Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

Renie42

Tak to bylo dost bombastický. Mě tahle čtveřice přirostla k srdci a i tučňáci a opičáci nejsou špatní. Dost dobrý nápad utéct v cirkusu a předstírat, že jste cirkusáci a ne obyvatelé ZOO. A citové zplanutí mezi Jelimánem a medvědicí Soňou, to nemá chybu. ()

Jason69

Parta se vrací zpět a pokouší se znovu dostat domů do rodného New Yorku. Cestou zpět narazí na cirkus, ke kterému se přidá získá zde nové přátele. Když konečně dorazí do New Yorku zjistí, že v ZOO se už necítí doma a vrátí se do cirkusu. Některé scény jsou už moc i na animovaný film a pro mě osobně byly zábavnější předchozí díly i tak ale 75%. ()

kakyn

Rozhodně nejlepší Madagaskar. Takhle šíleně ujetou volovinu sem dlouho neviděl. Fakt prdel film :D takhle sem se nenasmál ani u Ice Age 4. Spolu s Brave nejlepší animák roku 2012. ()

Mercilonka

Zklamání. To cítím po shlednutí třetího dílu. Kritika "příliš neuvěřitelné" zní docela směšně, když se jedná o animák zvířat, ale je to tak. Nejvtipnější scéna pro mě je, kdy Alex učí tu levhartku skákat a ona po něm vše opakuje. Skutečně jediná chvíle, kdy jsem se zasmála. V některých scénách mám pocit, jakoby tvůrci vystřihli kus materiálu omylem. Celkově na mě film působí dojmem, jakoby na něm pracovalo více lidí nezávisle na sobě a pak to jen dali dohromady. ()

ikilledjenny

Tatatarararatata cirkus tatatarararatata afro, cirkus, afro, cirkus, afro, puntíky, puntíky, puntíky afro. Tak tohle bylo nejlepší z celého filmu, jinak překombinovaná rádoby vtipná nuda. Škoda. ()

nadalv

Ze všech tří dílů rozhodně nejšílenější, nejzábavnější, nejvtipnější... atd. Skvělá jízda. Díky. Pro mě animák roku, možná i 5 let. ()

Themilhaus

Díl byl ještě víc proložen vtipnými scénami a plno vtipnými hláškami, u kterých sem se já osobně docela dost pobavil :D.... Mě osobně nejvíc dostal dostal vztah krále Jelimána s Medvědicí a jejich romantické scény....To se jim opravdu povedlo! :D.... Myslím že to byl asi nejpovedenější díl ze všech , i když po dějové stránce to nebylo až tak moc duchaplné ale myslím , že to tak nevadilo když vezmu v potaz že je to určené i pro děti... Za mě určitě zcela zasloužené 4 hvězdy a pro pobavení a odreagování můžu jen doporučit :-) ()

rottenpolo

Daren to dobre napísal . "Kašlat na divočinu, cirkusy jsou pro zvířátka prostě to nejlepčejší co je v životě může potkat. Milí tvůrci, děláte si PRDEL?" Tiež som sa nadtým pozastavil, to je trocha moc. Najslabší diel podľa mňa, prišiel mi už stereotypný. Firework potešil ! :D ()

maoc

Fanoušci série moc potěšeni nebudou, ale fanoušci nespoutané zábavy, barviček a vyšampónovaných emocí ano. Já tedy byl. Stydím se to přiznat, ale u megascény v cirkuse ukápla slza. Za to můžou ty smyčce v Firework. ()

Dragonflyfly

Málokdy se stává, že by další díl od úspěšného snímku byl stejně úspěšný. Ještě méně se stává aby další díl byl ještě lepší než první film. A co je naprosto ojedinělé, je aby to byl třetí díl, co předčí všechny předchozí. Tam kde rok od roku pokulhává a klesá Doba ledová, tam roste Madagascar. Dlouho jsem se takhle nepobavila a myslím, že (bohužel) zase dlouho nepobavím. Abych se 90 minut řechtala jak smyslů zbavená, se mi už pěkných pár let nestalo...jestli vůbec někdy. To je tak ulítle, úchylně a přebarveně skvělý film, že si nedovedu představit, že uvidím kdy lepší nebo spíš vysmátější animák, než je v pořadí třetí Madagascar. ()

MadMax3

Napratane gagmi, sialenostami. Fantasticky napisana, nakreslena, nahovorena kapitanka Dubois - lovkyna zvierat po meste. Stale to dava nejake posolstvo ako kazdy animak, ale hlavne bavi. A bavi neuveritelnym tempom, neustale sa nieco deje. Najlepsia cast serie a mozno top animak roku. 80% ()

kubas369

Madagascar po třetí a opět zbytečně tahle serie prostě už nemá od jedničky co nabýtnout. Ale je to záživnější než dvojka. ()

Fenris 13

Cirkus nemám rád a klauni už vůbec ne (asi a to může Pennywise). Ovšem tohle číslo je parádní od začátku v Monte Carlu až po finále v New Yorku. Jen by mně zajímalo, jak se to líbilo ve Francii :-) A romantika v podání Jelimána a medvědice, to je teprv něco… Lepší než oba předchozí díly dohromady. ()

Lucius55

Více povrchní než předchozí díly, více infantilní než předchozí díly, ale když víte, co čekat, a jste na to připraveni, zábava se dostaví ;-) ()

carodejb

Prvá polovica ma nezaujala. Zopár vtipov, ale na jednotku sa to ani omylom nedoťahovalo. No potom prišlo vizuálne nádherné finále a ideologicky dokonalé zakončenie príbehu a ja som trochu pookrial. Pre fanúšikov je to určite najlepší diel, pre ostatných je to mierne nadpriemerný animák, ktorý neurazí. Teda aspoň pre mňa. Keďže príbeh je už uzavretý dúfam, že štvorka nevznikne. ()

brzozin

Z počátku to vypadalo jako beznadějná taškařice na pomezí grotesky a připitomělé vymývárny mozků podle hesla čím více gagů, nelogičniostí, honiček, padání, skákání, hekání, potvoření, vřeštění, mlácení pantem a všelikého klevecení tam bude, tím více se to bude dětem líbit. Nechápu, proč současná filmová produkce, co se k nám linze spoza oceánu, právě toto považuje za vtipné. Jestli chce někdo ze svých dědtí vychovat neurotiky (mám dojem, že věc je stejně již dokonána), ať na takové pohádky chodí co nejčastěji. Nicméně časem se z toho vyklubala docela zábavná podívaná, která zhruba od půlky začala chytat jakýs takýs děj s hlubším smyslem a zápletkou. Nakonec sice tvůrci opět přeladili do lidové zábavy pro ploché mozky, ale i tak to na 2hvězdy stačilo. Možná by byla jen 1, ale v ostravském Cinestaru byl takový zvuk (neskutečně potichu a neskutečně na oplocho), že jsem nemusel kromě úleťáren na plátně poslouchat i uřvané dialogy postav, chvílemi zavřít oči a relaxovat (višiml jsem si, že to tam dělalo více lidí a jeden dokonce vedle mně usnul a docela chrápal). Čili nakonec dvě hvězdy. Jen ještě jedna poznámka, pokud tento "nátěr" spočívá v absolutní ztřeštěnosti, pak ano, nátěr to je. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)