poster

Dobroty (TV pořad)

Komedie

Česko, 2001, 60 min

Režie:

Jiří Adamec

Scénář:

Petr Novotný

Hrají:

Petr Novotný, Petra Černocká, Yveta Blanarovičová, Marian Labuda st., Kateřina Brožová, Petr Kotvald, Ilona Csáková, Janek Ledecký, Jan Kalousek, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Daniel Hůlka, Petr Rezek, Daniel Barták, Věra Martinová, Jan Vančura, Vladimír Tesařík, Lenka Novotná, Tomáš Linka, Daniel Nekonečný, Taťjana Medvecká, Lucie Vondráčková, Jan Kanyza, Václav Postránecký, Helena Vondráčková, Václav Neckář, Monika Absolonová, Roman Horký, Martin Maxa, Richard Tesařík, Karel Gott, Jan Čenský, Miroslav Žbirka, Zlata Adamovská, Jiří Suchý, František Ringo Čech, Petr Spálený, Zdeněk Rytíř, Marie Rottrová, Jan Nedvěd, Ladislav Potměšil, Pavel Zedníček, Eva Pilarová, Jana Švandová, Michal David, Josef Alois Náhlovský, Dagmar Patrasová, Luděk Sobota, Leoš Mareš, Václav Vydra nejml., Jiří Krampol, Karel Fiala, Pavel Bobek, Leona Machálková, Václav Sloup, Petr Vondráček, Peter Nagy, Václav Jelínek, Martin Kocián, Aleš Lehký, David Škach, Pavol Habera, Michaela Jílková, Petr Muk, Lou Fanánek Hagen, Lubomír Lipský st., Jakub Smolík, Vladimír Čech ml., Aleš Háma, Jakub Wehrenberg, Hana Zagorová, František Nedvěd, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Petr Panocha, Gabriela Goldová, Robert Papoušek, Heidi Janků, Naďa Urbánková, Bára Basiková, Milan Drobný, Petr Rychlý, Aleš Brichta, Karel Zich, Vendula Příhodová, Bob Frídl, Pavel Vítek, Jana Fabiánová, Ivana Christová, Petr Štěpánek, Dana Marková, Dalibor Janda, Ota Jirák, Iveta Bartošová, Tereza Kerndlová, Sagvan Tofi, Karel Hála, Bohuš Matuš, Klára Kolomazníková, František Marhoun, Robert Ripa, Iceman
 • bankula
  odpad!

  Někdejší tvář zábavy TV NOVA na milión způsobů. Většina pořadů s Petrem Novotným má podobný průběh. Na scéně se objeví vyžraný upocený čuník, který nechutně pištivým a uřvaným hlasem deklamuje miliónkrát omleté vtipy a rádobyvtipné historky ze svého jinak naprosto nezajímavého života, pak se jim začně sám smát (většinou ještě před tím, než je dokončí) a odkráčí. Po několika dílech televize zjistí, že se na takovou sračku nikdo nekouká a stáhne jí. A daného pána někam na čas uklidí, než se objeví zase v jiném podobně stupidním pořadu. Tohle není bavič, to je materiál ke studiu.(19.8.2012)

 • RHK
  ***

  Už viditelně horší úroveň nežli předcházející Novoty, ale v porovnání s ostatními "zábavnými" pořady mu musím přiznat solidní tři hvězdy. Do odpadu rozhodně daleko předaleko. A hodnotit pořad podle toho, zda se moderátor potí více než jiní pod výhní reflektorů bych si já na rozdíl od některých uživatelů tedy netroufl.(15.10.2010)

 • Martin29
  odpad!

  Novotný se převleče za ženskou a uměle vytvořený komparz (většinou důchodci, kteří za ten smích dostaly peníze, aby je mohly utratit v Lidlu) se smějou. Tyto scény se opakují několikrát do kola a aby to nebylo už ohrané tak si tam časem pozve nějaké hosty. Nikdy jsem jeho humor nechápal (podobně jako Halinu Pawlowskou a její humor)(15.1.2017)

 • Segrestor
  odpad!

  Pořad Výblitky, který na apel Petra Novotného přejmenovali na Dobroty, ač s obsahem programu vůbec nesouvisí, jsem sledoval s krajním odporem. Pořád jsem si říkal, proč doprdele musím podle nich každé jídlo zkurvit takovými sračkami, které do toho tihle samozvané celebrity cpou? - Nadáváte na Jirku Babicu? Vzpomeňte na Péťu Novotnýho a jeho tlusté prsty zabořené v nějaké sračce, jeho krůpěj potu solící jabléčné pyré do štrůdlu. A jeho vynálézavost v kuchyni a břitký humor! No jéjej. To abych si nasypal na hlavu solamyl za tu kritiku, co jsem teď napsal.(12.9.2012)

 • waits
  odpad!

  Neplanovane prepnuti po skonceni filmu si vyzadalo svou dan. Na obrazovce se objevila desiva scenka s Novotnym, Blanarovicovou, Davidem a Cernockou a me se znovu vybavilo nekolik hruzostrasnych veceru pred lety u stryce, kde byly tJle taskarice tak nejak automaticky soucasti kulturniho vyziti. Trapnost, nuda a zoufala provincnost uz tenkrat z televize cisela v nebycale mire, letme pripomenuti dojem jen umocnilo. Tudy ne, pratele..(27.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace