Velmi solidní film. O komedii se sice jedná možná prvních 5 minut, zbytek je spíše Krimi/Drama/Thriller, ale to vůbec nevadí, díky atraktivní zápletce, což je porno průmysl o zábavu není nouze. Nechybí spory s mafiány, vyjebávky, krásné ženské, zajímavé nápady k vydělávání peněz. Dobrý inteligentní film, který táhne nahoru především sympatický Giovanni Ribisi. 80%(17.6.2015)

Takový pohodový bonus k Social Network, o nástupu placeného porna na internetu. Mám rád filmy o vzestupu jedince, králem těch fiktivních je pro mě Zjizvená tvář, králem těch "podle skutečných událostí" pak Social Network. Na těch filmech je akorát blbá ta kocovina, kdy si uvědomíte, že vy - řečeno slovy Henry Hilla - (do)žijete život obyčejnýho blba.(8.7.2011)

Film s hodně zajímavou tématikou a neméně dobrým zpracováním. Čekal jsem komedii, ale dostal jsem úplně něco jiného. Dostal jsem film založený na skutečných událostech. Film o chlápkovi, který se dostal k velkým prachům aby se vzápětí dostal do problémů s ruskou mafií a koneckonců i s vlastní rodinou. Middle Men mají skvělé tempo, napětí a velice slušné herecké výkony. Myslím, že si těch 5* rozhodně zaslouží.(7.5.2012)

Docela nenapadný snímek, který mě zaujal svým námětem a respekt skutečným osobám za to jak dokázali vydělat neuvěřitelný balík peněz téměř za nic. Ve snímků neuvidíte téměř žádné holywoodské hvězdy, ale to vůbec nevadí, protože zahráno to je skvěle. Překvapila mě taky zručná režie a parádní scénář, který nenudí ani minutu a díky tomu má film slušné tempo.(20.9.2011)

Mám rozporuplné pocity. Našly se chvíle, kdy jsem se díval, kdy už bude konec (obzvlášť mě vytáčeli kreténi Wayne s Buckem), ale na druhou stranu jde o unikátní film s výbornou výpravou od první minuty, údernými dialogy, které si neberou servítky a je natočen podle skutečnosti. To si zaslouží ocenit. 70% # imdb tagline: Money. Sex. Murder. Greed. Corruption.(3.7.2011)

• - Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)

• - Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)

• - Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)