• Hejtmy
  ****

  Další nové postavy se v druhé sérii objevují právě v tomto díle, a to zejména v linii Železných ostrovů a také za Zdí, kde se nám poprvé objeví budoucí Samova vyvolená. Díl je upřímně řečeno docela slabý, zachraňuje to jen Tyrion, jehož rozhovory se Cersei nebo s Pavoukem mají šťávu. Ještě že ho v seriálu máme, protože jinak je to oproti první sérii sešup dolů, a to výrazný. 75 %(29.2.2016)

 • Kaka
  ****

  Tyrion ruluje a až na pár strhujících panoramat hradů na útesech si celý díl prakticky krade pro sebe jeho briskními a neskutečně jízlivými poznámkami. Bravo, scénáristům i herci by to chtělo poplácat po ramenou. Nejen díky tomu sledování druhé části utíká snad ještě rychleji, než té první. Zatím pozedřele málo prostoru dostávají barbaři.(25.4.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Děj nebyl tentokrát tak dynamický jako v předchozí epizodě, hodně ho přibrzdil návrat rozhovorů o ničem, ale celkově se vlastně nic zvláštního neudálo, když nepočítám biblické vraždění neviňátek. Nejvíc mě asi pobavil Tyrion, ten může kecat úplně mimo děj, ale alespoň je vtipný, Daenerysina linie už tradičně nudná. Jde přes poušť. Už dvě epizody.(9.12.2017)

 • Bonaparte.
  ****

  You're funny. You've always been funny, but none of your jokes will match the first one, will they? Do you remember, back when you ripped my mother open on your way out of her and she bled to death?(1.5.2016)

 • JohnMiller
  **

  S tými rodinnými putami to už začína byť trápne. Keby sa aspoň postavy zrádzali pre peniaze a ženy.. Ale ako vidím, tieto dve položky tu nemajú až takú vysokú cenu. Pravdepodobne tu už každí zabudol dôvod prečo sa začala vojna a každý jeden panovník si ide za svojim cieľom.(3.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace