Reklama

Reklama

Terminator Genisys

  • USA Terminator Genisys (více)
Trailer 1

Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístupu ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kylea Reese (Jai Courtney), aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Až do tohoto okamžiku se výše uvedený popis shoduje s dějem prvního dílu. Návratem do roku 1984 však dochází k zásadnímu bodu obratu. Kyle Reese zjišťuje, že Sára není bezbranná a vyděšená servírka, ale pořádná ranařka, kterou žádný Terminátor nemůže vyděsit, zvlášť když jí jeden takový stroj už pár let dělá společníka a ochránce. Jenže tahle zdánlivá výhoda může být k ničemu, protože Skynet má „prsty" všude a rozhodně chce zabránit tomu, aby tahle nesourodá trojice namalovala lidstvu růžovou budoucnost. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Cermbo

Neda sa zrusit nieco, co sa nikdy ani nepripravovalo.

Vdaka slabym trzbam studio nema zaujem o dalsie diely.

ko33

ko33 (hodnocení, recenze)

Velice milé překvapení s ohledem na negativní reakce co jsem slyšel. Super film

AxelWers

AxelWers (hodnocení, recenze)

Toto je film, ktorý normálne patrí do série Terminátor alebo je to len nejaká paródia, na ktorú sa nechal Arnie nahuckať? Emilia Clarke sa mi tam absolútne nehodí.

na příspěvěk reagoval j.linhi

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

Lucasion

Pro mě už trojka je obrovské zklamání. Jako běžný akční film to hodnotím skvěle. Arnie je ve skvělé formě, ale po druhém díle je to tragický sešup dolů. Je to jen obyčejná popcornovka, u které je člověku tak nějak jedno, jestli tam někdo zemře nebo ne. U dvojky jsem lapal po dechu, kdykoli se něco dělo.

na příspěvěk reagoval Lucasion

Lucasion

Lucasion (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Já si upřímně užil i trojku. Ale... To co následovalo. Opravdu tomu nerozumím, jak to někdo může milovat. Podle mě to nelze... Ale sto lidí, sto chutí...

na příspěvěk reagoval HellFireFery

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

skipercak

Pekné od teba že sa ospravedlnuješ.  A neber to tak, jedna legenda síce končí, ale začina sa druhá. Terminátor stál aj tak v poslednej dobe za hovno. Ja uznávam jedine prvé dva diely, zvyšok ma nijako nenadchol. 

na příspěvěk reagoval Lucasion

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

Lacike

Cameron to dělá právě proto, aby šířil svoje eko názory, takže bez toho se asi další Avatar neobejde.

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Lacike

V tom mas asi pravdu. 

Me by se libilo podchyceni to jako se to stalo s Batmanem (Nolan) Najednou clovek zral to ze svetu hrozi pruser.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

skipercak

Mozno ze uz dalsie diely Smoulov nebudu takou hnusnou ekoagitkou a bude to skvela zabava.

Pokial sa v jednotke nekecalo ale bojovalo, tak to bolo super.

na příspěvěk reagoval jhr, Gladiator15

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

skipercak

Ja by som  Avatar ešte neodpisoval. Ako to množstvo je viac než čudné. Ale verím, že minimálne dvojka úplná pecka. Už len ten čas ktorý nad tým správil. Viac menej ho pripravuje od Avatara 1. A možno sa poučí a príbeh bude o niečo lepší. Každopádne očakávam, keď už nič, najlepší vizuálny zážitok v histórií kinematografie.

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

Mohol by byt aj bez Arnieho. Pod Cameronovym vedenim by to bol splneny sen. Lenze to sa bohuzial podla mna nikdy nestane kvoli posr...m Avatarom. Tak to vidim na koniec dvoch velkych legiend. Aspon pre mna. Cameron a Terminator. No skoda ze to nie je ako napr. so Star Wars ktore sa budu pravdepodobne natacat do nekonecna a fanusikovia tak budu ukojeni a vsetko bude fajn:) Skoda toho Terminatora a skoda pomätenie mysle Jamesa Camerona. Ospravedlnujem sa fanusikom Avataru.

na příspěvěk reagoval ywo666, Lacike, Gladiator15

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Cameron chysta dalsi diel hned ako dotoci ten serial o Smouloch a ak Arnie este bude zit.

Fic

Fic (hodnocení, recenze)

Vcera jsem to konečně dokoukal, co to kurva bylo???

A jak čtu komentáře, některym se ta Emilia Clarke dokonce líbila, imho snad úplně nejslabší článek toho filmu! Casting je otřesnej, jedinej, kdo mi tam paradoxně alespoň trošku sedl, byl ten hejtovanej Jai Courtney - možná je to tím, že jsem ho nikdy předtím neviděl hrát, takže se nevezu na tom obecném hejtu, ale vůbec mi tedy nepřišlo, že by hrál kdovíjak špatně. Naopak tolik vychvalovaný Arnold mi přišel dost křečovitý, částečně to bylo ale také tím, co bylo ve scénáři - a to říkám jako někdo, kdo Arnolda měl vždycky rád...

Doufám, že už další díl "terminátora" nevznikne, leda že by velký Jim natočil konečně ten třetí (plnohodnotný) díl...

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Terminátor v kinech narazil

Terminátor v kinech narazil

03.11.2019

Den zúčtování je tady a Terminátorovi k vítězství tentokrát nepomůže ani Sarah Connor. A byť nemám nejmenší tušení, jestli ta věta ve skutečnosti dává smysl, protože tahle značka upřímně nikdy nebyla… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Reklama

Reklama