Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

apollines

Ale jo, dobré. Byly tam vtipné scénky, příběh také dobrý, ale když to vidíte několikrát denně, rychle ztratíte smysl k životu. Jednou dobrý, vícekrát spíše po lobotomii. 2 a 3/4* ()

ondrazig

Viděl sem to v češtině takže to není uplne ok, ale líbilo se mi to.....a jako hláška : "moje bříško by vám chtělo něco říct" mě odrovnala :D ()

borohub

Začátek byl hrozná bída, posledních 30-45 minut bomba. Vtipů byla taková stejná dávka jako v předešlých dílech, ale na předešlé díly jsem se díval trošku mladší, takže jsem na to hleděl jinýma očima. Každopádně proč KURVA do něčeho takové srali tolik barev? Proč to dělali? Snad nikdy jsem neměl v kině dojem že dostanu epileptický záchvat. Ovšem ruský tygr, dobrý soundtrack a celkový dostání z té nudné 1/2 filmu u mě tento film získal 4 hvězdy. ()

liquuid

Jsem naprosto spokojený s celkovým výkonem tvořitelů madagaskaru 3, kde až na časté momenty opravdu nereálného charakteru to byl opravdu napínavý příběh, plný spousty skvělých scén, naplněn až po okraj humorem a efektivita zapůsobit na diváka 100%. Nejde nesledovat, vážně nářez a doufám, že takové budou další filmy, které během prázdnin očekávám. ()

Brumlak

Barevné, psychedelické...trocha evropské...baví, baví, baví...nudit se nebudete, ze všeho trocha a věřte mi, závěrečný cirkus bych rád navštívil. Non, je ne regrette rien... ()

arkis

Farbou a rytmami presýtený ohňostroj naháňačiek, sált a premetov rovnocenne uchváti malých aj veľkých divákov. V porovnaní s predchádzajúcimi dvoma filmami je tu oveľa viac dospeláckych fórikov i groteskných gagov. Nový zloduch – francúzska policajtka DuBoisová, ktorá v sebe spája výzor smrtiaceho pavúka, stopárskeho psa a chladnej Edith Piaf, pôsobí naozaj neporaziteľne a nezničiteľne. S takýmto silným protivníkom sa zvieracia parta ešte nestretla. Napriek napínavému prenasledovaniu si zvierací hrdinovia zachovávajú príjemnú bezstarostnosť, hravosť a láskavosť. V strhujúcej záplave farieb a hlučnej hudby stihnú utrúsiť zopár veľkých životných právd, vyzdvihnúť silu priateľstva a súdržnosti. Animátori sa odtrhli z reťaze a ich stvárnenie zvieracích cirkusových vystúpení, kde neplatia žiadne fyzikálne zákony, zatieni aj slávny Cirque du Soleil, ktorým sa očividne inšpirovali. ()

katuuuska

Pokračování u animáků zrovna nemusím, ale v tomhle případě jsem byla spokojená. Výbornej soundtrack, skvělý hlášky a dost nelogický scény.. no co aspoň byla sranda :) ()

Katte

Ano, i třetí pokračování může hodně hezky překvapit a předčit veškerá očekávání. Dlouho mě něco tak nerozesmálo jako "král Jelimán", tučňáci, a vlastně celá parta. Jedna lepší a zábavnější scéna než druhá. :) ()

PAVLIS

70% Ať mi nikdo neříká, že animátoři při tvorbě tohoto dílka nebyli většinu času něčím totálně sjetí. Neskutečně šílená jízda, která mi skoro nedala čas si uvědomit, jaká je to dějově a logikou totální kravina. Asi proto jsem se tak skvěle pobavil. ()

DoubleJo

Veľké sklamanie. Namiesto orgininálneho deja plného vtipných hlášok a gagov iba scenáristické tápanie, ktoré nevyprodukovalo nič zaujímavé. Jednoznačne najslabši diel z trilógie. Jedinou svetlou stránkou boli tučniaci, aj to len Skipper, keďže ostatní traja nedostali žiadny priestor, napriek tomu, že sú to najvtipnejšie postavy. No najväčším sklamaním zo všetkých bol Julien, ktorý je v seriáli kráľom hlášok a nápadov., po ktorých sa pučíte od smiechu a tu akoby bol niekým iným. S.B. Cohen sa rozhodne nechytá na seriálového, geniálneho Dannyho Jacobsa a to isté sa dá povedať o celom filme, ktorý nesiaha seriálu o tučniakoch ani po členky. ()

boombang

Jen taktak to dalo čtyři hvězdy. Potěšili tučňáci, lev, i král Jelimán se svou suitou (zvlášť opice á la Versailles) a taky většina osazenstva cirkusu (hlavně medvědice a tygr), naproti tomu zebra a žirafa jsou otravní podobně jako osel ve Shrekovi. Nepotěšila kapitánka Dubois, asexuální kreatura s prsy a boky jako Věstonická Venuše a naprosto zoufale nevtipná. Vizuál i soundtrack téměř výborný, vtípků taky docela dost a klišoidně zmatený děj vem čert. Mělo to být zábavné - a taky bylo. ()

habertek

Obrovský překvapení! Tento rok aspoň pro mě dva animovaný trháky Madagascar 3 a Ice age 4 vtrhly do kin. Popravdě...Madagascar mě ani tak netáhl a hlavně jsem se těšil na Ice age...No po shlídnutí musím konstatovat, že Ice age zlamání vcelku a Madagaskar velký překvapení a předčilo to i to Ice age a to vcelku o dost aspoň pro mě... ()

HaiWithLove

Včera jsme koukali se ségrou na Dobu ledovou 4 a dneska jsem (znovu) viděla madagaskar 3. Musím tu trochu přehodnotit své hodnocení. Madagaskar je sice stále vtipný a krásně roztomilý, ale Doba ledová byla perfektní. ()

Renie42

Tak to bylo dost bombastický. Mě tahle čtveřice přirostla k srdci a i tučňáci a opičáci nejsou špatní. Dost dobrý nápad utéct v cirkusu a předstírat, že jste cirkusáci a ne obyvatelé ZOO. A citové zplanutí mezi Jelimánem a medvědicí Soňou, to nemá chybu. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)