Reklama

Reklama

V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (1 153)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Od počátečního intenzivního zděšení a pocitu trapna jsem v druhé polovině dospěl až ke spokojenému čtyřhvězdičkovému diváckému zážitku. Pokud si film někdy pustím znova (což pochybuju, je to spíš taková jednohubka), možná už bude zážitek pozitivně ucelenější, ale do té doby nemůžu dát víc než tři hvězdy. Každopádně hlášek kupa, hrdinové sympatičtí a celkově je to fajn. ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Priznávam, že som čakal niečo viac kriminálne a menej komediálne, no nakoniec mi to nevadilo, dokonca som sa pobavil aj na niektorých scénach a situáciách, ktoré mi inde smiešne neprídu. Hneď v úvode film vtipne skritizoval a sparodoval sám seba, no nenechal suchú niť ani na niektorých zaužívaných stereotypoch americkej mainstreamovej kinematografie (nebudem spoilerovať, iba tím, čo zabudli, pripomínam - cisterna a práva). Chýbalo mi tam viac akcie, no keďže bol humor vcelku na úrovni, film mi sadol bez problémov, no niet ho za čo chváliť do nebies. Ako pocta staršiemu seriálu z konca 80. rokov funguje slušne aj vďaka účasti Deppa a DeLuise. ()

Reklama

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Byť mnoho zábavných momentů, minimálně stejný počet těch, kde se koutek úst pozvedne tak akorát když vám po tváři začne lézt moucha, aneb hopkavá Straße. Vlastně není nic moc dalšího ho říct, snad jen že potenciál byl mnohem větší, než jak dopadl výsledek. [ ano, mohl bych tu psát o geniálním cameu, ZZ top motorkáři, Ice Kubovi a dalších věcech, ale... Nemůžu, zakázali mi to zlý gang hypergalaktických Orangutanů s fialovými chlupy za můj komentář k posledním opicím. Sakra. ] ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Nejsem příznivcem úchyláren, co jdou za hranici nevkusu. A tohle k nim hezky dlouho patřilo. Po nějakých 40 minutách to bylo lepší, nevkusné momenty sice úplně nezmizely, ale nakonec je přece jen přebila zábava. Hudba taky není podle mého gusta, ale u těchhle filmů už taková bývá. Je to akční crazy komedie, snad první koukatelný film s Jonahem Hillem. Na pár scén nezapomenu: Johnnyho Deppa. Honičku - střelba s horního okna a holka, co se mu ho dole snaží vykouřit. Nebo "- Nevybouchlo to. - Divný" # příběh 5 | hudba 5 | humor 4 | akce 6 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6 ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Dokonalá pocta žánru, za kterou nechť si dá Falcon OHROMNOU facku, že snímek vyřadil z plánu českých premiér (ale hlavně že jsme mohli do kina na Jacka a Jill, že…). V mnoha ohledech téměř perfektní buddy-movie komedie, v níž není nouze o památné hlášky („Mami, mohli byste ty fotky dát pryč? Vypadám na nich jako dítě, co umřelo při autonehodě“) a výborně vypointované scény (první zatčení, drogový trip, příchod do školy, každá scéna s Ice Cubem). Další projekce rozhodnou o tom, jestli si to zaslouží pět hvězdiček. Horký adept na komedii roku (Diktátora jsem zatím neviděl). ()

Galerie (83)

Zajímavosti (27)

  • Zbraň, z níž vystřelí Jenko (Channing Tatum), když společně Schmidtem (Jonah Hill) ujíždějí před gangem motorkářů, je čtyřhlavňový Deringer COP .357 Magnum (cca 9mm), který bývá používán jako záložní zbraň. Mr. Walters (Rob Riggle) má ve filmu zbraň SIG-Sauer P226 ráže 9x19mm. (Kirman)

Související novinky

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (více)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Reklama

Reklama