GO - GO šou

Česko, 2000, 90 min

Režie:

Jiří Adamec

Účinkují:

Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Felix Slováček, Renata Kajdžas-Angelov, Patrik Hezucký, Leoš Mareš, Petr Martinák, Ludmila Zábršová-Molínová (více)

Go Go šou byl zábavný televizní pořad z produkce TV Nova, který uváděli sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi. Pravidelnými hosty byli také Felix Slováček se svým Big Bandem, Patrik Hezucký a Renata „Kajdžas“ Angelov. Go Go šou byl úspěšnou televizní estrádou plnou písniček a scének, hlavně z tvorby sourozenců Gondíkových. Avšak vystupovalo zde také množství českých zpěváků, zpěvaček a tanečních skupin. Pořad byl vysílán z pardubického divadla, a to po dobu pěti let. (oficiální text distributora)

Eisenmann odpad!

Ačkoliv se zde mimořádně mezi veškerým tím hnojem objeví cosi dobrého, nelze se tomu v záplavě oněc výkalů zasmát. Zaplat Pán Bůh, že tohle již nemá další produkci. ()

cmman odpad!

U "novácké" zábavy jsem se občas i zasmál, ale tohle je podprůměr standardu, palec dolů, humus, odpad! ()

myst3ry odpad!

Hlouběji už klesnout nejde. Cítim se trošku provinile, že jsem dal odpad i jiným filmům a pořádům, čímž jsem je v podstatě přirovnal tady k tomuto exkrementu. Pro tento "pořad" by se hodilo hodnocení "mega odpad!" ()

burg odpad!

Stačí, když na jeviště Mrázek, prohodí pár "hlášek" do publika a je vyděláno.. jdu blejt velebnosti ()