Prostředníci

Middle Men

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 108 min

Dvaja chlapíci večne zhulení a nahonení, ktorí dostávajú viac po papuli ako dýchajú, ale stále niečo vymyšľajú, lebo v porne sa vyznajú aj keď v hlave to celkom v poriadku nemajú. A tak šefovať im začne chlapík ktorý sa vyzná, až sa všetci poriadne napakujú a snimi aj nenažratí ruskí mafiani, ba aj moslimskí teroristí si ich mastia a serú na Mohameda, veď tá blondínka je svätová trieda, lenže údy im stoja ako antény a podľa toho ich najdú radary a bombardéry ich likvidujú aj s ich stojacimi pérami.(20.7.2011)

Roztomilej kozatej kočkopes, kterej má tu smůlu, že sem ho viděl až po Vlkovi z Wall Street a Sázce na nejistotu. 1/3 komedie, 2/3 drama a 3/3 gangsterka. Všechno strašně fajn, ani jedno ale dotažený ke stoprocentní zábavnosti, neřku-li filmový dokonalosti. Dohromady tenhle žánrovej bordel pod nesebejistýma tvůrčíma rukama hodně ztrácí.(17.1.2017)

No tak konečně vím, komu můžu poděkovat. :D Middle Men je v podstatě gangsterka na téma obchod s internetovým pornem, kdy se skupiny podnikatlů i "podnikatelů" snaží urvat co největší místo u koryta pro sebe. Film nepostrádá vtip, tempo a disponuje i kvalitním hereckým obsazením. Luke Wilson sice nepatří k mým favoritům, ale tady zahrál slušně, ale pro mě byl největší hvězdou James Caan. Ač ve vedlejší roli, tak jeho postavu jsem spolehlivě nenáviděl. Zahrát takhle hnusnýho slizouna, to chce um. Líbil se mi Giovanni Ribisi a jeho věčně vykoksovaný loser. No a nakonec tu byl Boris Břitva alias Nikita Sokolov alias Rade Šerbedžija. Tenhle chlap má na ty mafiány z východu monopol. Krimi-komedie, které nemám příliš co vytknout. 85%(27.8.2013)

Překvapivě velice zábavná a místy dost napínavá gangsterka, která těží hlavně ze zasazení do začátku pornoprůmyslu na internetu. Scénář je překvapivě velice chytrej, celý je to velice stylově natočený a herecky se taky nedá na co stěžovat. Luka Wilsona jsem snad v lepší roli ještě neviděl a věčně zfetlá dvojice Ribisi/Macht taky pobaví. Jenom ke konci mi to přišlo trochu uspěchané a už to ztrácelo ten šmrnc a zábavnost, kterou si to drželo většinu stopáže. Ale i tak velké překvápko.(28.9.2011)

Zajímavej film ze zákulisí zábavního průmyslu. Vynikající herci, postavy Wilsona a Ribisiho jsou skvělý. Rade Šerbedžija jako ruskej mafián taky skvěle a malá role pro Terryho Crewse taky dobře. Nevim jestli je to úplně komedie, jak se tady píše, přesto mi utkvěl fórek s onanujícíma afgáncema. Spíš bych řekl, že je to takový drama. Pobavilo a to je důlěžitý. Je přece jasný co na netu vydělává nejvíc, ale tady to začíná.(9.11.2011)

• - Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)

• - Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)

• - Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)