No tak konečně vím, komu můžu poděkovat. :D Middle Men je v podstatě gangsterka na téma obchod s internetovým pornem, kdy se skupiny podnikatlů i "podnikatelů" snaží urvat co největší místo u koryta pro sebe. Film nepostrádá vtip, tempo a disponuje i kvalitním hereckým obsazením. Luke Wilson sice nepatří k mým favoritům, ale tady zahrál slušně, ale pro mě byl největší hvězdou James Caan. Ač ve vedlejší roli, tak jeho postavu jsem spolehlivě nenáviděl. Zahrát takhle hnusnýho slizouna, to chce um. Líbil se mi Giovanni Ribisi a jeho věčně vykoksovaný loser. No a nakonec tu byl Boris Břitva alias Nikita Sokolov alias Rade Šerbedžija. Tenhle chlap má na ty mafiány z východu monopol. Krimi-komedie, které nemám příliš co vytknout. 85%(27.8.2013)

Je mi jasné,že porno priemysel a jeho špinavé zákulisie býva docela nebezpečným ,,športom".Tu navyše ako sa ukázalo,ešte novinku ani nestihli poriadne zaviesť na trh a už im šlapala po krku ruská mafia.Len nie som si celkom naisto u scenára a síce,že ho skutočne dokázal takto napísať sám život.Spetne si to prehrávam v hlave a príde mi to trocha pritiahnuté za vlasy,aby všetko do seba tak dokonale zapadalo a o pozitívnom závere pre všetky strany ani nehovoriac..ale budiš,budem chcieť tomu veriť.(14.12.2014)

Scénář: George Gallo , Andy Weiss .. Men have been jerking off since the beginning of time. _ Nejen fejsbůk dokázal na internetu vydělat miliardy. Suprové téma, které šlo jistě zpracovat ještě lépe. Vyprávění se až moc tříští a těch pohledů tu pár let dozadu pak o pár let dopředu, roky sem, roky tam apod. až otravuje. Fincher skáče taky do různých časových úseků, ale nedělá to tak rušivě. 70%.(5.2.2011)

Každých 10 vteřin prolétne mužskou hlavou nějaká chorá, perverzní, zvrácená myšlenka. Je docela podraz, že MIDDLE MENI zapadli za slávu giganta jménem THE SOCIAL NETWORK, protože jsou si v lecčem podobní a člověka prostě pořád napadá myšlenka, co kdyby Fincher radši natočil tohle. Film o šíření pornografie do všech koutů našeho krásného sluncem prozářeného světa je totiž jako vynalezení facebooku. Jen je tam víc magorů, a koksu, a napětí, a hlášek (no dobře toho možná stejně), a nahých ženských. Suchý komentář hlavního hrdiny, výborně ztvárněným Lukem Wilsonem nás provází celou tu cestu nahoru a zase zpátky. A dělá to stejně dobře jako to onehda dělal Nicolas Cage v LORD OF WAR. Tohle je raketoplán. Každý jeho start stojí strýčka Sama a daňové poplatníky 450 milionů dolarů. Hádejte, co na něm visí? Satelit za miliardu. A proč si myslíte, že ho vypouštějí? Kvůli internetu. Ale jestli myslíte, že má pomoct vašemu děcku ke vzdělání. Aby si taťulda přečetl statistiky Tigera Woodse nebo mamka s babičkou aby se naučily, jak upéct čokoládový dort, tak jste padlí na hlavu. Jděte po penězích. Pornoprůmysl za rok vydělá po celém světě 57 miliard dolarů, aniž by kdokoliv přiznal, že na něj kouká. Pryč jsou dny, kdy jsme uprostřed noci jezdili do zapadlých knihkupectví. Kdy jsme se schovávali v oddělení pro dospělé v místní videopůjčovně. Čekali na pošťáka s krabicí v hnědém obalu. Všechno, co chcete vidět, je u vás doma nebo v kanclu 24 hodin denně. A čeká to na vás. Jeho postava je v úplném protikladu dvou hovad, rovněž skvělý Giovanni Ribisi a Gabriel Macht, kteří jsou dost zfetovaní nebo nalití na to, aby s něčím takovým dokázali přijít. Jejich scény z úvodu snímku mě královsky pobavili. Za roklí prostoru a času se na jiné planetě jménem Los Angeles dva muži blížili konverzaci, která navždy změní moji životní cestu. - Jak můžeš takhle chrápat v židli? - Co? Problém je, že těm dvěma idiotům nemůžete fandit. Na koleji se těchhle debilů najde spousta. Člověk je chce zabít nebo jim pořádně namlátit, když ve tři hodiny ráno nahlas vyřizují hovor s přítelkyní (jak tyhle vymaštěnce může mít vůbec někdo rád?) a ne jim držet palce. Stejně jsou to ale ti dva co příjdou s nápadem, který si ono obdivné hvízdnutí zaslouží víc než "velký kozy". Tihle dva idioti ale netuší, že za ani ne rok se z nich stanou multimilionáři. A změní internet na to, čím je dnes. A jak to už na světě bývá, kreténi si vždycky nějáké trable najdou. Obvykle to bývá ruská mafie a tady tomu není jinak. S ní přichází zmiňované problémy i náš hrdina. Celá operace je naprosto diskrétní a profesionální. Nikdy nezapomínáme, že je to obchod. Pečlivě dbáme na to, že je dobře postaráno jak o poskytovatele obsahu, tak o předplatitele obsahu. Takhle se snažíme dělat obchod. Měl celou tu šlamastiku rozplést, ale jen se do ní přimotal a už nemohl ven. Táta od rodiny, který chtěl vydělat peníze. Problém byl, že měl za partery ty dva dementy a ti dmýchají děj, kde to jenom jde. Vždycky když to sklouzne do jakési pohody, příjdou oni dva. Díky nim se naštěstí divák nemá šanci nudit. Což je žádoucí. A taky je na co se dívat. Laura Ramsey si mě získala už MAD MENECH a v téhle mile jednoduché roli, ve které selhala jen v tom jediném a nejdůležitějším, je moc působivá. Stejně jako celý film. Je dobře, že tu máme pravdivý příběch naší generace pro další generace. Moc internetu je opravdu neuvěřitelná.(7.2.2011)

Nahlédnutí do světa pornografie a jak fungují "prostředníci". Middle Men má velice zajímavý příběh a dobře zpracovaný děj. Luke Wilson samozřejmě dobrý výkon, ale od posledního filmu co jsem ho viděl, se docela hodně změnil. Sice jsem čekal trošku něco jiného, ale i přesto George Gallo nezklamal.. 7/10 = 75%(30.7.2011)

• - Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)

• - Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)

• - Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)