• ArsenalEagle
  *****

  Kdo četl knihy, nebo se alespoň víc zajímá o důvody a pohnutky hlavních hrdinů Západozemí a přilehlého Východu, ten ví. Zná charaktery postav. A po absenci Lady Stonehearth a smrti Selmyho se jedná o další obrovský výpadek a odchylku od knižní předlohy u režisérů. Stannis je vojevůdce, muž, který, i když se to nezdá, svou rodinu miluje. Páni režiséři udělali ze Stannise monstrum, a to je mi líto, protože to není k užitku. Mormont je prostě tvrdohlavej starej medvěd ve správný čas na správném místě a Arryina linka už vypadá trošku zajímavěji.(24.3.2017)

 • Krub
  ****

  Stannis byl daleko zajímavější a složitější postavou před tím, než zabil svoji dceru. Aryina linka nesmyslně natahováná. Co se děje s Branen stále nevíme. Škoda. Jaimeho příběhová linka se uzavřela. Ještěže tak :D. Daenerys je velkolepá, avšak trochu nedotažená. Smysluplnost u ní párkrát ustoupila před epičností. 7/10(12.9.2017)

 • Wulz
  *****

  Vše graduje do EXTRÉMU... Stannis a upálení jeho dcery...hrůza a podle mě zbytečné odklonění od předlohy...tohle bylo prostě moc drsné a zbytečné... Závěr z Dany jeden z nejlepších.akce, akce, akce, napětí, akce, napětí, napětí, Harpyje, Ser Jorah, a Dany první let! Opravdový tanec z draky........senzace.(12.4.2016)

 • 0verseer
  *****

  Pri poslednej epizóde som tvrdil, že šlo pravdepodobne o vrchol 5. sezóny a tajne som dúfal, že sa budem mýliť. Inu, mýlil som sa, táto bola rovnako vydarená. Budú sa tvorcovia riadiť zvykom dobrého hostiteľa a naservírujú to najlepšie na koniec, čím by si 5. sezóna aspoň trochu napravila svoje zo začiatku pošramotené renomé? Som zvedavý na finále...(5.8.2016)

 • Necrotongue
  *****

  No, nevím, jestli si to tvůrci dobře promysleli, vykašlali se na celou sezónu a kvalitu nacpali jen do dvou ( nebo snad tří? uvidíme) epizod. Minulý díl jsem pochválil a tento se mi také líbil. Stannis stále prožívá svůj Stalingrad, dokonce mě začalo bavit i Aryino dobrodružství v Braavosu a k zajímavému zvratu došlo v Meereenu, kde se ukázalo, že každý druhý obyvatel města patří k Synům Harpyje, soudě podle jejich počtu.(15.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace