak může být obsazen James Caan?), některé fórky se povedly, některé ne... Prostě průměr. ()

Fr

,,Jmenuji se Jack Harris a pomohl jsem objevit největší vynález našich dob. Vymyslel jsem lepší způsob, jak si ho vyhonit.....“ UPOZORŇUJI, ŽE TENTO KOMENTÁŘ (STEJNĚ JAKO FILM) NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI A PURITÁNY!!! Chlapi honí už od počátku věků, ale teprve INTERNET dal obchodníkům s oplzlostí možnost maximálního rozvoje a tím i zisků. Dneska si stěží představíme, že byli časy, kdy si ,,to“ nebylo na internetu u čeho udělat. Tohle vyprávění je o tom (a o těch), kteří to změnili. O nepředstavitelným řetězci událostí a o světě velkých nápadů, na kterých se zbohatlo. Ale také o světě pokrytectví, závislosti na životním stylu peněz, sexu a moci. Závislostem, kterým propadáte pomaličku, nepřipravují vás o majetek, zdraví, ale o rodinu. Úvodní vypravěčské tempo je fantastické! Později upadá do NADprůměru. Možná je to tím, že Jackovi dochází štěstí, možná, že režisér přeci jen nedokázal ukočírovat tak velký vypravěčský rozsah. Každopádně zajímavej příběh a moc by mě zajímalo, jak by s ním naložil D.Fincher. Dávám 4*, ale je to tak 3a½*! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Baví mě filmy podle skutečných událostí. 2.) Nechápu, co chlapi na tom internetu pořád mají. 3.) Zjistím, že ,,anální hospodyňky“ byly na počátku internetových ,,XXX“ totální pecka. 4.) Chci vidět celosvětový kruh onanujících teroristů. 5.) Bydlím v Karlových Varech vedle Nikity Sokolova. PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ * ()

• Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)
  • Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)
  • Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)