Reklama

Reklama

V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (1 153)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Byť mnoho zábavných momentů, minimálně stejný počet těch, kde se koutek úst pozvedne tak akorát když vám po tváři začne lézt moucha, aneb hopkavá Straße. Vlastně není nic moc dalšího ho říct, snad jen že potenciál byl mnohem větší, než jak dopadl výsledek. [ ano, mohl bych tu psát o geniálním cameu, ZZ top motorkáři, Ice Kubovi a dalších věcech, ale... Nemůžu, zakázali mi to zlý gang hypergalaktických Orangutanů s fialovými chlupy za můj komentář k posledním opicím. Sakra. ] ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Takový americký Vrať se do hrobu, akorát víc do policajtska. (No jo, já vím, že původní Jump Street 21 je starší, než mnou zmíněná šteindlerovina). Channing Tatum je opravdu okouzlující (sakra, řekl jsem to nahlas?) - dělám si kozy, tenhle typ osvalených machomanů mě vůbec nerajcuje (sakra, i tohle jsem řekl nahlas??). Mnohem bližší je mi Jonah Hill, není sice tak hezký jako já, ale jeho filmová postava má podobné sebevědomí při balení holek a štafetový finišmanský (ne, to nemá nic společného s Finskem) úsek zvládá s podobnou grácií a suverenitou jako já. Jinak je to jen takové spíše přihlouple milé krimi pro týnejdžry. ()

Reklama

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Skôr sklamanie. 21 Jump Street vsádza na sympaticky zohranú dvojicu Tatum-Hill, no z potenciálu, ktorý má k dispozícii, ťaží vcelku málo. Kadencia vtipov je pritom v poriadku, no s kvalitou je to výrazne horšie. Tento návrat na strednú školu nakoniec ničím neurazí, ale ani nenadchne a zďaleka najzábavnejším momentom filmu je tak cameo postáv z pôvodného seriálu. ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Jonah Hill na sobě zapracoval a je vidět, že se mu podařilo nějaké to kilo shodit a určitě mu to prospělo. Jonah se také podílel na příběhu a byl výkonným producentem. Chyběl mi dramatický a vážný tón původního seriálu, protože téma drog na školách je stále aktuální. V cameo rolích agentů DEA si zahráli Johnny Depp jako Tom Hanson a Peter DeLuise jako Doug Penhall. Pod stejnými jmény postav hráli již v původním seriálu Jump Street 21 (1987–1991). ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Nie, nie. Aj keď Hill a Tatum vôbec neboli zlý výber a v niektorých scénach im to naozaj vychádzalo, tak mám pocit, že policajné buddy komédie nadobro stratili svoje čaro. Pokiaľ niekto nepríde s námetom a iskrou aspoň na úrovni Rush Hour, tak sa herci môžu snažiť všemožne, ale fungovať to nebude. '21 Jump Street' miestami dokonca pripomínala paródiu, čo určite nebol zámer. Potešil Ice Cude, druhá polovica, kedy sa konečne začalo niečo diať a Deppove cameo z pôvodného seriálu z 80-tych rokov. Inak len jemný nadpriemer. 70%. ()

Galerie (83)

Zajímavosti (26)

  • Film se natáčel v New Orleans a okolí ve státě Louisiana. (Rominator)
  • Tvorcovia sa snažili zakryť poznávacie znaky, ktoré by odkazovali na to, že film je natáčaný v New Orleans - nahrádzali názvy ulíc, digitálne odstraňovali billboardy miestnych firiem, vyhýbali sa všeobecne známym lokalitám v meste apod. (Greenpeacak)
  • Jonah Hill (Schmidt) zhodil kvôli úlohe až 18 kilogramov z váhy, a to najmä preto, lebo musel vykonať mnoho fyzicky náročných kaskadérskych kúskov. (harryy)

Související novinky

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (více)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (více)

Reklama

Reklama