Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

JK-Stinger

Docela slušná komedie, ale že bych z ní byl nějak zvlášť unešený, to se říct nedá. Je fakt, že to pěkně odsýpá a fórky se hrnou jeden za druhým, nicméně režisérův Road Trip tím u mě rozhodně překonán nebyl. ()

TonyM

You are literally too stupid to insult. Určite nie skvelá, ale predsa len veľmi dobrá komédia, s hromadou vtipných hlášok, aj keď skutočne som sa schuti zasmial len pri scénke na konci filmu, a takisto na záverečných titulkoch. Zaujímavý príbeh, aj keď často opakovaná téma, ale tuto trošku inak podaná. Potešilo ma, že to nie je zasa o ďalšej "nudnej" noci v Las Vegas, ale skôr o následkoch tej noci. Ale aj tak je to ďalší prípad, ktorý mi potvrdzuje, že dnešné komédie nie sú tak zabavné ako ich predchodcovia, aj keď mnohé dnes majú veľa vtipných dialógov a situácií, ale nedokážu ma už rozosmiať tak ako napríklad Leslie Nielsen, Jim Carrey, Steve Martin alebo Rowan Atkinson a ďalší. ()

Ole92

Výborná komedie. Sice trochu nerealistická ale nasmál jsem se jako blázen a některé scény jsem si pouštěl pořád dokola. Palec nahoru. ()

passat

Pohodovou jízdu nabitou skvělými momenty kazí snad jenom slabý příběh, kde není vlastně žádný děj. Ale u komedie to přece zas tak nevadí, že? 75% ()

Harpy

Rozhodne stojí za to, pozrieť si to......nasmiala som sa :D humor v tomto filme mi je blízky, námet tiež :D nečakala som že práve tento film mi tak sadne, ale splnil účel, smiala som sa po celý film.....možno záleží trochu aj na tom s kým to pozeráte a akú máte momentálne náladu, my sme mali vtedy zrejme ako stvorenú na tento film....pre mňa jedna z najlepších komédíí + bonus na konci(skvelo vymyslené) ()

Thomm

Dost povedená komedie a jsem fakt rád, že to můžu napsat, protože to je jedna z mála, u které jsem se zasmál víckrát než 5x za celý film. No, podstatně víckrát. Na druhou stranu se ale stejně neobejde bez trapností a nevtipných hlášek, které mi prostě dokážou zkazit dojem z filmu tak, že nemůžu dát 5*. ()

Papaboot

Celkem uvěřitelná rozlučka se svobodou obalená tak tunou nereálných hovadin, přesto a nebo právě proto jsem se dlouho takhle nepobavil :) ()

Jennifer67

Vtipná, dokonalá a naprosto nepředvídatelná komedie. Film jsem viděla už snad 15x a pořád mě to baví. Nejoblíbenější postavy: Alan a Phil :D ()

Skarface

Tak tohle byl opravdu Road trip zběsilá jízda a moc dobře tohle znám z vlastní zkušenosti párkrát se mi taky stalo že sem měl totální .Jinak abych se vyjádřil k filmu povedá komedie která splnila učel na 85% chvilkami sem se celkem i nudil ale jinak fakt paráda a nejvíc se mi asi na tom líbil závěr filmu kde sme se mohli dozvědět co se tu bláznivou noc dělo :) snad jen škoda že to takhle nefunguje i v reálu . a teď hurá do Bangkoku. ()

Flopik

Videl som to už dávno ale teraz som to chcel pozrieť znovu a urobil som dobre.Určite jedna z najlepších komédii ktoré som videl a to som ich už videl fakt veľa.Herci super fakt sa mi páčila táto zostava.Určite 100% a 5* o tom nieje pochýb . ()

husokachna

Dal bych tři, protože je to po všech směrech průměrný. Ale místní hype mě nutí dát dvě, protože ty kecy o filmu roku a nej komedii jsou samy o sobě víc k smíchu, než celá Pařba a já se téhle vlně musím postavit. Když je je Zach sám sebou a není to moc vtipný, tak je asi něco špatně. V jedné epizodě Between two ferns je víc humoru než bylo v celé téhle taškařici. PS: Proč musím Heather Graham hrát pořád štětky a ukazovat části těla? ()

crozet

O zpravidla tragických TV víkendech vzpruha spíše nečekaná, děkujeme. Film samotný nepostrádá náznaky chytlavého humoru, jak jej rozšířila vlna krimi komedií od 90. let (jakkoli se jedná opravdu spíše o náznaky). Ve scénáři se sice občas vyskytnou krkolomné momenty a otázky ve stylu "...jak to, že...?" rostou - ale to je jedno.. Pokud se chcete pobavit a vypnout, dejte šanci míru. ()

Dejvi21

Vždycky zaručeně pobaví. Je mnoho dobrých filmů, ale těch, na které můžete koukat stále zas a znova už je méně. Perfektní oddechovka. ()

blazir1 odpad!

Mate radi fekalnosti vseho druhu, zejmena ty nejnechutnejsi? Bliti? Bez travy se ani nevys***te? Chteli byste to zkusit s tygrem? Tak tohle je pecka primo pro vas... ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)