• Kaka
  ***

  Z první třech jednoznačně nejslabší díl bez jakékoliv dominantní scény, nebo dějového zvratu. Spíše tedy zbytečná epizoda, která vytváří jen jakési pojivo mezi dalšími díly a přináší spíše než posun v ději jeho krystalizování.(17.4.2017)

 • Psychor
  ****

  Tato epizoda působí bohužel takovým hluchým dojmem a divák se nedočká ani žádné působivé scény. Spíše se v tomto díle jedná o proud informací. Ned Stark dorazí do Králova přístaviště, kde začne vykonávat funkci králova pobočníka. Přijíždí za ním jeho žena Catelyn a informuje ho o pokusu o vraždu jeho syna Brana, do kterého mohli být zapleteni Lannisteři. Za tímto účelem pátrá po původu dýky, kterou byl Bran napaden. Ten se zatím v Zimohradu probouzí z komatu, avšak na údálosti, které předcházely jeho pádu z věže, si nevzpomíná. Arya si začne osvojovat umění vodního tance od Syria Forela, prvního šermíře města Braavos.(28.12.2015)

 • DrobekSKS
  *****

  Viserysovi začíná pomalu docházet, že Drogovi je úplně u jeho svalnaté zadnice kdo sedí na nějakém železném křesle za otrávenou vodou. Tyrion si obhlíží zeď a nepřestává se divit. Překvapený je i Jon, ale on ani jiný být neumí. Aby toho překvapení nebylo málo, tak chudák starý Ned se také nepřestává divit tomu, kolik zlatých dluží koruna... Trošku pomalejší epizoda, ale stále si drží skvělý standart.(10.2.2017)

 • JohnMiller
  ***

  Pomaličky sa v tom začínam orientovať (Už iba mapu by to chcelo) Prvky ktoré ma bavili v minulej časti sa v tejto epizóde vykryštalizovali do takej podoby, že sami to vyslovene páčilo. Stena, Lord Snow a samotný senát.(1.7.2016)

 • buzzwoody
  ****

  Hodně příběhový díl, který pochopitelně rozvíjí hlavně Nedovo působení v Přístavišti a Catelynino zoufalé pátrání po tom, kdo se pokusil zabít Brana. Catelyn mi však narozdíl od jejího manžela připadá díl od dílu nepříjemnější. Tyrion na Zdi perlí a jeho vztah s Jonem Sněhem působí velice příjemně. Za zmínku stojí i Robert hovořící s Barristanem a Jaimem, skutečně však celou epizodu jedinou scénou zachraňuje Syrio Forel.(12.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace