Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Natabar

Naprosto nechápu lidi, co na tohle koukají jakožto na zdroj informací. Novácké TN nemají se zpravodajstvím nic společného. ()

Všivák odpad!

Když už špatné správy, tak s úsměvem. Absolutně chybí nadhled. Nutí divákovi svoji náladu a svůj pohled na věc. Formou co nejakčnějších správ. Národ to bohužel žere, protože mu správy na jedničce připadají suché a ne tak obsažné. Prostě bulvár.. ()

swe odpad!

Asi jediné televizní noviny, které jsou schopny uvést reportáž o roztomilých šťeňátkách před informací o vypuknutí jaderného konfliktu... ()

sskrblik odpad!

Kdo je expertem na podávání špatných zpráv? TV NOVA! Schválně si povšimněte, že 90 % jsou tragédie a neštěstí... a proto aby si člověk nepřišel, že je všechno špatně mají zvířátko nakonec. ()

Compadre

Televizní noviny to je nekonečný krvavý hororový seriál. Poslední dobou se některá vyvolená zpráva dočká i dramatického hudebního podkresu, takže to vypadá jako trailer na nějakej kinofilm. Herecký výkony jsou optimální, jen těch dobrých zpráv by mohlo být víc. ()

philip.j.fry

Jé,zvířátka,ty já rád....Ale bacha, musí to být okořeněné nějakou tou vraždou,a hlavně nezapomenout dodat,že osamělé babičce pomohla ta hodná Nova... ()

ghatos odpad!

Vzpomínám na půlku devadesátých let. Zprávy na Nově byli něco jako Aštar Šeran, který přistál na planetě Zemi se svojí flotilou. Všichni to museli vidět a věřily zcela novému médiu. Živé, zábavné....prostě to bylo jiné. Člověk začal dospívat a postupně odstartovala internetová revoluce. Největší boom už odcházel a lidé se začali střízlivěji stavět ke zprávám komerční tv (alespoň někteří). V roce 2009 se kruh uzavírá. Trapné, vyčpělé, šablonovité a velmi zjednodušené informace nemohou obstát v současné konkurenci. Pokaždé je to stejné - autonehody, skandály, trapné kauzy, katastrofy, vraždy a hlavně zvířátko nakonec! Moderátoři působí jako šašci v cirkusu...hrůza. V roce 2014 úroveň zpravodajství spadla na úplné dno. Nechutný bulvár plný bezostyšného hnusu. -98%...septik!!! ()

ABCD Marta odpad!

Pravidelná každodenní vymývárna mozků, po níž to jediné, na co si budete moci vzpomenout, budou prsa/kozy (nehodící se škrtněte) Borhyové (zase ale díky za ně), protože jste tak znásilněni, že o nějakém racionálním a nezávislém myšlení nemůže být ani řeč. ()

Ev.D. odpad!

Něco jako černá kronika bych to tak viděla. Sem tam něco pozitivního ,ale to většinou stojí za nic. Samej Paroubek a podobný kvítka našeho státu ()

Zagi20 odpad!

Nikdy jsem zprávy v televizi moc nesledoval. Ale ta změna jaká proběhla u Televiznich novin je znatelná i když na ně jen náhodně narazím. To je hnus velebnosti !!! Trapná snaha o světovost, reportáže o hovnu, neustálá snaha o zveličování banálních případů, omílání stále toho samého, v poslední době dokonce začínají brousit i do BULVÁRNÍHO odvětví. Hnus a svinstvo na které máme hledět čtyřikrát během dne ???? Ste se asi posrali ne ???? Běžte se zahrabat, vy TV HOVNA. ()

Kosmik 1

Nechápu, co všichni chlapi na té Borhyové vidí, mě se ta ženská absolutně nelíbí. Pokaždé zmalovaná jak puberťačka nebo jak to druhé (šlap...). A radši se podívám na menší pěkná prsa než na ty její silikony. :) Díky, nechci. Co se týče té technické stránky, tak ta je rok od roku horší. Buď nefunguje zvuk, nebo obraz, nebo rovnou obojí, což mi pak připomene návraty z hospůdky. Ani obraz ani zvuk. :) Nejlepší zprávy jsou ty na internetu, páč těma reklamama v polovině zpravodajství to vážně posrali. Ztráta času u TV. 10% ()