Reklama

Reklama

Inside the Actors Studio

(pořad)
  • USA Inside the Actors Studio (více)
Talk-show
USA, 1994, 277x60 min

Recenze (12)

Tyny 

všechny recenze uživatele

Kdo je filmový fanoušek, fanoušek a milovník spousty herců, tak toto je pořad přesně pro něj. Zamilovala jsem si hned první díl co jsem viděla a to byl díl s mladičkým Johnny Deppem, který už tenkrát měl charisma a rady na rozdávání. Poté jsem shlédla další díly. Např. host Hopkins, Ford, Baldwin, Eastwood, Freeman a všechny měli leccos do sebe a strašně mně bavilo se na to dívat. Doteď si některé epizody pouštím a závidím těm lidem, kteří seděli v hledišti. ()

MontyBrogan 

všechny recenze uživatele

Moderátor otvára jednotlivé časti patetickým monológom a pokladá hosťom otrepané otázky, ale dívať sa na prierez kariéry osobností ako Robert De Niro či Sean Penn (a to sa mi k viacerým častiam s veľkými legendami ešte nepodarilo dostať) za ich účasti, je pre mňa niečo famózne. A navyše ku koncu zvyknú radiť ohľadom hereckých metód začínajúcim hercom, čo je ďalšia pridaná hodnota. Z týchto študentíkov vzišiel už napríklad taký Bradley Cooper. ()

Reklama

aniiicka 

všechny recenze uživatele

Významné herecké osobnosti a i současní populární herci přichází do tohoto pořadu - vyprávějí, přijímají dotazy od studentů herectví a moderátora, prochází svou kariéru a filmy, absolvují všichni jednoduchý test - The Questionnare - oblíbené/neoblíbené slovo, zvuk, sprosté slovo....atd. (to je má oblíbená část!!). :) Heaven pro filmové nadšence! Seznam hostů je, myslím, skutečně ohromující...od Paula Newmana, Redforda, Al Pacina přes současné populárníky :) jako Hugh Laurie, Hugh Grant, Ralph Fiennes, Angelina Jolie a další (viz. komentář Richard_Ba)...většina dílu je na youtube. Mimochodem v jedné epizodě si John Travolta zatančil se studentkou herectví slavný tanec z Mazaného králíčka z Pulp Fiction, když ho požádala..dream. :)) http://www.youtube.com/watch?v=J0gPwYvHb00 ()

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Pro filmové fanoušky možná nejlepší talk show vůbec. V Actors Studiu mnozí dnes slavní tvůrci začínali a po letech se na jeho půdu vrací, aby zatím neznámým studentům prozradili něco ze svého života a odpověděli na otázky. A kdo může vědět, jestli ten kluk, který požádal Kevina Spaceyho, aby si s ním zahrál jednu scénu z Glengarry Glen Ross, nebude za dvacet let slavným hercem? Pokud máte chvíli volna a chcete aspoň malou ukázku, vřele doporučuju tuto Oscarovou historku Al Pacina. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama