Reklama

Reklama

V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (1 153)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Jestli někoho z mejch poldů chytnou, jak dává alkohol mladistvejm, tak půjde hezky bručet. Se šnorchlem přilepeným k hubě. A já do toho šnorchlu budu srát." Jako tradiční ochránce filmovejch hovadin jsem se na kluky z Jump Street docela těšil, ale přesto jsem byl velmi příjemně překvapen, když jsem uzřel dva poldy trhat asfalt v růžovým New Beetlu v přestrojení za KNO3 a Petera Pana pod dohledem korejskýho Ježíše. Je to úlet a já se bavil patrně upřímněji, než je v Sále království zvykem. ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Výborná komedie, která mě mile překvapila. S malinkou obavou jsem čekal daleko vážnější notu, jež bude nějakým způsobem vztažená k původnímu krimi seriálu, ale (naštěstí) nestalo se, takže ve výsledku nemůžu než neocenit výkony exotů Hilla a Tatuma, které mě nejednou slušně rozesmály. Tenhle film je výbornou oddechovou zábavičkou, takže za mě krásné 4*. 80'% ()

Reklama

akisha 

všechny recenze uživatele

Kdyby tam nebyla ta jedna fakt humus scénka na konci, která se tam ani nehodila, neměla bych moc námitek. 21 Jump Street je totiž skoro stejná prdel, jako první Hangover, co víc, možná dokonce ještě větší, protože takovej záchvat smíchu jsem nedostala ani u zpívajícího Mika Tysona. Drogovej trip nebo bitka na lanech v Neverlandu jsou neuvěřitelný bomby, až mi tekly slzy. A to bylo vážně překvapení, protože očekávání se motalo kdesi u odvaru Hele vole, kde mám káru - málo vtipu, příliš pubertálního bahna. Ale i když pubertální je to místy dost, spíš si to z těhle zažitejch klišé dělá srandu, a to hodně dobrou. Jednou větou: Ujetá a vtipná akční komedie s nádechem parodie a neuvěřitelně sympatickou dvojkou trotlů Hill, Tatum. A jestliže Tatum někomu nevoní, protože ho považuje za dřevěnýho modela, tak ať se podívá na tohle. Možná mu tenhle druh role jen víc sedne, rozhodně mu ale patří chvála. Doufám, že tyhle dva spolu natočí ještě něco v podobným duchu. Říkám ano. 80% ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Byť mnoho zábavných momentů, minimálně stejný počet těch, kde se koutek úst pozvedne tak akorát když vám po tváři začne lézt moucha, aneb hopkavá Straße. Vlastně není nic moc dalšího ho říct, snad jen že potenciál byl mnohem větší, než jak dopadl výsledek. [ ano, mohl bych tu psát o geniálním cameu, ZZ top motorkáři, Ice Kubovi a dalších věcech, ale... Nemůžu, zakázali mi to zlý gang hypergalaktických Orangutanů s fialovými chlupy za můj komentář k posledním opicím. Sakra. ] ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Upřímně jsem čekal, že za tímhle zaklapnu víko a spláchnu, nicméně nějakým zázrakem se tvůrcům povedlo vybalancovat na hraně trapnosti do docela snesitelné taškařice. Broskvovina to byla řádná, ne, že ne, avšak několikrát jsem nachytal verbala nahlas se hihňat, což je neklamným znakem toho, že je dílo schopno zaujmout i seriózního a erudovaného filmového kritika! Ťuťum je sice neherec, ale totální alfasamice a Jonáš Hnill šel po poslední příhodě při slunění na pláži, kdy se ho skupina odhodlaných Grínpissáků sveřepě snažila vtáhnout zpět do moře, asi do sebe, a z keporkaka se mu podařilo dostat na standardní váhu porážkové svině. Slizký jak cigánské hračky je sice neustále, nicméně alespoň člověk při pohledu na něj nemusí myslet tolik na to, jak se mu mezi zapařenými faldami dělá pásový opar. Bylo rovněž děsně roztomilé, že nám Džoník nezapomněl, co mu na stará kolena umožnilo hrát si na zfetovaného, přeplaceného piráta a nechal se za pár mega ukecat k minutové brigádě. Takže podtrženo a integrováno nehodlám tentokrát dělat Spáčilku ani její ohyzdnou dceru a s dementním výrazem v obličeji tomu napálím roztomilé dvě. (Pro všechny hnědopichy napadající integritu mého hodnocení: Zase jsem o víkendu řezal dřevo) ()

Galerie (83)

Zajímavosti (26)

  • Zbraň, z níž vystřelí Jenko (Channing Tatum), když společně Schmidtem (Jonah Hill) ujíždějí před gangem motorkářů, je čtyřhlavňový Deringer COP .357 Magnum (cca 9mm), který bývá používán jako záložní zbraň. Mr. Walters (Rob Riggle) má ve filmu zbraň SIG-Sauer P226 ráže 9x19mm. (Kirman)
  • Vůz, kterým Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) přijedou první den do školy, je sportovní vůz Chevrolet Camaro z roku 1970. (Kirman)

Související novinky

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (více)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (více)

Reklama

Reklama