Jon Snow se zachoval jako pitomec. ("Ona mě miluje. Já ji taky. Ale co, radši ujedu někam pryč." = Jon Snow logic.) Caetlyn Stark jako uplná blbka. (Jako by Waldera Freye ztráta manželky nějak zajímala. Jako by jeho manželka za něco mohla.) Chování obou mi zkrátka nesedí k jejich doposud precizně vystavěným charakterům. Tvůrci si prostě řekli: "Náš svět není černo-bílý. Každý má svou chybu, tudíž musí Caetlyn zabít nevinnou holku a Jon uteče od své lásky. Respektive milenky." Ok, takhle to asi nebylo, nicméně nesmyslnustí a nuceností těchto činů to na mě takto zapůsobilo. Jon a Caetlyn strhli hvězdičku jinak bezchybnému dílu. 8/10(20.7.2017)

Těžko to bude náhoda, ale tvůrci třetí sérii završují v podobném konceptu jako tu druhou. Tedy devátý díl je bombastické vyvrcholení. V minulé sérii to byl Stannis vs. Lannisteři, zde je to svatba. Celá ta scéna je dechberoucím způsobem natočená a krutě nekompromisní. Určitě jeden z nejlepších dílů seriálu, přičemž jediná scéna naprosto přehlušuje celý zbytek epizody.(15.5.2017)

"Rudá svatba" je bezpochyby nejsilnější pasáž třetí série. Nesmírně krutá, nemilosrdná, šokující, uzemňující. Právě kvůli takovýmto scénám řadím Hru o trůny mezi nejlepší seriály, jaké jsem kdy sledoval.(28.3.2016)

Druhé opravdové infarktově smutné překvapení. Rudá svatba je bez pochyby jednou z nejkrutějších scén, které (zatím) G.R.R.Martin napsal.(22.8.2016)

Zatím nejlepší epizoda ze všech tří sérií, Hra o trůny je proslulá tím, že postavy mizí jedna za druhou, ale musím říct, že v životě jsem nezažil nic tak překvapivého, srdcervoucího, drásajícího, nemám slov. Celkově se seriál posunuje úplně někam jinam, už to není jen jedna celkem jdoucí epizoda za druhou ( i když jako celek tvoří velice kvalitní dílo), ale konečně už pociťujete napětí, které mrazí krev v žilách. Zatím nejlepší epizoda ze všech seriálu, které jsem kdy viděl, zní to naivně a kdo ví jak ještě, ale co se dá dělat. Subjektivních 5 hvězdiček.(7.4.2018)