V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

Hucocaky

Perfektná pohodovka, počas celého filmu vládne super nálada, ktorá sa vzniesla aj do môjho sledovania. V podstate nemám čo vytknúť, pestrý humor akcia, mal som niekoľko výbuchov smiechu a teda *4. ()

Tristanian

V jednom týdnu jsem viděl dva filmy vycházející z populární seriálové předlohy a je zvláštní, že tenhle souboj jasně vyhrál ten počin, jehož ohlášení jsem považoval za kravinu roku. Je to strašná blbost, ale na nic jiného si ani nehraje. A jistý slavný holywoodský herec si u mě po otřesných Temných stínech docela napravil reputaci. ()

AndysekAndys

Čekala jsem všechno, ale že se tam objeví Johnny, to tedy fakt ne :-D trochu mi to připomíná nový Souboj Titánů a scénu se zlatou sovou :-D. Ano, jsou lepší filmy, ale bavila jsem se a lehké nostalgické vzpomínky k populárnímu seriálu mě nadchly. Super :-) ()

Digmen

Včerejší mozkovýplach se docela povedl. Mám na mysli recyklaci osmdesátkového seriálu do podoby celovečerní ujeté komedie - JUMP STREET 21. Už ani nevím, před kterým filmem jsem upoutávku viděl. Ovšem docela mě oslovila. Příběh ničím nevybočuje ze zajetého trendu ulítlých amerických komedií a pojednává o tom, jak jsou nasazeni dva mladí policisté na střední školu, aby zjistili, kdo prodává a vyrábí nový druh drogy, která zabíjí studenty. Výběr hlavních protagonistů se povedl a jak Channing Tatum, tak i Jonah Hill odváději svou práci velice dobře. Komediální scény jsou skutečně srandovní a dialogy hýří vtipem. Hudba je klasicky teenagerovská a uslyšíme jak rádoby punkové melodie tak i vyloženě taneční pecky typu LMFAO. Kdo si chce u filmu odpočinout a zasmát se zároveň, momentálně asi nic podobného v kinech nejde. Ve snímku má i své malinké cameo Johnny Depp, a je velmi překvapivé. Jako oddechovku tedy doporučuju. Hodnocení : 70% ()

evca_007

Byla jsem fakt hodně mile překvapená. Skvělá dvojice hlavních postav, vtipné dialogy a celkově skvělý dojem. Co víc si od komedie tohoto typu přát. ()

JackieBliz

Ani nevím kde začít. Když jsem si pouštěla film očekávala jsem jistou kvalitu díky vysokému hodnocení, ale rozhodně jsem netušila jak moc se budu bavit. Můj příběh o bolení břišních svalů začal hned v první minutě, kdy se zpoza skříňky objevil Channing Tatum s hárem. Koktání Jonaha Hilla to byla další meta, o chvíli později kola a první zatčení...film prošperkovaný vtipnými gagy, dobrými situacemi a budete se skvěle bavit od začátku do konce, i když je příběh prostý. Už ani nevím kdy jsem se v poslední době takto pobavila. Ice Cube se v roli našel. Nejvíc jsem stejně umírala smíchy z účinků drogy a z věty "Za všechno může Glee. Zasraný Glee! " ()

Stranger#

Ze začátku to vypadalo slibně, obzvlášť potenciál návratu na střední, scény s heroickou hudbou, ALE bohužel pár výborných vtipů/situací podlehly pod hordou dalších, které byly naopak o ničem, různé situace kolikrát trapné. Jonah Hill u mě tímhle filmem padl, krom dobré komedie Superbad, má většinu blbých scén na triku on, na typově podobného Zach Galifianakise nemá. Takže na závěr já se divím, že to tu má tak vysoké hodnocení. V porovnání s filmy se stejným principem např. Bad boys 2 (69%) je tohle opravdu těžká slabota. 1* (díky tomu, že je to tu přeceněné) ()

Dexter666

Strihový úlet pre ďalšiu generáciu. O dosť tupšie a priamočarejšie, ako som dúfal - celé sa to veľmi podobalo traileru. However - veľmi vtipné, najmä v prvej polovici to má šťavu, v druhej - napriek pribúdajúcej akcii - tomu chýba troška rozumu a nejakého scenáristického konceptu. Režijne ako keby bolo nutné porušovať nejaké všeobecne zabehnuté pravidlá a tak sa tu v jednej scéne stretáva až groteska s umieraním, romantika s obhorenou mŕtvolou, výpravná akcia s nechutne amatérskymi počítačovými trikmi... Mám zmiešané pocity, čakal som viac. Slabé 3* ()

Marchellonzo

Když jsem si film pustil, tak jsem si prvních asi osum minut myslel, že se dívám na trailer. Rychlejší seznámení s hlavními hrdiny a vůbec jejich minulostí jsem snad ještě neviděl, což mi bylo celkem proti srsti. Ovšem během filmu se z toho vyklubala vcelku nadprůměrná komedie u níž jsem se bavil po celou dobu, hlavně díky super hláškám. Pohodový film, který nezazářil, ale ani nezklamal. Jinak zjevení Johnnyho Deppa jsem vůbec nečekal, takže za jeho herecké obsazení taky menší plus. ()

oSiSko

Sú tam dobré veci, dá sa zabaviť, nie je to síce ničím výnimočné, ale bavil som sa celý čas a nič viac som od toho nechcel. ()

JackWalters

Zde, na rozdíl od Paula, trailer neukazuje z filmu to nejlepší, spíš naopak, po shlédnutí traileru jsem si myslel, že se filmu nedotknu ani lopatou, ale možná by to byla škoda. Objektivně to samozřejmě není tak skvělé a stejně hodnocení jako Kmotr III si to nezaslouží, ale vzhledem k tomu že mám dobrou náladu a díky sníženým očekáváním dávám 4* za skvěle sehrané situaci a jistou naději pro všechny geeky ()

john986

zas jednou sem se nechal zlakat a cekal neco extra... dlouho sem se tak nenudil, tu jednu hvezdu davam jen proto, ze sem se tam asi 5x zasmal, ale to je bohate vykompenzovany tim, kdy sem to se sebezaprenim dokoukaval. Pokud vam k zabave staci par tisic sprostych slov a celkem nesmyslenej dej, tak si to asi uzijete ()

MFA

Trestuhodně opomenutý film. Moc dobrá komedie u které jsem se zase opravdu zasmál. Velmi praštěné situace a skvělé hlášky obou herců, dobrá zápletka a vůbec příběh. Všechno to prostě dohromady funguje a film mně dost mile překvapil! ()

halberdier

Popravdě jsem od coververze seriálu Jump Stret 21 čekal něco jiného (možná něco ve stylu Miami Vice). Nicméně je 21 Jump Street povedená akční komedie, se spoustou vtipných hlášek a sehranou ústřední dvojicí. (Jonah Hill vypadá ve štíhlejší verzi mnohem lépe než jako tlouštík v jiných filmech.) - 70% ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)