Inside the Actors Studio (TV pořad)

Inside the Actors Studio

Inside the Actors Studio: The Craft of Theatre and Film

Talk-show

USA, 1994, 232x60 min

James Lipton, Matthew Broderick, Nathan Lane, Alec Baldwin, Arthur Penn, Ellen Burstyn, Billy Crystal, Anthony Hopkins, Tom Hanks, Meryl Streep, Mike Myers, Matt Damon, Sarah Jessica Parker, Jeanne Moreau, Dave Chappelle, Paul Newman, Sidney Lumet, Sally Field, Dennis Hopper, Al Pacino, Kevin Spacey, Hugh Laurie, Robin Williams, Michael Caine, Steven Spielberg, Johnny Depp, Ralph Fiennes, Sylvester Stallone, Samuel L. Jackson, Robert De Niro, Bruce Willis, Daniel Radcliffe, Geena Davis, John Cusack, Danny Glover, Seth MacFarlane, Conan O'Brien, Kim Basinger, Josh Brolin, David F. Wheeler, Eric Stonestreet, Billy Joel, George Clooney, Lea Michele, Sean Hayes, Matthew Weiner, Kiernan Shipka, Julia Louis-Dreyfus, Kyra Sedgwick, Goldie Hawn, Laura Linney, Ricky Gervais, Denis Leary, Judd Apatow, Jason Bateman, Amy Poehler, James Cameron, Betty White, James Franco, Colin Firth, Bradley Cooper, Hilary Swank, Kate Hudson, Jennifer Aniston, Brad Pitt, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Ed O'Neill, Sofía Vergara, Neil Simon, Ned Beatty, Anne Jackson, Jessica Lange, Michael Crowe, Marc Anthony, George Plimpton, David Bryan, Jon Beavers, Susan Downey, Barbara Walters, Danny DeVito, Robert Downey Jr., Hugh Grant, Angelina Jolie, Jim Carrey, Mickey Rourke, Tico Torres, Richie Sambora, Luciana Barroso, Scott Hornbacher, Cory Monteith, Dick Wolf, Dina Eastwood, Mike Henry, Liz Callaway, Antone Pagán

Kdo je filmový fanoušek, fanoušek a milovník spousty herců, tak toto je pořad přesně pro něj. Zamilovala jsem si hned první díl co jsem viděla a to byl díl s mladičkým Johnny Deppem, který už tenkrát měl charisma a rady na rozdávání. Poté jsem shlédla další díly. Např. host Hopkins, Ford, Baldwin, Eastwood, Freeman a všechny měli leccos do sebe a strašně mně bavilo se na to dívat. Doteď si některé epizody pouštím a závidím těm lidem, kteří seděli v hledišti.(20.11.2013)

Významné herecké osobnosti a i současní populární herci přichází do tohoto pořadu - vyprávějí, přijímají dotazy od studentů herectví a moderátora, prochází svou kariéru a filmy, absolvují všichni jednoduchý test - The Questionnare - oblíbené/neoblíbené slovo, zvuk, sprosté slovo....atd. (to je má oblíbená část!!). :) Heaven pro filmové nadšence! Seznam hostů je, myslím, skutečně ohromující...od Paula Newmana, Redforda, Al Pacina přes současné populárníky :) jako Hugh Laurie, Hugh Grant, Ralph Fiennes, Angelina Jolie a další (viz. komentář Richard_Ba)...většina dílu je na youtube. Mimochodem v jedné epizodě si John Travolta zatančil se studentkou herectví slavný tanec z Mazaného králíčka z Pulp Fiction, když ho požádala..dream. :)) http://www.youtube.com/watch?v=J0gPwYvHb00(1.3.2012)

Moderátor otvára jednotlivé časti patetickým monológom a pokladá hosťom otrepané otázky, ale dívať sa na prierez kariéry osobností ako Robert De Niro či Sean Penn (a to sa mi k viacerým častiam s veľkými legendami ešte nepodarilo dostať) za ich účasti, je pre mňa niečo famózne. A navyše ku koncu zvyknú radiť ohľadom hereckých metód začínajúcim hercom, čo je ďalšia pridaná hodnota. Z týchto študentíkov vzišiel už napríklad taký Bradley Cooper.(7.6.2014)

***** - Al Pacino , Robert DeNiro , Kevin Spacey , John Travolta , Hugh Laurie, Dave Chappelle, Robin Williams, The Simpson Characters, Michael Caine, Steven Spielberg , Johnny Depp, Ralph Fiennes , Sylvester Stallone , Samuel L. Jackson , Tom Hanks (1 visit) , Tom Hanks (2 visit) **** - Robert Downey Jr. , Conan O'Brien , Dan Radcliffe , Paul Newman , Bruce Willis , Cast of Family Guy , Angelina Jolie(5.7.2009)

Pro filmové fanoušky možná nejlepší talk show vůbec. V Actors Studiu mnozí dnes slavní tvůrci začínali a po letech se na jeho půdu vrací, aby zatím neznámým studentům prozradili něco ze svého života a odpověděli na otázky. A kdo může vědět, jestli ten kluk, který požádal Kevina Spaceyho, aby si s ním zahrál jednu scénu z Glengarry Glen Ross, nebude za dvacet let slavným hercem? Pokud máte chvíli volna a chcete aspoň malou ukázku, vřele doporučuju tuto Oscarovou historku Al Pacina.(7.3.2010)