Prostředníci aneb pravdivý příběh o tom, jak se fenomén jménem porno dostal na internet. Nejvíce bych vyzdvihl herecké obsazení (Wilson se do role "slušňáka" hodil a pro Ribisiho jen další pro něj typická role pošuka). Škoda, že film ve druhé půlce trochu ztrácel grády a nevydrželo nastolené tempo. Přesto jako pohádka pro dospělé určitě dobrý...6/10.(13.9.2012)

Čo má na svete najväčšiu cenu? Dobrý pocit z kvalitne odvedenej práce, dobrá povesť, čisté svedomie? Ale kdeže. Najväčšiu cenu má originálny nápad. Presne tak. Dostať nápad, ktorý predbehne všetkých. Už len stačí trošku premyslieť marketing a ste za vodou. Má to však jednu veľkú nevýhodu. Začnete priťahovať pozornosť. A to znamená problémy. Presne o tomto je tento film. Kvalitný a zaujímavý, len má človek pocit že je to taký zlepenec. Že všetko už niekde videl. Ale čo si budeme hovoriť. Keby tvorcovia dostali originálny nápad, tak meno George Gallo pozná väčšina divákov. Hold, na nového Scorseseho si musíme ešte počkať.(19.7.2011)

Porno, retro, dobové šlágry, kšefty a mafie - kombinace, která ani nemohla dopadnout špatně. Ale když nepočítám Lauru Ramsey neodolatelně rozahující nožky, tak Prostředníkům chybí cokoliv hodno zapamatování. Předpokládám, že pokud na tenhle film někdy narazím v telce, budu si říkat, že už jsem to možná viděl a pak budu překvapenej, že jsem to tu i hodnotil.(5.9.2011)

To jsem nevěděl že má porno průmysl za sebou tak zajímavý příběh : ) Vážně tohle byla pecka , kterou napsal sám život až je to neuvěřitelné že takoví kreténi mohli něco takového vymyslet . Prostě úžasný . Vážně jediná věc která mě na tomto filmu vadila bylo to že Luke Wilson do své role nedal více , hrál tak něják chladně a to se na hlavní postavu zrovna nehodí , ale herecké výkony ostatmích to tak něják vyvážily . ( 14.5.14/MAC )(14.5.2014)

Neskutečně zajímavě, gradačně vyprávěný příběh. Způsob vyprávění mě fakt hodně dobře a především velmi rychle pohtil a docela mě zajímalo jak se to všechno nakonec vysere. Akorát, podle skutečný události, budiž, ale těžkomě jde do mysli představa onajujích fousačů z Al-kajdy, jak odkladaj kalešnikova, sundavaj maskáče, odhrnojou fousy, zapínaj pc a ještě než si se svým nadobíčkem začnou hrát na výtah, maj v prdeli raketu od námořnictva, to bylo fakt až žhavovýstřelový, ale jinak velká kvalitka, luxusní prostředí, ruská mafie, fbi, spousta prachů, spousta ťapek, jo takhle nějak to asi může fungovat. Herecký výkony dobroš. Možná bych čekal trošku víc sexu s ohledem na to v jakým prostředí příběh tankuje, ale neva stejně by to jen ubíralo na tempu.(5.11.2012)

• - Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)

• - Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)

• - Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)