Obsahy(1)
Viola Ottová a Michal Suchánek uvádí zábavný pořad se soutěží o členství v Klubu šampiónů XXL. (oficiální text distributora)
Účinkují
Viola Ottová
Nejlepší filmy:
Deník šílené manželky (2001) (TV film)
Michal Suchánek
Československo
Nejlepší filmy:
Sněženky a machři (1982)
Kapsáři a falešný uhlíř (1988) (TV film)
Krajina s nábytkem (1986)
Josef Carda
Československo
Nejlepší filmy:
Ochránce (2021) (seriál)
Jakub a jeho pán (2014) (divadelní záznam)
Paní z Izieu (2007) (TV film)
Richard Genzer
Československo
Nejlepší filmy:
Dracula (1996) (divadelní záznam)
Dívka na koštěti (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Adéla Gondíková
Československo
Nejlepší filmy:
Klauni a vlastenci (1991) (TV film)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (seriál)
Mahulena Bočanová
Československo
Nejlepší filmy:
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Dámský krejčí (2012) (divadelní záznam)
Žena z Korinta (1986) (TV film)
Veronika Žilková
Československo
Nejlepší filmy:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (seriál)
Deskový statek (2008) (divadelní záznam)
Július Satinský
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (TV film)
Tři veteráni (1983)
Zdeněk Srstka
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Jiří Krytinář
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Tři veteráni (1983)
Bohdan Tůma
Československo
Nejlepší filmy:
Hořící keř (2013) (TV film)
Teorie tygra (2016)
Oběti (1999) (seriál)
Mojmír Maděrič
Československo
Nejlepší filmy:
Dívčí válka (1991) (divadelní záznam)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Michal David
Československo
Nejlepší filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Třetí patro (1985) (seriál)
Miriam Kantorková
Československo
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)
Dívka na koštěti (1971)
Aťka Janoušková
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Ať žijí duchové! (1977)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (TV film)
Miloš Pokorný
Československo
Nejlepší filmy:
Nestyda (2008)
Líbáš jako ďábel (2012)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Roman Ondráček
Československo
Nejlepší filmy:
Nestyda (2008)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Jana Boušková
Československo
Nejlepší filmy:
Rok na vsi (1995) (divadelní záznam)
Kytice (2020) (divadelní záznam)
Dívka na koštěti (1971)
Dalibor Gondík
Československo
Nejlepší filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (TV film)
Touha (2011) (divadelní záznam)
Faust (1989) (TV film)
Boris Hybner
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Pelíšky (1999)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)