Reklama

Reklama

Dobroty

(TV pořad)
Komedie
Česko, 2001, 60 min

Režie:

Jiří Adamec

Scénář:

Petr Novotný

Účinkují:

Petr Novotný, Petra Černocká, Yvetta Blanarovičová, Marián Labuda st., Kateřina Brožová, Petr Kotvald, Ilona Csáková, Janek Ledecký, (více)

Obsahy(1)

DOBROTY z produkce TV Nova navazují na starší zábavný pořad NOVOTY Petra Novotného. I zde se moderátor objevuje v řadě komických převleků a k účinkování v humorných scénkách si zve řadu herců, především Yvettu Blanarovičovou, Václava Vydru nebo Janu Bouškovou. Nepostradatelnou součástí pořadu jsou samozřejmě také vystoupení pěveckých hvězd. (L_O_U_S)

(více)

Recenze (64)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Bylo to slabší než Novoty, s tím souhlasím s ostatními, ale že by to bylo na ODPAD? Tak to ne. Během své éry totiž Nova vyprodukovala mnohem větší sračky a tady se u toho člověk alespoň párkrát zasmál. Byla jen škoda, že to postupně bylo stále trapnější a trapnější – ale i zde se našlo několik nezapomenutelných scének… ()

cheyene 

všechny recenze uživatele

3* dávám z několika důvodů. Určitá nostalgie na časy, kdy Petr Novotný byl hvězdou televizní (často pseudo)zábavy. Dále proto, že se mu dařilo do svého pořadu zvát i známé tváře, často hvězdy první velikosti. A nakonec z toho důvodu, že byť mnohdy jde o trapné pokusy o humor, je vidět, že si s tím Novotný a tvůrčí kolektiv dal práci a záležet (kostýmy, choreografie, písničky,...). V době dnešních ubohých reality show tohle paradoxně působí jako svěží vánek. ()

Reklama

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Pořad Výblitky, který na apel Petra Novotného přejmenovali na Dobroty, ač s obsahem programu vůbec nesouvisí, jsem sledoval s krajním odporem. Pořád jsem si říkal, proč doprdele musím podle nich každé jídlo zkurvit takovými sračkami, které do toho tihle samozvané celebrity cpou? - Nadáváte na Jirku Babicu? Vzpomeňte na Péťu Novotnýho a jeho tlusté prsty zabořené v nějaké sračce, jeho krůpěj potu solící jabléčné pyré do štrůdlu. A jeho vynálézavost v kuchyni a břitký humor! No jéjej. To abych si nasypal na hlavu solamyl za tu kritiku, co jsem teď napsal. ()

duklak2

všechny recenze uživatele

Jak rychle se Petr objevil, tak ještě rychleji zmizel. A to bylo velkým kladem. Tento pořad byl hodně mimo. Ale jelikož u nás v republice žije hodně tupců, tak si držel celkem dobrou sledovanost, i když později zanikl. Doufám, že Petr už nechystá další projekt:-) Další z pořadů, který se mi nechce hodnotit. ()

RHK 

všechny recenze uživatele

Už viditelně horší úroveň nežli předcházející Novoty, ale v porovnání s ostatními "zábavnými" pořady mu musím přiznat solidní tři hvězdy. Do odpadu rozhodně daleko předaleko. A hodnotit pořad podle toho, zda se moderátor potí více než jiní pod výhní reflektorů bych si já na rozdíl od některých uživatelů tedy netroufl. ()

Galerie (47)

Reklama

Reklama