Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

Beaka9

SPOILER. Madagaskar 3 je příkladem filmu ve stylu "proč jej udělat jednoduše, když to jde složitě". Děj je plný neuvěřitelných a vcelku nudných scének, zatímco pořádný příběh úplně chybí. Chybí dokonce napínavá zápletka a konec jak se patří. Naše známé osazenstvo se rozhodne, že se chce dostat zpět do New Yorku. V další scéně se již ocitá na hranicích Evropy v Monte Carlu a my jsme nuceni uvěřit, že lev, zebra, hroch a žirafa přeplavali Středozemní moře jen se šnorchlem a potápěcími brýlemi. Osazenstvo nenapadne nic jiného, než za všechny peníze koupit cirkus, o kterém záhy zjistí, že je nudný a že bankrotuje. Cirkus však neopouští, nesnaží se najít loď plující do Ameriky a ani nesáhnou ke svým osvědčeným šnorchlům, ale rozhodnou se cirkus přebudovat. Lev už není zábavným mladíkem, ale spíše mužem ve středním věku se spasitelskými sklony. Promlouvá ke zvířatům a přesvědčuje je i nás o tom, že cirkus bez zvířat je pohroma, a vnucuje nám tak myšlenku, že jsou zvířata v cirkusu šťastná!!! Děj je plný mini-happyendů typu - francouzská vyšetřovatelka, která se chová jako kříženec psa a černé vdovy, probíhá zdmi a probouzí své raněné souputníky písní Non, Je ne regrette rien (absolutně nevkusné), tuleně uvízlého na skále zachraňuje plachtící zebra, roztřesená žirafa na 15 m vysokém laně je povzbuzována tanečkem s hrošicí, apod. To však není nic oproti vystoupení renovovaného cirkusu – frčí snad tvůrci na LSD? Spirály, světla, všichni na motorkách nebo kolečkových bruslích a tygr, co přeskakuje obruč o průměru menším než otvírák na lahve. Ve zkratce: přebarvená psycho-estráda. Přidáno bylo mnoho nových postav, z nichž na největšího sympaťáka měl zřejmě aspirovat cirkusový tuleň, zatímco na záporáka zcela jistě madam DuBois. Vpasovat do filmu pro děti psychopatickou kombinaci Magiky von Čáry a Rity Holoubkové z Harryho Pottera, co vraždí zvířata kvůli neovladatelnému chtíči, mi přišlo až příliš. Když to shrnu, nechápu, jak může mít tento film tak vysoké hodnocení? Podle mého názoru se pohybuje nad propastí „odpadu“. Jedna hvězda. ()

montel

Čtveřice zvířecích kamarádů se snaží vrátit zpět do New Yorku, kde v zoo společně vyrůstali. Pomoci jim v tom má zvířecí cirkus Zaragoza, jehož majitel zrovna bojuje v Evropě o smlouvu, která by zaručovala americké turné. V patách ale mají zlou lovkyni zvířat, která touží získat hlavu lva Alexa a tak se musí zvířecí kamarádi snažit, aby nepadli do nepovolaných rukou...Veselý, pohodový animák určený spíše dětem, ale i dospělák se jistě pobaví podobně jako já. První půle je spíše taková nemastná, neslaná, ale v drůhé půli se rozjel pořádný koncert plný barev a humoru. Takže dobrý. 55% ()

Gretel13

To co mi dala jednička a dvojka mi vzápětí zase vzala, trojka nahradila. Je to famózní. Super příběh a kopa srandy. ()

Aalya

Po tom, co jsem dvojku vypnul po 20 minutách, jsem se trojce vyhýbal jako čert kříže - jaká to chyba! Tuna hlášek a fakt vtipných momentů. Asi je to i tím, že se to nutně netočí jen kolem hlavních postav. Každopádně oproti předešlému dílu ohromný posun vpřed, hlavně v animaci a celkové ucelenosti. na pět to není, ale i přesto jsem se celou dobu skutečně dobře bavil. ()

zeromen

Afro Cirkus. Pecka. Jeden z nej. animáků co jsem vyděl. Můžu s klidem říct že téměř lepší než jednička. ()

petrce

Nejzabavnejsi Madagascar, super hlasky, skvela hudba , krasne prostredi a ala road movie s nadhernou krajinou v pozadi. Opravdu se mi to moc libilo a velice mne to pobavilo ;-) ()

Aresto

Na rozdíl od ostatních dílů chybí vtip, jednička úžasná. Až moc velký americký sentimentální konec, to mě nehorázně nasralo jak s toho udělali zase "MORÁLNÍ" kravinu. Vizuální s Katy Perry - strašný ! ()

Tuard

Nejlepší díl, aspoň pro mě. Film se mi líbil, ve 3D výborné, ale mohl být lépe proveden. Za mě 4*, nic víc co bych vytkl. ()

Harris777

Nechápu tak vysoké hodnocení. Úplně průměrní animák. Možná jsem už vyrostl z naši Zoo čtyřky ale snad kolem super tučňáku opravdu neslané a nemastné. Držím palce Kowalskému :D ()

Mistr119

Madagaskar 3 je výjimkou potvrzující pravidlo, že pokračování už není tak dobré jako 1. film! Po poměrně psychologické dvojce Madagaskar doslova povstal z popela a pořádně to roztočil! V jednom kuse jsem se válel po podlaze! Jeden fórek za druhým! Jedna narážka za druhou! A to všechno v rovnováze s příběhem! Jenom občas jsem si na té podlaze říkal, jestli tenhle další fórek už není trošku přes čáru reality, ale jinak super! :) ()

Tumbik

Tohle je snad jediná série animáků, která má tak kladné ohlasy i po dvou pokračováních. Naprosto luxusní pokračovaní, nechyběly ani dojemné scény. Madagaskar si drží svou vysokou kvalitu už i po třetím dílu, což je velmi dobře ;). ()

P@\/EL

Třetí film animáku Madagaskar táhne zejména parta tučňáků, kteří zde dostali dostatek prostoru, což je jen a jen dobře. Zbytek osazenstva si totiž vede spíše průměrně a tolik nebaví. Příběh motacíjí se kolem cirkusu je jakž takž zajímavý a místy poměrně dost svižný a dobrodružný. Jediné, co mi vyloženě lezlo na nervy, byla ta protivná francouzská stopařka a lovkyně zvířat. ()

soukyd33

Je to jízda, a neuvěřitelná blbost. Zvířata mají opravdu zvláštní způsoby. Všechno je lepší až super. Bohužel je to až přehnané, a proto nedám 5 hvězdiček. Humor je téměř všude, nebo alespoň hlášky. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

draxxi

Tahle serie drzi latku porad vysoko. Hromada hlavnich i vedlejsich foru me vzdycky dostane... Jem mam obavy, ze po shlednuti toho LSDvystoupeni cirkusu, budou ted deti u Berousku trochu sklamani... 7/11/2021 87% ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)