Tyrion ruluje a až na pár strhujících panoramat hradů na útesech si celý díl prakticky krade pro sebe jeho briskními a neskutečně jízlivými poznámkami. Bravo, scénáristům i herci by to chtělo poplácat po ramenou. Nejen díky tomu sledování druhé části utíká snad ještě rychleji, než té první. Zatím pozedřele málo prostoru dostávají barbaři.(25.4.2017)

You're funny. You've always been funny, but none of your jokes will match the first one, will they? Do you remember, back when you ripped my mother open on your way out of her and she bled to death?(1.5.2016)

Suma sumárum je táto epizóda o sexe. V podstate by sa uplatnila aj ako kratší soft erotický film. Ale zase nie, že by sa v nej nič nedialo. Lokácia strieda lokáciu, najzaujímavejšia sa zatiaľ zdá byť línia s hľadaním "bastarda". Osobne sa teším na cestu do čo najväčších hĺbok za stenou, ono sa potom zrejme rozbehne viac aj akcia, uvidíme. Kto sa tešil na drakov a Emiliu, si musí počkať minimálne do ďalšej epizódy.(18.8.2020)

• JohnMiller

S tými rodinnými putami to už začína byť trápne. Keby sa aspoň postavy zrádzali pre peniaze a ženy.. Ale ako vidím, tieto dve položky tu nemajú až takú vysokú cenu. Pravdepodobne tu už každí zabudol dôvod prečo sa začala vojna a každý jeden panovník si ide za svojim cieľom.(3.7.2016)

Děj nebyl tentokrát tak dynamický jako v předchozí epizodě, hodně ho přibrzdil návrat rozhovorů o ničem, ale celkově se vlastně nic zvláštního neudálo, když nepočítám biblické vraždění neviňátek. Nejvíc mě asi pobavil Tyrion, ten může kecat úplně mimo děj, ale alespoň je vtipný, Daenerysina linie už tradičně nudná. Jde přes poušť. Už dvě epizody.(9.12.2017)