poster

Dobroty (TV pořad)

Komedie

Česko, 2001, 60 min

Režie:

Jiří Adamec

Scénář:

Petr Novotný

Hrají:

Petr Novotný, Petra Černocká, Yveta Blanarovičová, Marian Labuda st., Kateřina Brožová, Petr Kotvald, Ilona Csáková, Janek Ledecký, Jan Kalousek, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Daniel Hůlka, Petr Rezek, Daniel Barták, Věra Martinová, Jan Vančura, Vladimír Tesařík, Lenka Novotná, Tomáš Linka, Daniel Nekonečný, Taťjana Medvecká, Lucie Vondráčková, Jan Kanyza, Václav Postránecký, Helena Vondráčková, Václav Neckář, Monika Absolonová, Roman Horký, Martin Maxa, Richard Tesařík, Karel Gott, Jan Čenský, Miroslav Žbirka, Zlata Adamovská, Jiří Suchý, František Ringo Čech, Petr Spálený, Zdeněk Rytíř, Marie Rottrová, Jan Nedvěd, Ladislav Potměšil, Pavel Zedníček, Eva Pilarová, Jana Švandová, Michal David, Josef Alois Náhlovský, Dagmar Patrasová, Luděk Sobota, Leoš Mareš, Václav Vydra nejml., Jiří Krampol, Karel Fiala, Pavel Bobek, Leona Machálková, Václav Sloup, Petr Vondráček, Peter Nagy, Václav Jelínek, Martin Kocián, Aleš Lehký, David Škach, Pavol Habera, Michaela Jílková, Petr Muk, Lou Fanánek Hagen, Lubomír Lipský st., Jakub Smolík, Vladimír Čech ml., Aleš Háma, Jakub Wehrenberg, Hana Zagorová, František Nedvěd, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Petr Panocha, Gabriela Goldová, Robert Papoušek, Heidi Janků, Naďa Urbánková, Bára Basiková, Milan Drobný, Petr Rychlý, Aleš Brichta, Karel Zich, Vendula Příhodová, Bob Frídl, Pavel Vítek, Jana Fabiánová, Ivana Christová, Petr Štěpánek, Dana Marková, Dalibor Janda, Ota Jirák, Iveta Bartošová, Tereza Kerndlová, Sagvan Tofi, Karel Hála, Bohuš Matuš, Klára Kolomazníková
 • Martin29
  odpad!

  Novotný se převleče za ženskou a uměle vytvořený komparz (většinou důchodci, kteří za ten smích dostaly peníze, aby je mohly utratit v Lidlu) se smějou. Tyto scény se opakují několikrát do kola a aby to nebylo už ohrané tak si tam časem pozve nějaké hosty. Nikdy jsem jeho humor nechápal (podobně jako Halinu Pawlowskou a její humor)(15.1.2017)

 • Mr.Nobody
  odpad!

  Petr Novotný, a jeho pořady jsou dle mého názoru postavené na jednoduchém humoru, který je možná statisticky populární, ale chybí mu nějaký smysl. Je to kvantitativně orientovaná zábava pro kvanta lidí. Člověk se u toho možná dlouze směje, ale po té hodině smíchu si musí zákonitě uvědomit, že si vlastně nepamatuje čemu se smál. Navíc co je tu TV Nova, je tu i nehumor Petra Novotného, který byl zřejmě už tehdy poněkud ne zcela zajímavý nebo inovativní.(24.8.2017)

 • infernet
  odpad!

  V době, kdy tento výtvor běžel v televizi, mi bylo 16 let a při vzpomínce na něj, se mi i po těch letech vybavuje myšlenka, která mě napadla pokaždé, když jsem pana Novotného třeba i jen zahlédl: "Proč se ten potící se vepř furt kymácí ze strany na stranu a slintá jako bernardýn?!?" A že by to bylo nějak zábavné? No to ani náhodou!(19.10.2010)

 • RHK
  ***

  Už viditelně horší úroveň nežli předcházející Novoty, ale v porovnání s ostatními "zábavnými" pořady mu musím přiznat solidní tři hvězdy. Do odpadu rozhodně daleko předaleko. A hodnotit pořad podle toho, zda se moderátor potí více než jiní pod výhní reflektorů bych si já na rozdíl od některých uživatelů tedy netroufl.(15.10.2010)

 • duklak2

  Jak rychle se Petr objevil, tak ještě rychleji zmizel. A to bylo velkým kladem. Tento pořad byl hodně mimo. Ale jelikož u nás v republice žije hodně tupců, tak si držel celkem dobrou sledovanost, i když později zanikl. Doufám, že Petr už nechystá další projekt:-) Další z pořadů, který se mi nechce hodnotit.(5.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace