Komentáře uživatelů k TV pořadu (208)

Jediné spravodajstvo, čo sa dá pozerať. V porovnaní s takou Markízou, ktorej objektivita je na bode mrazu, má ČT 100 bodov.(13.10.2011)

Zpravodajství, které je v ČR bezkonkurenčně nejlepší.(22.12.2013)

K událostem nemám výhrad. ČT zprávy prostě umí.(25.9.2009)

Sleduji pravidelně každý den.(4.12.2009)

Ač tuto relaci nemám toliko nakoukanou, zejména proto, že u nás jsem musel koukat buď na předzprávové pořady a pak na Televizní noviny, nebo nekoukat na televizi vůbec. Chtěl jsem být v obraze, tak jsem koukal aspoň na to, ovšem odpolední a noční relace jsem s oblibou sledoval, různé zpravodajské pořady na ČT2/24/4 mám taky v oblibě, částečně proto, že jdou mimo mainstream, v čemž se ČT1 snaží napodobovat Novu a Primu (bohužel) a částečně, že mě to zajímalo.(6.3.2010)

• Attta

Bohužel v roce 2015 musím konstatovat jednu smutnou pravdu a to tu, že už ani zprávy na ČT se nedají sledovat. Pokud můžu doporučit nečtěte a nedívejte se na žádné komerční média a pokud možno začněte sledovat nebo číst zahraniční televize/ weby, pak krásně uvidíte jak moc zkreslené informace se dostávají každý den večer průměrnému čechovi před spaním "na talíř".(27.1.2013)

• Abes

Velká slabina české televize. V tak slabé konkurenci, jestli se dají zprávy na TV Nova tímto označit... v tak slabé konkurenci mají rozhodně na víc. Souhlasím s Enšpíglem a jsem rád, že tady podobný komentář napsal páč jsem líný jako prase a nechce se mi hledat a třídit argumenty. Vlastně jsem tyhle dva pořady vyhledal jenom proto, abych se ujistil nebo vyvedl z omylu, že Události budou hodnoceny mnohem lépe jen pro to, že jde o Českou. O moc lepší než na jiných českých stanicích to není... to jsem napsal koncem roku 2011 ale sračky co nám v poslední době servíruje TéVé Noha mě nutí mentálně grcat! Proto si s radostí odskočím do studia čété. A těm kdož kritizují formát na stojáka... jedním z důvodů proč stojí je snaha to divákovi trochu zpříjemnit, předvést přirozeně vystupující moderátorky ošacené do vkusných modelů. No radost pohledět. Navíc, dokážete si představit, že by Steve Jobs při prezentaci svých vizí seděl? Přednášející, který stojí vždy upoutá více pozornosti. Tento krok hodnotím jako velmi povedený.(14.7.2013)

Až na uschlouše Klepetka OK(26.1.2010)

• Wheelcrusher

Celej svět se zbláznil, jenom já ne:) Jako osvícenec už neshledávám rozdíl mezi seriózním a bulvárním šířením falešných skutečností! Žurnalistika je v dnešní době internetu iluzorní droga, přiživující názory a provokace zavostalý generace, který už fakt nevydejchávám, protože brání přirozenýmu mentálnímu vývoji lidstva i pochopení jediný správný skutečnosti. Každej kdo se tomu věnuje je v podstatě dementní retard a kdyby měla psychologická inkvizice fakt něco dosebe, bude i na začátku Událostí varování, že jejich sledování způsobuje civilizační šílenství. Žádnej kompromis, ani před branou Armagedonu!;)(21.8.2014)

Z toho, co jsem na hlavních českých stanicích v rámci zpravodajství na výběr mi to zkrátka už vychází tak, že zprávy na ČT jsou jenoznačně nejlepší. Občas se sem tam vyskytne taky nějaká ta blbost nebo pseudoroztomilá/komická zpráva, ale jinak to ujde.(28.5.2011)

Hlavní zprávy na ČT sice seriozní, ale někdy je tam až moc politiky. Přesto to aspoň není jen černá kronika.(5.9.2009)

Nejlepší zpravodajská relace v ČR založená na faktech, tím se odlišuje od svých konkurentů jiných komerčních televizí. 100%(8.8.2011)

• pakobylka

Jednooký král mezi slepými - aneb nejkomplexnější a nejobjektivnější televizní zpravodajství z těch, které máme ... to jsem si kdysi myslela. Jenomže se píše rok 2014 ... abych to upřesnila, je právě 17. března - a bohužel musím konstatovat, že o profesionalitě a nestrannosti si ČT může nechat akorát tak zdát. S bulvárem žije v dokonalé symbióze - a to, co v současné době předvádí v souvislosti s událostmi na Ukrajině, nelze nazvat jinak nežli jednostrannou štvavou propagandou ... v duchu hesla "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej". Jako bych zase slyšela plamenné fráze z dob studené války ... žádný pokrok nenastal, změnil se jenom cíl jejich útoků. 1* je až dost ... bez ohledu na to, co přinesou příští dny. P.S.: Malý dodatek ... z 19. 11. 2015. Nic pozitivního se nepřihodilo - alespoň co se zpravodajství ČT týká. A jelikož jsem nucena si mediální žumpu (oficiálně nazývanou "veřejnoprávní") platit z vlastní kapsy ve formě koncesionářského poplatku, rozhodla jsem se být přísnější nežli u soukromých televizních stanic - a odebírám jí i poslední, slabě poblikávající hvězdu. Jestliže i nadále hodlá hrát roli manipulátora ... bez ohledu na možné následky pro mě, pro mé blízké, pro mou zemi a pro celou Evropu - ať si poslouží. Není mým náboženstvím, abych ji musela slepě následovat ... nikdy nebyla.(17.3.2014)

Nejlepší tým komentátorů v ČR uvádí tuto pravidelnou relaci ... z výběru, který mám jsou rozhodně nejobjektivnější.(3.3.2010)

Jediná večerní zpravodajská relace, na kterou se dá (většinou) koukat.(12.10.2011)

Zdaleka nejserióznější česká televizní zpravodajská relace, leč stále trpí jistými nedostatky.(23.11.2011)

Před změnou v roce 2012 a příchodem pana Dvořáka do ČT velmi slušný pořad, teď už bohužel to nemá šťávu ani vkus.(20.7.2012)

• Danny F.

Trefný koment od uživatele kingik.(14.12.2012)

Je opravdu velký rozdíl mezi pořady na nově a mezi pořady na čt1. V tomhle případě jsou úplně jiné informace.(7.4.2013)

3* z úcty k tomu zpravodajství, které na ČT bylo před vstupem toho ex-nováckého šéfa. Od té doby se hraje jen na efekt a na mlácení prázdné slámy (aneb jak natáhnout zpravodajství z naší malé republiky na téměř hodinu). Takže tedy 4* za zpravodajství před Dvořákem, maximálně 2* za to za Dvořáka.(6.6.2013)

Pravděpodobně nejhodnotnější zpravodajský deník u nás, ikdyž sleduju jen výjimečně. Jaro záplavy, léto sucha, podzim chřipky a v zimě sněhová kalamita. Rok co rok. Nemusím slyšet každý den dávku negativ :-)(28.10.2009)