Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

dr.fish

Opravdu nevím o co se tvůrci filmu snažili. Vznikla směs nudného amerického humoru kořeněná sexem pro náctileté (mládeži přístupno), navíc je vše zobrazeno přinejmenším naivně. Už styl vyprávění prostřednictvím vypravěče s nejameričtějším přízvukem v Americe, který blábolí jeden nesmysl za druhým a vrství ty kecy na sebe v dobré víře, že vytváří příběh, předznamenává průser. Film připomíná "eintopf" vařený pejskem a kočičkou, dali do toho vše co mají rádi, naštěstí to pak snědl někdo jiný. Já to s úsilím zkonzumoval celé a doufal, že na konci bude alespoň průměr. Všechno špatně. Rodina je základ státu! Tak to ne. Je to hodně špatná vykrádačka, velmi nepovedená...40% ()

Jara.Cimrman.jr

S hrdosti do světa vytrubuji, že pornoprůmysl díky mně nezbohatl ani o dolar a všechny nepříliš oděné soubory v mém počítači nechávám bez komentáře. Přesto jsem se naivně domníval, že mne bude hodně bavit příběh o počátcích zpeněžování nahoty na síti, ale pohled na rodinně založeného týpka bloudícího ve světě plném vlhkých klínů, geniálních magorů a důsledných mafiánů, mi žádný nadstandard nenabídl. ()

Icefist

Pro shlédnutí Middle Men jsem se rozhodl na základě popisku, že zde půjde o porno. A paradoxně to je pravda jen do určité míry. Bezpochyby to je atraktivní poutač, který přitáhne nejednoho diváka, ovšem když bych to měl sesumírovat já, tak bych mluvil o snímku točícím se okolo podsvětí. Je to příběh o chlapovi, který se díky svým schopnostem dostal za krátkou dobu k moci a spoustě peněz. A my můžeme pozorovat jaké slasti, ale i strasti, mu to přineslo. On nebyl u zrodu. Nebyl ani u konce. Jen do rozjetého vlaku naskočil v tu správnou chvíli a i když byl nakonec vysazen proti vlastní vůli a o pár stanic dál, než by zpětně chtěl, tak se mu podařilo udržet vše jakš takš v mezích únosnosti. A co zmínit na závěr? Prvotřídní hudbu! 90 % Oblíbená část- nabídka FBI ke spolupráci ()

EvilPhoEniX

Velmi solidní film. O komedii se sice jedná možná prvních 5 minut, zbytek je spíše Krimi/Drama/Thriller, ale to vůbec nevadí, díky atraktivní zápletce, což je porno průmysl o zábavu není nouze. Nechybí spory s mafiány, vyjebávky, krásné ženské, zajímavé nápady k vydělávání peněz. Dobrý inteligentní film, který táhne nahoru především sympatický Giovanni Ribisi. 80% ()

Fíla

Musím říct, že to není vůbec špatné. Čekal jsem od toho o hodně méně. Když se na to koukáte, hned vám příjde něco jako chlapi, kteří si honí péra, že to bude blbost. Potom si řeknete, je to luxus. A pak, že to zase upadá. Ale v celkovém součtu je to velice elegantní a imponující film. Nechybí tomu ani zábava a ani akční výstřelky. Dabing sice nijak neuchvátí, ale rozhodně je to dobrá filmová projekce. Já byl rozhodně spokojený. ()

• Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)
  • Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)
  • Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)