Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Trailer

Superpero

Skvěle a zábavně udělanej film. Je to v podstatě gangsterka, kde se všichni přetahujou o megavýnosnej byznys s internetovym pornem. Luke Wilson v hlavní roli je přesnej a líbilo se mi, že byl dobrák. Nejlepší byl ale permanentně sjetej Giovanni Ribisi a nejlepší scéna, když jeho kámoš totálně zkoksovanej poletoval ve stavu beztíže. A i když je to o pornu, tak tam je rodinný poselství, no já se prostě bavil a byl jsem i napjatej. ()

POMO

Middle Men sú v pohode. Pobavia. Ale zostanú v tieni podobne ladených majstrštykov, ktoré si postavy i jednotlivé scény vychutnávajú gurmánskejšie. Z porno-biznisu sú to Andersonove Boogie Nights, z internet-biznisu Fincherova The Social Network, a z gangster-biznisu Scorseseho Casino či Ritchieho Snatch. Aj motív šťastného rodinného života, zničeného náhlym zbohatnutím a hladom po "sexe a rokenrole" v strednom veku je ohraný. Nebyť pakistánskych teroristov, zbesilo onanujúcich nad americkým pornom, nebolo by pre čo si film pamätať. ()

Renton

Scénář: George Gallo , Andy Weiss .. Men have been jerking off since the beginning of time. _ Nejen fejsbůk dokázal na internetu vydělat miliardy. Suprové téma, které šlo jistě zpracovat ještě lépe. Vyprávění se až moc tříští a těch pohledů tu pár let dozadu pak o pár let dopředu, roky sem, roky tam apod. až otravuje. Fincher skáče taky do různých časových úseků, ale nedělá to tak rušivě. 70%. ()

Malarkey

Luke Wilson je stejně tak skvělý herec jako jeho brácha, Owen. Dokáže překvapit a stejně tak to bylo i v tomto filmu s názvem Prostředníci. Tenhle film přesně se řadí do té skupiny filmů, o kterých jsem v době vydání vůbec nevěděl a všiml jsem si jich náhodou na HBO. Přitom po shlédnutí filmu si řikám, jak je sakra možné, že o filmu jsem se dozvěděl až tři roky po vydání. Prostředníci mají totiž velký a silný příběh, který nejenom, že je originální, ale je hlavně napínavý, akční a chvílemi i zábavný. Taková kombinace se v dnešní době už moc nevídá, o to více si toho filmu vážím. ()

Enšpígl

Neskutečně zajímavě, gradačně vyprávěný příběh. Způsob vyprávění mě fakt hodně dobře a především velmi rychle pohtil a docela mě zajímalo jak se to všechno nakonec vysere. Akorát, podle skutečný události, budiž, ale těžkomě jde do mysli představa onajujích fousačů z Al-kajdy, jak odkladaj kalešnikova, sundavaj maskáče, odhrnojou fousy, zapínaj pc a ještě než si se svým nadobíčkem začnou hrát na výtah, maj v prdeli raketu od námořnictva, to bylo fakt až žhavovýstřelový, ale jinak velká kvalitka, luxusní prostředí, ruská mafie, fbi, spousta prachů, spousta ťapek, jo takhle nějak to asi může fungovat. Herecký výkony dobroš. Možná bych čekal trošku víc sexu s ohledem na to v jakým prostředí příběh tankuje, ale neva stejně by to jen ubíralo na tempu. ()

• Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)
  • Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)
  • Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)