Robb s manželkou Talisou a matkou Catelyn přijíždějí na svatbu Edmura Tullyho s jednou dcer Waldera Freye. Mezi oběma rodinami existuje značné napětí. Robbova upřímná omluva, že on si nevezme jednu z dcer Freye, je dobře přijata. Lord Edmur je příjemně překvapen, že jeho nevěstou se stane Freyova nejkrásnější vnučka Roslin. Slavnostní veselí pokračuje, Walder Frey ale ještě má připraven temný plán. Arya Starková a Sandor Clegane dorazí k cíli cesty pozdě, aby mohli ještě něco ovlivnit. Daenerys již nařídila útok na Junkai, na základě informací, které jí poskytl Daario. Bran Stark v sobě objeví tajemné síly. Jon Sníh je postaven před nelehké rozhodnutí. (Česká televize)

vafla05

Kamarátka, ktorá to začala sledovať skôr než ja ma varovalo aby som si nezvykol na žiadnu z postáv a mal si dávať pozor na scény typu tu je veľa hlavných postáv tu sa nič zlé nemôže stať. Teraz už chápem o čom rozprávala ()

Robin23b

Zatím nejlepší epizoda ze všech tří sérií, Hra o trůny je proslulá tím, že postavy mizí jedna za druhou, ale musím říct, že v životě jsem nezažil nic tak překvapivého, srdcervoucího, drásajícího, nemám slov. Celkově se seriál posunuje úplně někam jinam, už to není jen jedna celkem jdoucí epizoda za druhou ( i když jako celek tvoří velice kvalitní dílo), ale konečně už pociťujete napětí, které mrazí krev v žilách. Zatím nejlepší epizoda ze všech seriálu, které jsem kdy viděl, zní to naivně a kdo ví jak ještě, ale co se dá dělat. Subjektivních 5 hvězdiček. ()